Блокування реєстрації ПН/РК (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
mariya.zinkovskaya
Гуру
Гуру
Повідомлень: 73
З нами з: 22 серпня 2015, 21:09
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення mariya.zinkovskaya »

qwerty2511 писав:
06 травня 2024, 19:22
Доброго дня!
як у кого зараз зрозблокуванням
заблокували все, що можна.
раніше розблоковували на першому етапі. наразі три фірми і по всім просять додаткові документи..
абсурд в тому, що одна з фірм надає чисто послуги по давальницькій сировані і по ній требують інвентаризацію....
По одній не розблокували на першому етапі, але там новенька фірма - просят підтвердити трудові ресурси і купівлю товару. Подзвонила в комісію : питаю які ще вам документи треба - все надали
Чудова відповідь: А да? Точно, ну ладно не треба :lol:

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 313
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення STO Iryna »

mariya.zinkovskaya писав:
13 травня 2024, 20:10
Добрий день. Прошу вашої поради

Є заблокована квітнева ( 2 половина) ПН через невірний код (постачальник змінив, а я не звернула увагу).
Знаю 2 виходи - або подавати на розблокування, але юрист каже що з кодами не розблоковують ... не знаю чому
або виписати з правильними кодами, а та, буде як би помилкова.
Помилкову не включати в декларацію, скласти на неї РК - яку теж заблокують. Чи не вплине ця помилкова в розбіжності між ЕРПН і декларацією? її ж неможливо анулювати, пн має реєстраціїний код.

Що скажите?
Если вы не подаете помилкову в декларацию то розбежностей не будет. Я даже рк на такие не делаю, просто пропускаю мимо и все, выше писали что дпс просят пояснення к таким налоговым тьфу тьфу тьфу ни разу не просили еще, но думаю не слодно отписаться им пояснением что мы ошиблись и все. Если по срокам уже нет возможности зарегистрировать правильную, то я бы для разблокировки на этот неправильный код сдеала бы акцент что ошибка вышла, вот вам все документы что подтверджаютвсе остальные действия по сделаке пожалуйстар разблокируйте для составления рк, вот вам документы на правильеный товар

mariya.zinkovskaya
Гуру
Гуру
Повідомлень: 73
З нами з: 22 серпня 2015, 21:09
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення mariya.zinkovskaya »

STO Iryna писав:
14 травня 2024, 10:14
mariya.zinkovskaya писав:
13 травня 2024, 20:10
Добрий день. Прошу вашої поради

Є заблокована квітнева ( 2 половина) ПН через невірний код (постачальник змінив, а я не звернула увагу).
Знаю 2 виходи - або подавати на розблокування, але юрист каже що з кодами не розблоковують ... не знаю чому
або виписати з правильними кодами, а та, буде як би помилкова.
Помилкову не включати в декларацію, скласти на неї РК - яку теж заблокують. Чи не вплине ця помилкова в розбіжності між ЕРПН і декларацією? її ж неможливо анулювати, пн має реєстраціїний код.

Що скажите?
Если вы не подаете помилкову в декларацию то розбежностей не будет. Я даже рк на такие не делаю, просто пропускаю мимо и все, выше писали что дпс просят пояснення к таким налоговым тьфу тьфу тьфу ни разу не просили еще, но думаю не слодно отписаться им пояснением что мы ошиблись и все. Если по срокам уже нет возможности зарегистрировать правильную, то я бы для разблокировки на этот неправильный код сдеала бы акцент что ошибка вышла, вот вам все документы что подтверджаютвсе остальные действия по сделаке пожалуйстар разблокируйте для составления рк, вот вам документы на правильеный товар
Сьогодні зідзвонилась з комісією, кажуть так нічого не включайте, як ви кажете. Складіть пояснення як при розблокуванні, тільки не додавайте ніякі документи, тільки лист про то шо просимо виключити ПН з ЕРПН у зв’язку з її помилковим виписанням на неїснуючу операцію
Строки ще є, я відправила правильну, дай БОГ все зареєструють

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 313
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення STO Iryna »

mariya.zinkovskaya писав:
14 травня 2024, 10:24
STO Iryna писав:
14 травня 2024, 10:14
mariya.zinkovskaya писав:
13 травня 2024, 20:10
Добрий день. Прошу вашої поради

Є заблокована квітнева ( 2 половина) ПН через невірний код (постачальник змінив, а я не звернула увагу).
Знаю 2 виходи - або подавати на розблокування, але юрист каже що з кодами не розблоковують ... не знаю чому
або виписати з правильними кодами, а та, буде як би помилкова.
Помилкову не включати в декларацію, скласти на неї РК - яку теж заблокують. Чи не вплине ця помилкова в розбіжності між ЕРПН і декларацією? її ж неможливо анулювати, пн має реєстраціїний код.

Що скажите?
Если вы не подаете помилкову в декларацию то розбежностей не будет. Я даже рк на такие не делаю, просто пропускаю мимо и все, выше писали что дпс просят пояснення к таким налоговым тьфу тьфу тьфу ни разу не просили еще, но думаю не слодно отписаться им пояснением что мы ошиблись и все. Если по срокам уже нет возможности зарегистрировать правильную, то я бы для разблокировки на этот неправильный код сдеала бы акцент что ошибка вышла, вот вам все документы что подтверджаютвсе остальные действия по сделаке пожалуйстар разблокируйте для составления рк, вот вам документы на правильеный товар
Сьогодні зідзвонилась з комісією, кажуть так нічого не включайте, як ви кажете. Складіть пояснення як при розблокуванні, тільки не додавайте ніякі документи, тільки лист про то шо просимо виключити ПН з ЕРПН у зв’язку з її помилковим виписанням на неїснуючу операцію
Строки ще є, я відправила правильну, дай БОГ все зареєструють
;) пусть регистрируеться без проблем

vergeless
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 27 травня 2024, 12:30

Повідомлення vergeless »

Доброго дня.
Нещодавно почала допомагати з розблокуванням компанії в якій працюю.
Ситуація наступна- змінии юридичну адресу, внесли оновлені дані в ЄДР.
Подала пояснення з додатками в податкову по новому місцю через електронний кабінет.
Система автоматично не приняла документ.
Блокування накладної було в минулій податковій.
Куди подавати пояснення з додатками? В стару податкову де її заблоквали?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”