Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


04.12.14
1383 5 Печатать

НДС в каких случаях "уточненка" и приложения к ней совместимы?

   Відповідно до Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, якщо у майбутніх податкових періодах з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 Податкового кодексу України (1095 днів) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним декларації, він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої декларації за формою, встановленою на дату подання уточнюючого розрахунку.
   
   Згідно із Порядком виправлення помилок у рядках поданої раніше декларації, до яких повинні додаватися додатки, до уточнюючого розрахунку мають бути подані відповідні додатки, що містять інформацію щодо уточнених показників.
   
   Таке виправлення помилок проводиться шляхом подання уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з податку на додану вартість, до якого у разі заповнення даних у відповідних рядках додаються відповідні додатки з відміткою «уточнюючий». Зазначені додатки містять вартісні показники, які відображаються на суму уточнення (збільшення або зменшення) з відповідним знаком та дорівнюють даним з колонки 6 уточнюючого розрахунку. Якщо колонка 6 уточнюючого розрахунку у відповідних рядках, до яких повинні додаватися додатки, містить прочерки (при поданні звітності на паперових носіях) чи не заповнена (при поданні звітності в електронному вигляді), то відповідно додатки до таких рядків уточнюючого розрахунку платником податку не додаються.
   
   Нагадаємо, що Порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість затверджено наказом Міністерства фінансів України від 23.09.2014 № 966
   
   
По материалам Територіальні органи ДФС у Тернопільській області
Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • ****
05.12.14 08:21

Гении...

Ответить
  • Ксеня
05.12.14 08:36

А додаток 5 все равно требуется пристегивать, даже пустой. Иначе не ест сам уточнюючий звит.

Ответить
  • dct gj rheue
05.12.14 12:25

уточненка деки + дод.5 + реестр порц.№2 с + или - той строки которая уточняется(без остальных контрагентов). Объяснение можно было написать одной строкой.

Ответить
  • Александра
05.12.14 12:32

dct gj rheue 05.12.2014 13:25:16 уточненка деки + дод.5 + реестр порц.№2 с + или - той строки которая уточняется(без остальных контрагентов). Объяснение можно было написать одной строкой. ************************** Скажем так, подача Реестра порция № 2 - это ПОЛУНЕЛЕГАЛЬНЫЙ метод, изобретенный "местными" налоговиками, но который широко используется во многих налоговых инспекциях, чтобы полностью снять с контроля "расхождения" для программы сверки между контрагентами.

Ответить
  • Юлия
05.12.14 13:01

dct gj rheue Спасибо, у Вас понятнее))))

Ответить
Комментирование новости отключено
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям