Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


26.01.23
2809 0

Безкоштовна допомога у відновленні житла та виплати

 

Ця стаття буде стосуватися допомоги чеської гуманітарної організації "Людина в Біді" або англійською мовою “People in need”. Саме її допомогу я вирішила освятити, оскільки вона зараз активно допомагає людям у відновленні вікон, житло, постраждалим від війни. І періодично надає фінансову допомогу.

                     

 

У цій статті ви дізнаєтесь:

- допомога у відновленні пошкодженого житла;

- виплати від цієї гуманітарної організації;

- як отримати допомогу від цієї гуманітарної організації.

 

Я також рекомендую своє відео про допомогу цієї благодійної організації за посиланням: https://youtu.be/_fge7ig9g9gis 

 

Допомога у відновленні пошкодженого житла

 

Зовсім недавно я натрапив на повідомлення про те, що чеська гуманітарна організація "Людина в Біді" в Харкові, в районі Олексіївки, на вулиці Дерев’янко, приймала заявки на заміну вікон, балконних дверей та склопакетів від тих власників квартир, чиє житло було пошкоджено врезультаті бойових дій в Україні.

Щоб зареєструватися на цю допомогу, необхідно було надати копію паспорта, ідентифікаційного коду, документів про право власності на житло. Довідки з місця проживання та договір оренди також враховувались.

Ну, оскільки допомога була надана будинкам, які страждали від війни, відповідно, Вам потрібно було підтвердити, що ваше житло страждало від війни. Як правило, місцеві органи влади складають акт пошкодження житла, іноді на прохання власників вони дають їм опис пошкоджень їх квартир чи довідки, що вони постраждали від військових операцій. Також доцільно мати всі ці документи.

Умови цієї допомоги були проживання в цьому селі в цей час або найближчим часом після завершення ремонтних робіт у квартирі протягом 6 місяців, залежно від ситуації та безпеки, звичайно.

Допомога у відновленні осель була надана лише тим, хто постраждав від бойових дій. І лише вікна, двері, склопакети. Для вже відремонтованих приміщень компенсацій не надавали.

На жаль, я побачила це оголошення пізніше, ніж коли у цій конкретній області, вони зібрали заявки, щоб допомогти.

Однак це не означає, що допомога більше не може бути отримана.

Все можливо, ця організація працює, рухається по Україні, надає допомогу зовсім різним містам та регіонам.

Тому, якщо ви страждали від війни, і вам потрібна допомога у заміні вікон, дверей, подвійних скляних вікон, тоді ви можете зв’язатися з цією організацією та уточнити, чи зможуть вони допомогти вам у вашому районі.

На даний момент вони надають допомогу. У той же час я також не раджу дуже чекати. Ситуація змінюється занадто швидко.

І допомога у заміні вікон та дверей іноді може бути навіть дорожчою, ніж будь-які фінансові платежі.

 

Виплати від цієї гуманітарної організації

 

На своєму веб-сайті Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» пише, що вони надають допомогу насправді у багатьох країнах світу, як фінансову, так і психологічну та в реставрації житла.

У Інтернеті я знайшла інформацію про те, що українці також отримали допомогу від цієї організації в місті Гадяч у Полтавській області, яка була виражена в виплатах у розмірі 6660 UAH. Для кожного члена сім'ї, по 2220 грн. на місяць протягом 3 місяців.

На цю допомогу могли розраховувати ВПО, які відповідали таким категоріям:

- багатодітні сім'ї;

- сім'ї з дітьми, яких очолює 1 батько (мати)/опікун;

- сім'ї зі пристарілими людьми (60+);

- самотні люди похилого віку (60+);

- вагітні жінки;

- люди/діти з обмеженими можливостями;

- люди з хронічними захворюваннями/серйозними фізіологічними станами;

- сім'ї, які втратили члена сім'ї через бойові дії;

- особи, які отримали поранення/втрату кінцівок через бойові дії.

Для реєстрації потрібні були документи, які підтверджують особу та підтвердження сімейних відносин або наявність вищезгаданих переважних підстав для платежів. Один член сім'ї міг зареєструвати всіх інших членів сім'ї.

Головний офіс цієї організації в Україні розташований у Києві на вулиці Прорізна.

І той факт, що заявки більше не приймаються в якомусь місці, не означає, що ви не можете звернутися за допомогою. Ви можете, але якщо поблизу від цієї організації немає добровольців, то вам доведеться зв’язатися з ними самостійно і дізнатися їх місцезнаходження.

 

Як отримати допомогу від цієї гуманітарної організації

Офіс Чеської гуманітарної організації «Людина в біді» знаходиться у Києві на вулиці Прорізна. Також у них є телефон гарячої лінії: 0800210174, за яким з ними можна зв'язатися. І є електронна адреса: info.ukr@peopleinneed.czhotline.ukr@peopleinneed.net, куди їм можна написати. У них є сайт: https://ukraine.peopleinneed.net/ru/kontaktna-informatsiia та сторінка у Фейсбуці: https://www.facebook.com/PeopleInNeedUkraine/, де також можна дізнатися їх контакти та інформацію про діяльність та програми допомоги. Є й головний офіс у Чехії у Празі та його контактні дані.

У цій статті я розповіла про допомогу Чеській гуманітарній організації «Людина у біді» або англійською “People in need”. Також вже опубліковано безліч відео та статей про виплати різних благодійних фондів і про те, хто і на які виплати має право. Раджу всім ознайомитись.

Також рекомендую своє відео на тему допомоги даної благодійної організації за посиланням: https://youtu.be/_fge7ig9Gis 

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям