Дод.8 и доки к нему

декларація, уточнення, виправлення помилок
Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

svitlass писав:
Oska1302 писав:Та я вот тоже ксерокопии документов подготовила, а тут наткнулась на фразу "подають скановані копії" и опешила#wall#
де?
в ПКУ
До заяви додаються копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв'язку з придбанням таких товарів/послуг або копії первинних документів, складених відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", що підтверджують факт отримання таких товарів/послуг
.

в порядке заполнения декларации. Но сегодня сдала ксерокопии и нормально приняли #curtsey#

pluton
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 07 вересня 2011, 08:07
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення pluton »

Доброго дня, шановні колеги!
Ситуація така - постачальник не зареєстрував у грудні дві податкові накладні на значні суми.
При цьому він не забув - їх всі 15 днів не приймали. Крім цих двох ПН було ще 5, їх зареєструвати вдалося.
До цього ніколи не подавали дод.8 - не було необхідності.
Здаємо через Медок.
Яким чином я можу здати сьогодні правильно цю звітність?
Я здаю електронкою звіт (в реєстрі ЗП чи ПНП?) , а тоді везу в податкову копії документів у канцелярію, чи як?
І які саме копі ї -в мене є копії платіжок і є копії незареєстрованих ПН
Виник такий от несподіваний аврал
Дуже вдячна за відповіді


Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

pluton писав:Доброго дня, шановні колеги!
Ситуація така - постачальник не зареєстрував у грудні дві податкові накладні на значні суми.
При цьому він не забув - їх всі 15 днів не приймали. Крім цих двох ПН було ще 5, їх зареєструвати вдалося.
До цього ніколи не подавали дод.8 - не було необхідності.
Здаємо через Медок.
Яким чином я можу здати сьогодні правильно цю звітність?
Я здаю електронкою звіт (в реєстрі ЗП чи ПНП?) , а тоді везу в податкову копії документів у канцелярію, чи як?
І які саме копі ї -в мене є копії платіжок і є копії незареєстрованих ПН
Виник такий от несподіваний аврал
Дуже вдячна за відповіді
в реестре жалобы на НН вы отражаете как ЗП, а не ПНП. Документы собирите те, которые подтверждают НК и сами НН, т.к. жаловаться Вы будите именно на них. При подаче доков к дов. 8 напишите сопроводительное письмо, которое отдаете в канцелярию, а второй экз. оставляете у себю с их отмекой

pluton
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 07 вересня 2011, 08:07
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення pluton »

Люлик писав: в реестре жалобы на НН вы отражаете как ЗП, а не ПНП. Документы собирите те, которые подтверждают НК и сами НН, т.к. жаловаться Вы будите именно на них. При подаче доков к дов. 8 напишите сопроводительное письмо, которое отдаете в канцелярию, а второй экз. оставляете у себю с их отмекой

Хотіла ще запитати - якщо завезти документи завтра 21/01, це вже буде непідтверджений дод.8?
обов"язково сьогодні?

анна$$$
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 12 лютого 2012, 10:05
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 11 разів

Повідомлення анна$$$ »

pluton писав:
Люлик писав: в реестре жалобы на НН вы отражаете как ЗП, а не ПНП. Документы собирите те, которые подтверждают НК и сами НН, т.к. жаловаться Вы будите именно на них. При подаче доков к дов. 8 напишите сопроводительное письмо, которое отдаете в канцелярию, а второй экз. оставляете у себю с их отмекой

Хотіла ще запитати - якщо завезти документи завтра 21/01, це вже буде непідтверджений дод.8?
обов"язково сьогодні?
Обов'язково сьогодні!
І ще раджу почитати п.21 р. ІІІ Порядку заповнення і подання податкової звітності з ПДВ (наказ №966 від 23.09.14р.) "21. У разі відмови постачальника надати податкову накладну (порушення ним порядку заповнення та/або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних) до декларації додаються заява про відмову постачальника надати податкову накладну (порушення ним порядку заповнення та/або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних) за формою згідно з (Д8) (додаток 8) та копії документів, передбачених пунктом 201.10 статті 201 розділу V Кодексу.
Платники, які подають податкову звітність в електронному вигляді, до (Д8) (додатка 8) подають скановані копії таких документів."

Альбина_ее
Мастер
Мастер
Повідомлень: 57
З нами з: 22 липня 2014, 03:58
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення Альбина_ее »

Если включить не зарегистрированную н.н. То при проверке, кроме снятия налогового кредита нам ничего не грозит или штраф будет?

pluton
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 07 вересня 2011, 08:07
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення pluton »

Альбина_ее писав:Если включить не зарегистрированную н.н. То при проверке, кроме снятия налогового кредита нам ничего не грозит или штраф будет?
раньше было 25% штрафа

cleo
Гений
Гений
Повідомлень: 393
З нами з: 17 січня 2014, 11:44
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 200 разів

Повідомлення cleo »

а к декларации за январь можно подавать дод8 или уже не предусмотрено?

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

cleo писав:а к декларации за январь можно подавать дод8 или уже не предусмотрено?
уже нет #g_cray#

TataSt30
Оракул
Оракул
Повідомлень: 240
З нами з: 18 квітня 2012, 06:06
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення TataSt30 »

Добрый день. Подскажите такая ситуация: НН должна быть выписана 16/02(первое событие), но ее выписали и зарегистрировали как для неплательщиков НДС. Сейчас это выяснилось и на первоначальную налоговую выписана у поставщика корректировка (остается у него), а затем выписана новая НН, но уже 27/02, которая теперь у меня есть как первая и единственная.
Интересует-можно ли включить через Додаток 8 зарегистрированную НН за 27/02 с причиной "неверная дата выписки"?

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”