Не принимается декларация НДС: связь с неплательщиком НДС?

декларація, уточнення, виправлення помилок
И-Ирина
Мастер
Мастер
Повідомлень: 52
З нами з: 31 січня 2012, 03:50
Дякував (ла): 18 разів

Повідомлення И-Ирина »

Добрый день! 15.05.2015 была выписана налоговая накладная покупателю. Он стал неплательщиком НДС в мае, а я не заметила, что налоговая не зарегистрировалась. Сформировала декларацию. Декларация не принята: помилка - документ в електронному вигляді не відповідає затвержденному формату через відсутність заявлених у пакеті пов.язаних документів (порушено цілісність пакету). Что это означает. Я отправляла и деку, и Додаток 5 (весь пакет есть). Или это из-за незарегистрированной налоговой на неплательщика НДС.? Я могу ее сейчас зарегистрировать (прошло более 15 дней) со штрафом? Спасибо.

let_natali
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 112
З нами з: 05 квітня 2012, 03:09
Дякував (ла): 65 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення let_natali »

не думаю, что это связано с этим неплательщиком.
а кроме дод 5 Вы не должны что-то еще подавать? напр дод 1 или 2?

Alica
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 567
З нами з: 26 листопада 2012, 01:13
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 257 разів

Повідомлення Alica »

И-Ирина писав:Добрый день! 15.05.2015 была выписана налоговая накладная покупателю. Он стал неплательщиком НДС в мае, а я не заметила, что налоговая не зарегистрировалась. Сформировала декларацию. Декларация не принята: помилка - документ в електронному вигляді не відповідає затвержденному формату через відсутність заявлених у пакеті пов.язаних документів (порушено цілісність пакету). Что это означает. Я отправляла и деку, и Додаток 5 (весь пакет есть). Или это из-за незарегистрированной налоговой на неплательщика НДС.? Я могу ее сейчас зарегистрировать (прошло более 15 дней) со штрафом? Спасибо.
Коротка:
Ні, не застосовуються. Штрафи за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування до них в Єдиному реєстрі податкових накладних застосовуються у разі, якщо такі податкові накладні/розрахунки коригування до них підлягають наданню покупцям – платникам ПДВ.
Повна:
Пунктом 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що податкові накладні, які не надаються покупцю, а також податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН). Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у ЄРПН здійснюється не пізніше п’ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання.
У разі порушення термінів реєстрації податкових накладних, що підлягають наданню покупцям - платникам податку на додану вартість, та розрахунків коригування до таких податкових накладних в ЄРПН до платників податків застосовуються штрафи відповідно до ст. 120 прим.1 ПКУ.
Тобто, штрафи за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування до них в ЄРПН застосовуються у разі, якщо такі податкові накладні/розрахунки коригування до них підлягають наданню покупцям – платникам ПДВ.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”