Уточненка по налоговому компромиссу

декларація, уточнення, виправлення помилок
tatiana159
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 07 жовтня 2014, 11:01
Подякували: 1 раз

Повідомлення tatiana159 »

Так же вчера видела проект новой уточненки по прибыли по компромису. Там даже намека нет на увеличение ранее задекларированных авансов по прибыли. Знакомая сказала, что сдала уточненку про прибыли по компромису только со штрафом 5%. Вопрос по доплате, увеличению и др. вопросам не стоял. Налоговая все проверила и заменчаний небыло.

buh-lili
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 07 листопада 2011, 03:42
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення buh-lili »

Подскажите ,плыз, вчера отдала в налоговую в бумажном виде. перезвонили сказали отправить через медок. Прибыль на J0108101- ругается. пишет что форма для 16 года. в какой форме надо отправить отчет. ?

ЛГр65
Гуру
Гуру
Повідомлень: 73
З нами з: 10 січня 2014, 16:06
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення ЛГр65 »

tatiana159 писав:Ходила в налоговую -- сказала показывать увеличение авансовых платежей по прибыли (ст.24 + заполнить таблицу внизу декларации).Они сослались сугубо на порядок заполнения уточненки и грубо-говоря арифметику. По их словам: если увеличилась стр. 16 и мы БЫЛИ до этого плательчиками авансовых взнос, то якобы автоматом увеличивается сумма в стр. 23 и появляется стр. 34.
Позвонила на консультацию г.Киев (454-16-13) -- сказали, что моя налоговая неправа. Компромис не влияет на сумму ранее задекларированных и уплаченных авансовых. На то он и компромис. Хотя добавили, что официальных разъяснений налоговой по этому вопросу нет.
Вот в том то и дело, что разъяснений нет. Сдают и с уточнением авансов и без, налоговая принимает. Они не настаивают на уточнении авансов, но мотивируют свои пожелания тем, что все же была занижена сумма авансов, а они считаются согласованными налоговыми обязательствами со всеми вытекающими при проверке. Т.е. решать каждый должен сам. Вот сижу и решаю, сумма немалая... Как по мне - чистый развод, ведь на сумму авансов мы в итоге уменьшаем сумму налога к уплате за год, а так подари им и забудь. Но с другой стороны стремно: а если и правда при проверке доначислят штраф и пеню, это уже не 5%. Поделитесь, кто как решил поступить?
Особенно прикольно насчет арифметики, мы ведь 5% ручками вводим и ничего

natalka)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 17 січня 2015, 13:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення natalka) »

ЛГр65 писав: Вот в том то и дело, что разъяснений нет. Сдают и с уточнением авансов и без, налоговая принимает. Они не настаивают на уточнении авансов, но мотивируют свои пожелания тем, что все же была занижена сумма авансов, а они считаются согласованными налоговыми обязательствами со всеми вытекающими при проверке. Т.е. решать каждый должен сам. Вот сижу и решаю, сумма немалая... Как по мне - чистый развод, ведь на сумму авансов мы в итоге уменьшаем сумму налога к уплате за год, а так подари им и забудь. Но с другой стороны стремно: а если и правда при проверке доначислят штраф и пеню, это уже не 5%. Поделитесь, кто как решил поступить?
Особенно прикольно насчет арифметики, мы ведь 5% ручками вводим и ничего
про авансові - це точно брєд (імпровізація Вашої ДПІ).
В законі і метод.рекомендаціях чітко вказано - 5% від суми "основного" БОРГУ.
Нам на перших порах податкова міліція також намагалась втюхати в розрахунок до основного боргу ще й штрафні санкції - потім заспокоїлись :)

olga-2010
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 25 березня 2015, 15:10
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення olga-2010 »

А у меня новая информация "к размышлению" для тех, кто сдает уточненки по прибыли за периоды, когда декларацию сдавали поквартально - я уже сдала документы поквартально за 2012 год, но мне сегодня позвонила инспектор и сказала переделать - сдавать на компромисс только годовую.

Александр86
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 07 квітня 2015, 12:12
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Александр86 »

Подскажите по уточненке по прибыли. Фирма на общих основаниях, период отчетности год, делаю по компромиссу учточненку за 1 кв. 2014 в медке, приходит квитанция (Помилка - Зазначено недостовірний звітний (податковий) період, що уточнююється. Уточнюючі документи для застосування податкового компромісу подаються за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року з урахуванням строків давності, встановлених ст. 102 Податкового кодексу України). Подскажите если отчетный период год, как правильно сдать уточненку по прибыли за 2014 но за квартал

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Александр86 писав:Подскажите по уточненке по прибыли. Фирма на общих основаниях, период отчетности год, делаю по компромиссу учточненку за 1 кв. 2014 в медке, приходит квитанция (Помилка - Зазначено недостовірний звітний (податковий) період, що уточнююється. Уточнюючі документи для застосування податкового компромісу подаються за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року з урахуванням строків давності, встановлених ст. 102 Податкового кодексу України). Подскажите если отчетный период год, как правильно сдать уточненку по прибыли за 2014 но за квартал
Если вы сдавали годовую прибыль, то уточнить квартал невозможно, поскольку такого отчета, сданного вами, не существует.

