Декларація по прибутку

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Тетянка_
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 185
З нами з: 14 серпня 2012, 07:46
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Тетянка_ »

Скажіть будь ласка хтось вже здав деку по прибутку, мене цікавить чи здається в цьому році разом з декою баланс, а то в балансі у мене мінус, а прибуток в декларації хочу показати

feoklena
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 07 лютого 2013, 01:39
Дякував (ла): 830 разів
Подякували: 607 разів

Повідомлення feoklena »

Баланс сдается с декларацией, это прописано в налоговом кодекск. Я не думаю что они будут возражать против вашей прибыли по декларации, т.к. сами ее просят.

Буханка
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 07 січня 2014, 23:16
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Буханка »

подскажите пожал ооо на общей системе деятельности не было, какую декларацию сдавать по прибыли обичную или спрощену? и сдавать ли при этом баланс

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1431
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 561 раз

Повідомлення Симпа »

Обычную и баланс для малого

helga4ka
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 14 квітня 2013, 06:04
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення helga4ka »

feoklena писав:Баланс сдается с декларацией, это прописано в налоговом кодекск. Я не думаю что они будут возражать против вашей прибыли по декларации, т.к. сами ее просят.
как баланс с декларацией сдается? Декларация по прибыли сдается в налоговую а баланс в статистику?
или я не права?

Хочу все знать
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 95
З нами з: 07 серпня 2012, 03:58
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення Хочу все знать »

В налоговую с декларацией сдается Баланс на общей системе,а в Статистику- общесистемщики и единщики

ВВС
Гений
Гений
Повідомлень: 473
З нами з: 13 лютого 2013, 06:31
Дякував (ла): 267 разів
Подякували: 365 разів

Повідомлення ВВС »

helga4ka писав:
feoklena писав:Баланс сдается с декларацией, это прописано в налоговом кодекск. Я не думаю что они будут возражать против вашей прибыли по декларации, т.к. сами ее просят.
как баланс с декларацией сдается? Декларация по прибыли сдается в налоговую а баланс в статистику?
или я не права?
Баланс сдается в статистику, а также в налоговую вместе с декларацией

helga4ka
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 14 квітня 2013, 06:04
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення helga4ka »

ВВС писав: Баланс сдается в статистику, а также в налоговую вместе с декларацией
в прошлом году сдавала декларацию (за 2012) инспектор ничего не просила
может потому что "пустышка" . показали налога 40 грн, тк 0 не нравится

а можно ссылочку где написано что баланс нужно в налоговую? сроки такие же как и для деки?
и какие санкции за неподачу?


Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

из НКУ

46.2. Платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.
Платники податку на прибуток, малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України, подають разом з річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.
У складі фінансової звітності платник податків зазначає тимчасові та постійні податкові різниці за формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Вика23 писав:из НКУ

46.2. Платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.
Платники податку на прибуток, малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України, подають разом з річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.
У складі фінансової звітності платник податків зазначає тимчасові та постійні податкові різниці за формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.

http://www.nalogovnet.com/uk/nalogovye- ... govye.html
"З першого січня 2014 року відображати тимчасові та постійні податкові різниці у складі фінзвітності не обов’язково"
Слушна зміна: з першого січня 2014 року у складі фінансової звітності платник МАЄ ПРАВО ЗАЗНАЧАТИ (не зобов’язаний) тимчасові та постійні податкові різниці за формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну фінансову політику.

В абзаці третьому пункту 46.2 ст. 46 Кодексу слово «зазначає» замінено словами «має право зазначати».

Ситуація непроста. До розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу періодично вносилися зміни (у тому числі й Законом «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та вдосконалення деяких податкових норм» від 04.07.2013 р. №422-VII) щодо тимчасових та постійних податкових різниць. І незважаючи на те, що до форми Приміток вносилися зміни Положенням №27, за 2013 рік здійснювати розрахунок податкових різниць не потрібно. Більше того, з 01.01.2014 р. відображення тимчасових та постійних податкових різниць є добровільним. Епопея з тимчасовими та постійними податковими різницями сходить нанівець.

Чим встановлено. Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень» від 24.10.2013 р. №657 (опубліковано у газеті «Голос України» від 12.11.2013 р. №212). Набрав чинності (за невеликим винятком) з 01.01.2014 р.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”