Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
ОльгаС
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 31 березня 2016, 15:59
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення ОльгаС »

Добрий вечір. Підкажіть будь-ласка, виявлена помилка у лютому 2022 року не склали податкову на суму передоплати не платнику ПДВ. Мої дії зараз я складаю податкову, реєструю, подаю УР за лютий 2022. По декларації було від'ємне значення. Сума невелика, від'ємне значення залишиться, просто стане менше. А як бути з деклараціями наступними? Потрібно всі уточнювати? Від'ємне значення в кожній наступній декларації по сьогоднішній день. І чи буде сума штрафу?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

ОльгаС писав:
19 липня 2023, 21:59
Добрий вечір. Підкажіть будь-ласка, виявлена помилка у лютому 2022 року не склали податкову на суму передоплати не платнику ПДВ. Мої дії зараз я складаю податкову, реєструю, подаю УР за лютий 2022. По декларації було від'ємне значення. Сума невелика, від'ємне значення залишиться, просто стане менше. А як бути з деклараціями наступними? Потрібно всі уточнювати? Від'ємне значення в кожній наступній декларації по сьогоднішній день. І чи буде сума штрафу?
Подаєте ур за лютий поточним періодом. В наступному податковому періоді в декларації з пдв заповнюєте стр. 16.2 із заповненням додаткової таблички вкінці таблиці (побачите). Тільки не забудьте до 20 серпня)
Штрафу не буде

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

Подскажите пожалуйста, если я сдаю УР и корректирую дод № 1, то сам УР идет со статусом "звітний", а дод № 1 к этому УР , со стасусом "уточнюючій"? Пыталась сдать УР и дод №1 оба как "уточнюючі", не принялся такой УР. :stars: Благодарна, всем кто отзовется.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Valentina писав:
02 серпня 2023, 10:07
Подскажите пожалуйста, если я сдаю УР и корректирую дод № 1, то сам УР идет со статусом "звітний", а дод № 1 к этому УР , со стасусом "уточнюючій"? Пыталась сдать УР и дод №1 оба как "уточнюючі", не принялся такой УР. :stars: Благодарна, всем кто отзовется.
В самому УРі не ставиться ніяка відмітка - там пишеться коли подається і за який період.... А додатки - так, уточнюючі
Зараз J0217024

У вас оновлена програма, в якій ви здаєте ?

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 101 раз

Повідомлення STO Iryna »

Valentina писав:
02 серпня 2023, 10:07
Подскажите пожалуйста, если я сдаю УР и корректирую дод № 1, то сам УР идет со статусом "звітний", а дод № 1 к этому УР , со стасусом "уточнюючій"? Пыталась сдать УР и дод №1 оба как "уточнюючі", не принялся такой УР. :stars: Благодарна, всем кто отзовется.
у вас же ур, уже сам бланк уточнюючий, поэтому в нем не надо ставить отметку юточнюючого, а додатки бланки одинаковые поэтому в них ставиться отметка

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

Tasa писав:
02 серпня 2023, 10:11
Valentina писав:
02 серпня 2023, 10:07
Подскажите пожалуйста, если я сдаю УР и корректирую дод № 1, то сам УР идет со статусом "звітний", а дод № 1 к этому УР , со стасусом "уточнюючій"? Пыталась сдать УР и дод №1 оба как "уточнюючі", не принялся такой УР. :stars: Благодарна, всем кто отзовется.
В самому УРі не ставиться ніяка відмітка - там пишеться коли подається і за який період.... А додатки - так, уточнюючі
Зараз J0217024

У вас оновлена програма, в якій ви здаєте ?
Да, J0217024. Спасибо большое. Но, как оказалось саму Деку по ПДВ за август уже будем сдавать по новой форме. Потому если уточненка периодом август, то и ее нужно будет по новой сдавать. Но, ее пока нет, как и самой Деки по НДС.

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

STO Iryna писав:
02 серпня 2023, 10:34
Valentina писав:
02 серпня 2023, 10:07
Подскажите пожалуйста, если я сдаю УР и корректирую дод № 1, то сам УР идет со статусом "звітний", а дод № 1 к этому УР , со стасусом "уточнюючій"? Пыталась сдать УР и дод №1 оба как "уточнюючі", не принялся такой УР. :stars: Благодарна, всем кто отзовется.
у вас же ур, уже сам бланк уточнюючий, поэтому в нем не надо ставить отметку юточнюючого, а додатки бланки одинаковые поэтому в них ставиться отметка
Спасибо ! В УР даже указано, что это "Самостійний документ", но никогда не сдавала и засомневалась. А, так конечно, все логично.

Antares
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 24 серпня 2023, 10:49

Повідомлення Antares »

Доброго дня. В декларації по ПДВ включено помилкову податкову накладну і розрахунок коригування до неї. Чи потрібно в уточнюючому розрахунку сторнувати податкову накладну і розрахунок когригування чи лише податкову накладну?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Antares писав:
24 серпня 2023, 11:05
Доброго дня. В декларації по ПДВ включено помилкову податкову накладну і розрахунок коригування до неї. Чи потрібно в уточнюючому розрахунку сторнувати податкову накладну і розрахунок когригування чи лише податкову накладну?
Я б ніяких УРів не робила, якщо реєстрація і пн і рк була в одному періоді.

1983
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 13 січня 2016, 12:48
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення 1983 »

Добрий день! Хто уточнював довоєнні періди? Чи можливо відкоригувати серпень 2021? У нас є розблокований мінусовий РК за серпень 2021. Якщо уточнити серпень 2021, відобразити мінусовий РК і на ту ж саму суму є можливість зняти ПК, тобто вийти в нуль, або ПК зняти трохи більше, зробивши тим самим 18 рядок до сплати :)

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”