Дод.8 и доки к нему

декларація, уточнення, виправлення помилок
Лелешка
Гений
Гений
Повідомлень: 467
З нами з: 26 січня 2013, 13:00
Дякував (ла): 125 разів
Подякували: 50 разів

Повідомлення Лелешка »

Люлик писав:скажите, если НН выписана не датой возникновения НК, то в Д8 какую лучше написать причину подачи скарги - нарушение правил заполнения НН или отказ выдать НН?
У меня такое было, то писала нарушение, вам же НН выдали, только дата не та.

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

Лелешка писав:
Люлик писав:скажите, если НН выписана не датой возникновения НК, то в Д8 какую лучше написать причину подачи скарги - нарушение правил заполнения НН или отказ выдать НН?
У меня такое было, то писала нарушение, вам же НН выдали, только дата не та.
немного сомневаюсь что необх. писать нарушение правил выписки, т.к. НН на руках у меня нет, только копия в экселе без подписи и печати, а ее я точно не смогу подложить под дод. 8

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Люлик писав:
Лелешка писав:
Люлик писав:скажите, если НН выписана не датой возникновения НК, то в Д8 какую лучше написать причину подачи скарги - нарушение правил заполнения НН или отказ выдать НН?
У меня такое было, то писала нарушение, вам же НН выдали, только дата не та.
немного сомневаюсь что необх. писать нарушение правил выписки, т.к. НН на руках у меня нет, только копия в экселе без подписи и печати, а ее я точно не смогу подложить под дод. 8
Ну здесь можно выйти из положения 2-мя путями:
1. Дод.8-что вообще не надана НН.
2. Дод.8- со ссылкой на неправильность заполнения НН(если договоритесь с поставщиком, чтобы он вам сбросил в эл. виде НН с печатью и подписью).

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Добрий день! У листопаді оплатили за товар (часткова оплата), сума більше 60000 грн. постачальник не зареєстрував ПН. Додаток 8 подаю вперше, написала листа з переліком копій документів, але трохи сумніваюся.
Ось текст:
Товариство з обмеженою відповідальністю „” відповідно до пункту 21 наказу Міністерства фінансів України від 13.11.2013 р. № 678 „Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість” надає копії документів до Додатку 8 до податкової декларації з податку на додану вартість за листопад 2014 р.
Продавцем – ТзОВ „”(ІПН код за ЄДРПОУ ) порушені вимоги пункту 201.10 статті 201 Податкового Кодексу України у частині терміну реєстрації податкової накладної № від у Єдиному реєстрі податкових накладних
Додатки на ___ арк.:
Копія податкової накладної № від на 1 арк.
Копія Витягу з Єдиного реєстру податкових накладних № від на 1 арк.
Копія Договору № від на 2 арк.
Копія банківської виписки № від на 1 арк.
Копія платіжного доручення № від на 1 арк.
Копія рахунку № від
Так, як то перша подія - оплата не знаю, чи потрібно подавати копію Видаткової накладної. Я бачу - тут багато хто подавав дод.8, підкоригуйте, будь ласка.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

Natalenna писав:Добрий день! У листопаді оплатили за товар (часткова оплата), сума більше 60000 грн. постачальник не зареєстрував ПН. Додаток 8 подаю вперше, написала листа з переліком копій документів, але трохи сумніваюся.
Ось текст:
Товариство з обмеженою відповідальністю „” відповідно до пункту 21 наказу Міністерства фінансів України від 13.11.2013 р. № 678 „Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість” надає копії документів до Додатку 8 до податкової декларації з податку на додану вартість за листопад 2014 р.
Продавцем – ТзОВ „”(ІПН код за ЄДРПОУ ) порушені вимоги пункту 201.10 статті 201 Податкового Кодексу України у частині терміну реєстрації податкової накладної № від у Єдиному реєстрі податкових накладних
Додатки на ___ арк.:
Копія податкової накладної № від на 1 арк.
Копія Витягу з Єдиного реєстру податкових накладних № від на 1 арк.
Копія Договору № від на 2 арк.
Копія банківської виписки № від на 1 арк.
Копія платіжного доручення № від на 1 арк.
Копія рахунку № від
Так, як то перша подія - оплата не знаю, чи потрібно подавати копію Видаткової накладної. Я бачу - тут багато хто подавав дод.8, підкоригуйте, будь ласка.
Я подавала только копию налоговой накладной и копию банковской выписки.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

NTL писав:
Natalenna писав:Добрий день! У листопаді оплатили за товар (часткова оплата), сума більше 60000 грн. постачальник не зареєстрував ПН. Додаток 8 подаю вперше, написала листа з переліком копій документів, але трохи сумніваюся.
Ось текст:
Товариство з обмеженою відповідальністю „” відповідно до пункту 21 наказу Міністерства фінансів України від 13.11.2013 р. № 678 „Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість” надає копії документів до Додатку 8 до податкової декларації з податку на додану вартість за листопад 2014 р.
Продавцем – ТзОВ „”(ІПН код за ЄДРПОУ ) порушені вимоги пункту 201.10 статті 201 Податкового Кодексу України у частині терміну реєстрації податкової накладної № від у Єдиному реєстрі податкових накладних
Додатки на ___ арк.:
Копія податкової накладної № від на 1 арк.
Копія Витягу з Єдиного реєстру податкових накладних № від на 1 арк.
Копія Договору № від на 2 арк.
Копія банківської виписки № від на 1 арк.
Копія платіжного доручення № від на 1 арк.
Копія рахунку № від
Так, як то перша подія - оплата не знаю, чи потрібно подавати копію Видаткової накладної. Я бачу - тут багато хто подавав дод.8, підкоригуйте, будь ласка.
Я подавала только копию налоговой накладной и копию банковской выписки.
Не дзвонили, що доків мало?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

Natalenna писав:
NTL писав:
Natalenna писав:Добрий день! У листопаді оплатили за товар (часткова оплата), сума більше 60000 грн. постачальник не зареєстрував ПН. Додаток 8 подаю вперше, написала листа з переліком копій документів, але трохи сумніваюся.
Ось текст: Так, як то перша подія - оплата не знаю, чи потрібно подавати копію Видаткової накладної. Я бачу - тут багато хто подавав дод.8, підкоригуйте, будь ласка.
Я подавала только копию налоговой накладной и копию банковской выписки.
Не дзвонили, що доків мало?
НКУ предоставление большего количества документов не предусмотрено. Звонили. Попросила письменный запрос на предоставление дополнительных документов. Больше не перезванивали.

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

Natalenna, подавайте только те додатки, которые касаются первого события. Остальные они и сами на внеплановой (если будет) у контрагента посмотрят

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Подскажите, если подаем дод.8, в реестре пишем номер и дату документа первого события.
У меня это банковская выписка, но она без номера, что писать в реестре, б/н, прочерк или......?

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

READYN писав:Подскажите, если подаем дод.8, в реестре пишем номер и дату документа первого события.
У меня это банковская выписка, но она без номера, что писать в реестре, б/н, прочерк или......?
напишите номер и дату платежного поручения и к дод. 8 приложите и ПП и БВ. Плюс ПП я обычно дополнительно пропечатываю в банке, понимаю что возможно это лишнее, но все же

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”