Сдача Деки по прибыли по НОВОМУ предприятию СРОЧНО!!!

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Подзвоню завтра ще в Центр обслуговування платників, спитаю чи приймуть декларацію. #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Альона1 писав:Подзвоню завтра ще в Центр обслуговування платників, спитаю чи приймуть декларацію. #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#
- почитайте НКУ - непринять не могут. За мои более чем 20лет такого случая не было (для них это коррупционные деяния).
Несите - и сдавайте.

- найду письмо дам ссылку... о деках...

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Зараз скажуь що я не директор не приймуть , прийдеться писати довіреність.

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Альона1 писав:На рахунок загальників і малюків на 2013 р. я і приводжу приклад, що мені не потрібно здавати деки за 1-ий квартал, так як мене заставляє інспектор, а тільки за рік . Тепер скажіть як здати деку, як без підпису інспектора не приймають, а інспектор не підписує , бо каже, що не треба здавати. Що мені ій показати, прочитати , що мені їй зробити???? Відправити поштою, зараз буде дзвонити казати , що я не сповна розуму, вона мені сказала не здавати, а я поштою відправила, от і попробуй тут розберись.
Ну лично мне проще было бы выслушать мнение инспектора на предмет моей вменяемости , чем потом доказывать , что я так поступила на основании СЛОВ инспектора и , не доказав (слова к делу не пришьешь) , платить штраф ...

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Альона1 писав:Зараз скажуь що я не директор не приймуть , прийдеться писати довіреність.
- Вы что? для юрфирм нет требования предоставлять документ на лицо, сдающее деку...

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Странно, я тут на форумі читала, що не приймають без довіреності

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Лилия-НИКА писав:
Альона1 писав:Зараз скажуь що я не директор не приймуть , прийдеться писати довіреність.
- Вы что? для юрфирм нет требования предоставлять документ на лицо, сдающее деку...
У меня за 19 лет ни разу не спросили доверенность (считая и фирмы , где я - никто , ну в смысле , не должностное лицо , а бухгалтер на доверии) ... И отправляла почтой 100 раз - ни разу не предъявили претензий .

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Да почтою, саме легше буде. А якщо не приймуть , то й офіційну відмову пришлють, ссилаючись на підставі чого не прийняли.
До інспектора , я все одно подзвоню, сказати своє фе за те що вона мене ганяла, як дуру.

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Альона1 писав:Странно, я тут на форумі читала, що не приймають без довіреності
- не смешивайте юпфирмы и ФЛП (там либо сам , либо лицо с документом...), а потом привыкнуть нужно , что налоговая говорит не всегда то, что законно ...
Бухгалтер должен знать лучше и больше чем налоговый инспектор - так и живем в этой стране.

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Альона1 писав:Да почтою, саме легше буде. А якщо не приймуть , то й офіційну відмову пришлють, ссилаючись на підставі чого не прийняли.
Конечно , пришлют ! Но вы на всякий пожарный случай напишите сопроводительное письмо к отчету - мол , направляю в ваш адрес отчет по прибыли ООО "***" за 2012 год согласно ст. Налогового Кодекса ... " номер не помню , но посмотрите в разделе отчетности , я тоже гляну - утром отпишусь . Тогда будут ОБЯЗАНЫ ответить . И не бойтесь ! Они сами боятся !

Відповісти

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”