баланс

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
zaikaa
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 28 лютого 2012, 05:56
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення zaikaa »

добрый день! подскажите к годовой декларации подается только баланс и Ф 2 или еще и отчет о движении денежных средств, отчет о собственном капитале, примечания?

dalerin
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 29 лютого 2012, 03:57
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення dalerin »

Насколько я знаю, предприятия -плательщики налога на прибыль и на нулевой ставке подают только баланс и форму №2.

dalerin
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 29 лютого 2012, 03:57
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення dalerin »

Ин писав:
оляля писав:десь тиждень назад я говорила про те, що знайома на 949 кидає все, що не йде в деку. Я так не роблю , поснюю чому: неприведи Господь перевірка, по ОСВ є сума АВ= Ав по деці. А з деки знімають кусь суму АВ( нема доків, ще щось) ви кажете, а в нас є ще витрати? А вас питають: де є??? нема! у Вас на 92 та сама сума, що в деці! А якщо у вас буде на 92 більша сума - буде поле для маневру.
Баланс роблю реальний, тільки податок на прибуток ставлю, що вимагає податкова по навантаженню.
В мене зараз є велике розходження балансу та декларації - я не показала в річній декларації дохід, отриманий від списання неоплаченої кредиторської заборгованості, по якій минув строк позовної давності. Відповідно в балансі є інший дохід, а в декларації його немає.
Хтось знає, податкова звертає увагу на такі розбіжності ?

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

dalerin писав:
Ин писав:
оляля писав:десь тиждень назад я говорила про те, що знайома на 949 кидає все, що не йде в деку. Я так не роблю , поснюю чому: неприведи Господь перевірка, по ОСВ є сума АВ= Ав по деці. А з деки знімають кусь суму АВ( нема доків, ще щось) ви кажете, а в нас є ще витрати? А вас питають: де є??? нема! у Вас на 92 та сама сума, що в деці! А якщо у вас буде на 92 більша сума - буде поле для маневру.
Баланс роблю реальний, тільки податок на прибуток ставлю, що вимагає податкова по навантаженню.
В мене зараз є велике розходження балансу та декларації - я не показала в річній декларації дохід, отриманий від списання неоплаченої кредиторської заборгованості, по якій минув строк позовної давності. Відповідно в балансі є інший дохід, а в декларації його немає.
Хтось знає, податкова звертає увагу на такі розбіжності ?
велика ймовірність
на заниж втрат не звертає, а заниження доходів , я б не рискувала. може в балансі краще не показувати

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

+1
Показую доходи реальні і щоб співпадали баланс і дека, а витрати - як карта ляже.

dalerin
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 29 лютого 2012, 03:57
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення dalerin »

svitlass писав:
dalerin писав:
Ин писав: Баланс роблю реальний, тільки податок на прибуток ставлю, що вимагає податкова по навантаженню.
В мене зараз є велике розходження балансу та декларації - я не показала в річній декларації дохід, отриманий від списання неоплаченої кредиторської заборгованості, по якій минув строк позовної давності. Відповідно в балансі є інший дохід, а в декларації його немає.
Хтось знає, податкова звертає увагу на такі розбіжності ?
велика ймовірність
на заниж втрат не звертає, а заниження доходів , я б не рискувала. може в балансі краще не показувати
Я теж так думаю #search# , тим більше там велика сума

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

у вас пройшло три роки і тому в дохід? перервіть термін позосної давності, хай вам напишуть листа з проханням оплатити борг, тоді термін давності піде від дати листа і не треба в доходи. як варіант

dalerin
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 29 лютого 2012, 03:57
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення dalerin »

оляля писав:у вас пройшло три роки і тому в дохід? перервіть термін позосної давності, хай вам напишуть листа з проханням оплатити борг, тоді термін давності піде від дати листа і не треба в доходи. як варіант
Саме так, але там фірма вже закрита, хіба що по факсу мені лист скинуть, але дійсно треба суму залишити, інакше воно в очі сильно кидається(

TaksaKsuha
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 13 квітня 2012, 04:00
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення TaksaKsuha »

Доброе утро
Подскажите пжл, кто уже сдал баланс к Деке, в тис грн с десятичным знаком или в целых?

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

TaksaKsuha писав:Доброе утро
Подскажите пжл, кто уже сдал баланс к Деке, в тис грн с десятичным знаком или в целых?
- для "малых" предприятий - финотчетность согл. ПСБО 25- один знак после запятой,
для "больших" - в целых...

Відповісти

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”