Реєстрація ФОПа

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Аватар користувача
Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 02 вересня 2018, 09:55
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 284 рази
Подякували: 410 разів

Повідомлення Nepogoda »

Доброго вечера, коллеги!
ФОП работал на общей системе несколько лет. В 2023 году доходов не было,закрыл предпринимательство в мае 2023 года.
Может ли этот ФОП снова зарегистрироваться, но уже на Единый налог?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13655
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14116 разів
Подякували: 27891 раз

Повідомлення Яков »

Nepogoda писав:
24 жовтня 2023, 20:26
Доброго вечера, коллеги!
ФОП работал на общей системе несколько лет. В 2023 году доходов не было,закрыл предпринимательство в мае 2023 года.
Может ли этот ФОП снова зарегистрироваться, но уже на Единый налог?
Так
Зображення

Yulia_15151
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 08 листопада 2023, 11:17

Повідомлення Yulia_15151 »

Доброго дня.
Для виробництва (пластик) будемо відкривати ФОП 2 група.
Планується діяльність: виробництво на замовлення контрагентів, надання послуг з виробництва,
в т.ч. можливо і продаж виготовленої продукції на території України.
Можливі контрагенти - фіз.особи, ФОП, ТОВ.

Які КВЕД крім виробництва додати, щоб:
- не потрібен був касовий апарат?
- була можливість працювати з ТОВ

Ніколь
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 20 жовтня 2021, 13:49
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Ніколь »

Yulia_15151 писав:
08 листопада 2023, 11:42
Доброго дня.
Для виробництва (пластик) будемо відкривати ФОП 2 група.
Планується діяльність: виробництво на замовлення контрагентів, надання послуг з виробництва,
в т.ч. можливо і продаж виготовленої продукції на території України.
Можливі контрагенти - фіз.особи, ФОП, ТОВ.

Які КВЕД крім виробництва додати, щоб:
- не потрібен був касовий апарат?
- була можливість працювати з ТОВ
Треба врахувати,що ФОП 2 група може надавати послуги тільки населенню, ФОПам та ТОВ на єдиному податку.
Щоб не використовувати касовий апарат, необхідно щоб всі надходження поступали на розр.рах IBAN чи касу банків

Yulia_15151
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 08 листопада 2023, 11:17

Повідомлення Yulia_15151 »

Дякую! по КвЕД спитала, бо нам юрист чомусь казав, що треба обовязково додати оптову торгівлю, тоді не потрібен касовий апарат.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Ніколь писав:
08 листопада 2023, 12:27
Треба врахувати,що ФОП 2 група може надавати послуги тільки населенню, ФОПам та ТОВ на єдиному податку.
Щоб не використовувати касовий апарат, необхідно щоб всі надходження поступали на розр.рах IBAN чи касу банків
+ І щоб всі надходження поступали або з розр.рах IBAN чи з каси банків...

gilles
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 15 січня 2020, 18:38
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення gilles »

Всім привіт. Хочу заново відкрити ФОП на 3 групі на спрощеній системі (5%). Але зараз я - ВПО в іншій області. Дяка Богові і ЗСУ домівка не в окупації, але все ж найближчим часом жити туди повертатись не планую.
При відкритті ФОП мені вказувати місце прописки чи теперішнє місце проживання? Як я розумію і податки тоді йтимуть в місцевий бюджет, де зараз проживаю.Чи все ж потрібно вказувати адресу прописки? Але як тоді буде з ВПО - автоматично знімуть?

Аватар користувача
Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 02 вересня 2018, 09:55
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 284 рази
Подякували: 410 разів

Повідомлення Nepogoda »

gilles писав:
30 січня 2024, 01:08
Всім привіт. Хочу заново відкрити ФОП на 3 групі на спрощеній системі (5%). Але зараз я - ВПО в іншій області. Дяка Богові і ЗСУ домівка не в окупації, але все ж найближчим часом жити туди повертатись не планую.
При відкритті ФОП мені вказувати місце прописки чи теперішнє місце проживання? Як я розумію і податки тоді йтимуть в місцевий бюджет, де зараз проживаю.Чи все ж потрібно вказувати адресу прописки? Але як тоді буде з ВПО - автоматично знімуть?
Доброго времени суток! Если у Вас, как ВПО, есть регистрация по месту теперешнего местонахождения, то по этому адресу делайте регистрацию ФОПа. В Дие выбираете "інша адреса".

gilles
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 15 січня 2020, 18:38
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення gilles »

Nepogoda писав:
30 січня 2024, 01:49
gilles писав:
30 січня 2024, 01:08
Всім привіт. Хочу заново відкрити ФОП на 3 групі на спрощеній системі (5%). Але зараз я - ВПО в іншій області. Дяка Богові і ЗСУ домівка не в окупації, але все ж найближчим часом жити туди повертатись не планую.
При відкритті ФОП мені вказувати місце прописки чи теперішнє місце проживання? Як я розумію і податки тоді йтимуть в місцевий бюджет, де зараз проживаю.Чи все ж потрібно вказувати адресу прописки? Але як тоді буде з ВПО - автоматично знімуть?
Доброго времени суток! Если у Вас, как ВПО, есть регистрация по месту теперешнего местонахождения, то по этому адресу делайте регистрацию ФОПа. В Дие выбираете "інша адреса".
А що буде, якщо (коли) знімуть ВПО, або я сам випишусь, але ФОП буде відкрито на нинішню адресу ВПО, то як тоді бути з податковою? Потрібно змінювати адресу на рідну? Залежно від реєстрації фоп як я розумію і податки йтимуть в бюджет іншого міста.

Аватар користувача
Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 02 вересня 2018, 09:55
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 284 рази
Подякували: 410 разів

Повідомлення Nepogoda »

gilles писав:
30 січня 2024, 17:03
Nepogoda писав:
30 січня 2024, 01:49
gilles писав:
30 січня 2024, 01:08
Всім привіт. Хочу заново відкрити ФОП на 3 групі на спрощеній системі (5%). Але зараз я - ВПО в іншій області. Дяка Богові і ЗСУ домівка не в окупації, але все ж найближчим часом жити туди повертатись не планую.
При відкритті ФОП мені вказувати місце прописки чи теперішнє місце проживання? Як я розумію і податки тоді йтимуть в місцевий бюджет, де зараз проживаю.Чи все ж потрібно вказувати адресу прописки? Але як тоді буде з ВПО - автоматично знімуть?
Доброго времени суток! Если у Вас, как ВПО, есть регистрация по месту теперешнего местонахождения, то по этому адресу делайте регистрацию ФОПа. В Дие выбираете "інша адреса".
А що буде, якщо (коли) знімуть ВПО, або я сам випишусь, але ФОП буде відкрито на нинішню адресу ВПО, то як тоді бути з податковою? Потрібно змінювати адресу на рідну? Залежно від реєстрації фоп як я розумію і податки йтимуть в бюджет іншого міста.
Если понадобится сменить адрес регистрации, то через госрегистратора или нотариуса подаете заяву на изменение места регистрации.Эта услуга платная. До войны я как то меняла адрес регистрации ФОПа через Дию, выбирала услугу "внести изменения" после заполнения формы, программа отсылала на страничку для оплаты этой услуги с карты ФОПа. Тогда все прошло успешно. Работает ли это сейчас онлайн не знаю.
Но при смене адреса учтите, что ЕСВ Вы будете платить сразу по новой регистрации, а налоги в бюджет до конца года-по предыдущей регистрации. Не очень удобно.

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”