Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Dfcbkbcf писав:
fin_o писав: Если Вы эту услугу будете использовать в операциях которые "не є об'єктом оподаткування" тогда в 11.2. А если ее будете использовать в операциях, которые облагаются НДС, то тогда в 11.1
а если я преобрела ПО освобожденнное от НДС и перепродала это ПО тоже без НДС, то покупку этого ПО нужно в 11.2 отражать???
Так. Ви ж купили товар звільнений від ПДВ і використовуєте в операціях які не є об'єктом оподаткування (стаття 196 розділу V Кодексу), та/або звільнені від оподаткування.

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

fin_o писав:
Dfcbkbcf писав:
fin_o писав: Если Вы эту услугу будете использовать в операциях которые "не є об'єктом оподаткування" тогда в 11.2. А если ее будете использовать в операциях, которые облагаются НДС, то тогда в 11.1
а если я преобрела ПО освобожденнное от НДС и перепродала это ПО тоже без НДС, то покупку этого ПО нужно в 11.2 отражать???
Так. Ви ж купили товар звільнений від ПДВ і використовуєте в операціях які не є об'єктом оподаткування (стаття 196 розділу V Кодексу), та/або звільнені від оподаткування.
в ст 196 розділу V Кодексу ---програмне забезпечення я не бачу, можливо Ви мені підкажете де воно там
а ПЗ саме п26.1 підрозділ 2 розділ ХХ ПКУ (Перехідні положення) і саме в перечні 11.2 немає цього пункту

Аря
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2257
З нами з: 10 серпня 2011, 12:55
Звідки: Київ
Дякував (ла): 429 разів
Подякували: 2568 разів

Повідомлення Аря »

Подскажите, пожалуйста, юр.лицу при подаче декл по ндс нужно заполнять/повторять в подписях/ в Головний бухгатер писать директора?
У нас главный бухгалтер отсутствует в штате.
ЕЦП получены на директора и печать...

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2196
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

Аря писав:Подскажите, пожалуйста, юр.лицу при подаче декл по ндс нужно заполнять/повторять в подписях/ в Головний бухгатер писать директора?
У нас главный бухгалтер отсутствует в штате.
ЕЦП получены на директора и печать...
Я ставлю ФИО директора в должности гл. бухгалтер, у меня его тоже нету в штате

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Dfcbkbcf писав:
fin_o писав:
Dfcbkbcf писав: а если я преобрела ПО освобожденнное от НДС и перепродала это ПО тоже без НДС, то покупку этого ПО нужно в 11.2 отражать???
Так. Ви ж купили товар звільнений від ПДВ і використовуєте в операціях які не є об'єктом оподаткування (стаття 196 розділу V Кодексу), та/або звільнені від оподаткування.
в ст 196 розділу V Кодексу ---програмне забезпечення я не бачу, можливо Ви мені підкажете де воно там
а ПЗ саме п26.1 підрозділ 2 розділ ХХ ПКУ (Перехідні положення) і саме в перечні 11.2 немає цього пункту
Подивіться : та/або звільнені від оподаткування (стаття 197 розділу V Кодексу, підрозділ 2 розділу XX Кодексу,

п.11.2

11.2. не є об'єктом оподаткування (стаття 196 розділу V Кодексу), та/або звільнені від оподаткування (стаття 197 розділу V Кодексу, підрозділ 2 розділу XX Кодексу, міжнародні договори (угоди)), та/або не оподатковуються (постачання послуг за межами митної території України та послуг, місце постачання яких визначено відповідно до пунктів 186.2, 186.3 статті 186 розділу V Кодексу за межами митної території України)

ВалерияV
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 561
З нами з: 15 вересня 2010, 08:26
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 68 разів

Повідомлення ВалерияV »

Аря писав:Подскажите, пожалуйста, юр.лицу при подаче декл по ндс нужно заполнять/повторять в подписях/ в Головний бухгатер писать директора?
У нас главный бухгалтер отсутствует в штате.
ЕЦП получены на директора и печать...
У меня ЕЦП директора и печати, соответсвенно подписываю ведь только двумя подписями "директор и печать", и в графах декларации где директор- директор, где бухгалтер- не передбачено

ВалерияV
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 561
З нами з: 15 вересня 2010, 08:26
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 68 разів

Повідомлення ВалерияV »

Nadiy писав:
cometa писав:
ВалерияV писав: На горячей линии сегодня " наразі немає відповіді на це питання". Они не заинтересованы разъяснять каверзы законодательства.
В законодательстве никаких каверз нет- на РК распространяются правила НН, зарегистрированные вовремя включать в месяце выписки.
Это они своими письмами воду мутят. Так намутили, что уже у самих ответа нет.
ще один лист на тему рк, починають протирати очі після довгого сну...

Оскільки розрахунок коригування складений в одному податковому періоді, а зареєстрований в іншому (у межах встановленого п. 201.10 ст. 201 ПКУ 15-денного терміну), то на підставі такого розрахунку коригування постачальник зменшує податкові зобов’язання у податковій звітності, яка подається за результатами звітного періоду, в якому складено такий розрахунок коригування.

Источник: http://buhgalter911.com/Res/Zakoni/Pism ... 15537.aspx
© Buhgalter911.com
Интересно , почему под письмом нет подписи должностного лица. Это нормально?

Аря
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2257
З нами з: 10 серпня 2011, 12:55
Звідки: Київ
Дякував (ла): 429 разів
Подякували: 2568 разів

Повідомлення Аря »

ВалерияV писав:
Аря писав:Подскажите, пожалуйста, юр.лицу при подаче декл по ндс нужно заполнять/повторять в подписях/ в Головний бухгатер писать директора?
У нас главный бухгалтер отсутствует в штате.
ЕЦП получены на директора и печать...
У меня ЕЦП директора и печати, соответсвенно подписываю ведь только двумя подписями "директор и печать", и в графах декларации где директор- директор, где бухгалтер- не передбачено
я тоже так считаю, но есть и такое мнение:
IRINAST писав:
Аря писав:Подскажите, пожалуйста, юр.лицу при подаче декл по ндс нужно заполнять/повторять в подписях/ в Головний бухгатер писать директора?
У нас главный бухгалтер отсутствует в штате.
ЕЦП получены на директора и печать...
Я ставлю ФИО директора в должности гл. бухгалтер, у меня его тоже нету в штате
как же все-таки правильно? #wall#

x_lena_x
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 06 жовтня 2015, 16:34
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення x_lena_x »

Добрый вечер
Подскажите, пожалуйста, как пошагово автоматически создать декларацию по НДС в Мед.ок. (все накладные внесены и зарегистрированы)
Большое спасибо

УЄТ
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 27 жовтня 2015, 11:01
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення УЄТ »

Подскажите пожалуйста,чего ожидать если в декларации по НДС я не отображала строку 11.2 Мы плательщики НДС,арендуем за наличку помещение у ФОП, мне надо было эту сумму ставить в 11.2.? и также ключи ЕЦП, юр. услуги еще были на 5 000грн без ПДВ тоже у ФОПа. Я не отразила их в НДС в строке 11.2 будут штрафы? Исправлять нужно или как,подскажите.Спасибо

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”