Сау
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 24 лютого 2014, 17:16
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Сау »

Александр86 писав:Подскажите по уточненке по прибыли. Фирма на общих основаниях, период отчетности год, делаю по компромиссу учточненку за 1 кв. 2014 в медке, приходит квитанция (Помилка - Зазначено недостовірний звітний (податковий) період, що уточнююється. Уточнюючі документи для застосування податкового компромісу подаються за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року з урахуванням строків давності, встановлених ст. 102 Податкового кодексу України). Подскажите если отчетный период год, как правильно сдать уточненку по прибыли за 2014 но за квартал
Сегодня сдала - указала 1 квартал 2014 года- принято.

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Сау писав:
Александр86 писав:Подскажите по уточненке по прибыли. Фирма на общих основаниях, период отчетности год, делаю по компромиссу учточненку за 1 кв. 2014 в медке, приходит квитанция (Помилка - Зазначено недостовірний звітний (податковий) період, що уточнююється. Уточнюючі документи для застосування податкового компромісу подаються за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року з урахуванням строків давності, встановлених ст. 102 Податкового кодексу України). Подскажите если отчетный период год, как правильно сдать уточненку по прибыли за 2014 но за квартал
Сегодня сдала - указала 1 квартал 2014 года- принято.
а я носила в бумажном виде .мне в налоговой сказали так. святошинський р-н.

natalka)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 17 січня 2015, 13:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення natalka) »

-Latka- писав:Если вы сдавали годовую прибыль, то уточнить квартал невозможно, поскольку такого отчета, сданного вами, не существует.
А чому ми маємо "прив'язуватись" до форм звітності???? Була, не була - та яка різниця?

Є Закон, в якому чітко зазначено що якщо платник завищив витрати чи податковий кредит з 01.04.2011 по 01.04.2014 року, то він може досягнути податкового компромісу. Все! Ніякої залежності від форм декларацій, уточнень, даних в деклараціях (це я про від'ємні значення) в Законі немає. Тому все що "на ходу видумує" податкова є не законним. Їм просто потрібно зрозуміти що це особливий Закон, уточнення по якому заповнюються також особливо, без врахування загальноприйнятих правил (це я про 5% в 25 рядку і т.д. ). І є лист (навіть кимось підписаний) що такі уточнення можна в паперовому вигляді подавати (не дивлясись на загальноприйняті норми в Кодексі щодо електронної звітності з ПДВ) і це правильно (бо як я вже написала це особлива звітність).

І ще, про авансові, про які я трохи раніше писала... Тепер я зрозуміла звідки "ноги ростуть"... лист від 23.02.2015 р. № 5996/7/99-99-20-07-03-17..
Ще раз повторю - брєд. Обгрунтую. Цитати з Закону наводити не буду - немаю часу.
По-перше, в Законі немає жодного натяку і слова про авансові внески. В Законі (та чи Методичних рекомендаціях) чітко сказано що сума 5% платиться від суми завищених витрат. Все. А авансові внески - це не витрати.
По-друге, в Законі (чи Методичних рекомендаціях) також зазначено, що подання уточнення по компромісу не спричиняє ніяких інших наслідків по звітності, тобто не потрібно зменшувати відємні значання і т.д. То якщо не потрібно зменшувати відємні значення (і по ПДВ, і по прибутку), то чому підприємство повинно перераховувати авансові внески, які воно як би не доплатило???
По-третє. Авансові внески з ПнП - це наші гроші, якеі ми платимо наперед. Якщо я точно знаю що за результами наприклад 2014 року в мене збитки, значить навіть якщо я доплачу ці авансові - в мене мала би виникнути переплата. Але !!! - в Законі написано що по сумах сплачених по компромісу переплат бути не може!!!! Тобто, зараз ДПІ просто тупо хоче платників "розвести" на авансові внески )))
По-четверте. В мене є великі платники (які платили авансові в 2013 і в 2014), які раніше (в лютому) досягали компромісу по ППР (вже є рішення) і ніхто по-авансових 5% від них не вимагав і ніхто не доплачував. Не може бути по одному Закону різний підхід до різних платників.







Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”