додаток АМ СРОЧНО

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
вредная_Я
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 159
З нами з: 08 березня 2012, 04:29
Дякував (ла): 188 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення вредная_Я »

Туся писав:
вредная_Я писав:Можливо не в цій темі але ще одне запитання, якщо юрик без ПДВ у додатку ОК писати суми з ПДВ????
Действительно не по теме

Вопрос непонятный, кто без ПДВ- Вы или контрагент.

А в общем
Когда считали прибыль, как брали ,так и додатке ОК показываете.
Без ПДВ я.

Туся
Гений
Гений
Повідомлень: 391
З нами з: 30 квітня 2011, 01:39
Дякував (ла): 233 рази
Подякували: 160 разів

Повідомлення Туся »

вредная_Я писав:
Туся писав:
вредная_Я писав:Можливо не в цій темі але ще одне запитання, якщо юрик без ПДВ у додатку ОК писати суми з ПДВ????
Действительно не по теме

Вопрос непонятный, кто без ПДВ- Вы или контрагент.

А в общем
Когда считали прибыль, как брали ,так и додатке ОК показываете.
Без ПДВ я.
Раздел 1 Доходы показываете всю сумму, потому что НДС у ВАС нет вычитать нечего
Раздел 2 Расходы. Если ВЫ неплательщик НДС покупаете у плательщика НДС, то всю сумму ( вместе с НДС) Вы относите на расходы. Правильно? Значит и в Додатке ОК показываете вместе с НДС

вредная_Я
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 159
З нами з: 08 березня 2012, 04:29
Дякував (ла): 188 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення вредная_Я »

Туся писав:
вредная_Я писав:
Туся писав: Действительно не по теме

Вопрос непонятный, кто без ПДВ- Вы или контрагент.

А в общем
Когда считали прибыль, как брали ,так и додатке ОК показываете.
Без ПДВ я.
Раздел 1 Доходы показываете всю сумму, потому что НДС у ВАС нет вычитать нечего
Раздел 2 Расходы. Если ВЫ неплательщик НДС покупаете у плательщика НДС, то всю сумму ( вместе с НДС) Вы относите на расходы. Правильно? Значит и в Додатке ОК показываете вместе с НДС
Спасибо большое, так и сделала но потом что то засомневалась#blush#

вредная_Я
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 159
З нами з: 08 березня 2012, 04:29
Дякував (ла): 188 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення вредная_Я »

вредная_Я писав:Підкажіть будь ласка балансова вартість ОЗ на початок року це сальдо на р,10 вцілому чи тільки по тих ОЗ що амортизуються?
Відгукніться хто знає#g_cray#

Туся
Гений
Гений
Повідомлень: 391
З нами з: 30 квітня 2011, 01:39
Дякував (ла): 233 рази
Подякували: 160 разів

Повідомлення Туся »

вредная_Я писав:
вредная_Я писав:Підкажіть будь ласка балансова вартість ОЗ на початок року це сальдо на р,10 вцілому чи тільки по тих ОЗ що амортизуються?
Відгукніться хто знає#g_cray#
По тем, которые амортизируются в НАЛОГОВОМ учете. И не сальдо по 10, а за минусом 13 Т.е. Балансовая ст-ть на 01.01.2012

вредная_Я
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 159
З нами з: 08 березня 2012, 04:29
Дякував (ла): 188 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення вредная_Я »

Туся писав:
вредная_Я писав:
вредная_Я писав:Підкажіть будь ласка балансова вартість ОЗ на початок року це сальдо на р,10 вцілому чи тільки по тих ОЗ що амортизуються?
Відгукніться хто знає#g_cray#
По тем, которые амортизируются в НАЛОГОВОМ учете. И не сальдо по 10, а за минусом 13 Т.е. Балансовая ст-ть на 01.01.2012
Потрібно віднімати р.13???#dntknw# Але тоді вийде залишкова вартість , а не балансова.Чи я не права??? Щось зовсім запуталась#g_cray# #g_cray# #g_cray#
Що ставити?

Туся
Гений
Гений
Повідомлень: 391
З нами з: 30 квітня 2011, 01:39
Дякував (ла): 233 рази
Подякували: 160 разів

Повідомлення Туся »

При цьому пп. 14.1.9 п. 14.1 ст. 142 Кодексу визначено, що балансова вартість основних засобів, інших необоротних та нематеріальних активів — сума залишкової вартості таких засобів та активів, яка визначається як різниця між первісною вартістю з урахуванням переоцінки і сумою накопиченої амортизації.

Уже давно балансова вартість - залишкова вартість, а не первісна

Polly
Гений
Гений
Повідомлень: 361
З нами з: 05 травня 2012, 18:12
Дякував (ла): 274 рази
Подякували: 88 разів

Повідомлення Polly »

Так. Треба відображати залишкову вартість ОЗ на початок року, на які нараховується амортизація в податковому обліку, тобто - яка врахована в декларації в витратах. Решта ОЗ обліковуються в бух.обліку.

вредная_Я
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 159
З нами з: 08 березня 2012, 04:29
Дякував (ла): 188 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення вредная_Я »

Туся писав:При цьому пп. 14.1.9 п. 14.1 ст. 142 Кодексу визначено, що балансова вартість основних засобів, інших необоротних та нематеріальних активів — сума залишкової вартості таких засобів та активів, яка визначається як різниця між первісною вартістю з урахуванням переоцінки і сумою накопиченої амортизації.

Уже давно балансова вартість - залишкова вартість, а не первісна
тобто я повинна поставити залишкову вартість ОЗ, тих що амортизуються станом на 01.01.12 у таб.2 дод.АМ? Я Вас правильно зрозуміла?

Туся
Гений
Гений
Повідомлень: 391
З нами з: 30 квітня 2011, 01:39
Дякував (ла): 233 рази
Подякували: 160 разів

Повідомлення Туся »

вредная_Я писав:
Туся писав:При цьому пп. 14.1.9 п. 14.1 ст. 142 Кодексу визначено, що балансова вартість основних засобів, інших необоротних та нематеріальних активів — сума залишкової вартості таких засобів та активів, яка визначається як різниця між первісною вартістю з урахуванням переоцінки і сумою накопиченої амортизації.

Уже давно балансова вартість - залишкова вартість, а не первісна
тобто я повинна поставити залишкову вартість ОЗ, тих що амортизуються станом на 01.01.12 у таб.2 дод.АМ? Я Вас правильно зрозуміла?
Вірно. Амортизуються в податковому обліку. В бухгалтерському Ви амортизуєте всі ОЗ.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”