Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

1983 писав:
18 вересня 2023, 15:43
Добрий день! Хто уточнював довоєнні періди? Чи можливо відкоригувати серпень 2021? У нас є розблокований мінусовий РК за серпень 2021. Якщо уточнити серпень 2021, відобразити мінусовий РК і на ту ж саму суму є можливість зняти ПК, тобто вийти в нуль, або ПК зняти трохи більше, зробивши тим самим 18 рядок до сплати :)
Уточнювала в 2022, до сплати вивела більше.
Вам раджу вийти в нуль, якщо є така можливість.

SAAT
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 29 березня 2018, 16:32
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 38 разів

Повідомлення SAAT »

Nelli-Nelli писав:
18 вересня 2023, 20:04
1983 писав:
18 вересня 2023, 15:43
Добрий день! Хто уточнював довоєнні періди? Чи можливо відкоригувати серпень 2021? У нас є розблокований мінусовий РК за серпень 2021. Якщо уточнити серпень 2021, відобразити мінусовий РК і на ту ж саму суму є можливість зняти ПК, тобто вийти в нуль, або ПК зняти трохи більше, зробивши тим самим 18 рядок до сплати :)
Уточнювала в 2022, до сплати вивела більше.
Вам раджу вийти в нуль, якщо є така можливість.
Добрий день! В мене схожа ситуація. Уточнювала в 2022 році за розблокованими "мінусовими" РК довоєнний період і приходили квитанції про відмову, тому що зменшення ПЗ. У вересні 2023р. знову розблокували "мінусовий" РК, вирішила подати УР, щоб отримати відмову(так мої юристи порадили). А його раптово прийняли. Тепер не знаю, що робити..?Включати цей УР у декларацію за вересень 2023(рядок 16.2) з мінусом чи ні?

Hasiy
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 26 жовтня 2022, 10:26
Подякували: 1 раз

Повідомлення Hasiy »

Доброго дня.
Допоможіть розібратись, бо я втикаю в медок вже другий день.
Підприємство мало б бути з мінусовим ПДВ кожного місяця. Але ще з періоду "Глобального блокування", керуємся порадою інспектора, типу "недопокажіть кредит, заплатіть 100 гривент, менше будуть блокувати". В результаті кредит кожного місяця реєструєм з "лагом" в місяць-другий.
Тепер власне проблема. Проґавили накладну в січні 2023. Зареєстрували її, і подаємо УР за січень. Фактично на момент січня кредит, щоб її покрити без штрафу був, але він зареєстрований в березні.
Чи можу я подати УР з ПК по січневих ПН, щоб уникнути штрафу, потім подати УР по березню з виключенням тієї свчневої ПН, і включеням нової ПН за березень, яку я "вкраду", в травні, і таким чином дійти до сьогоднішнього дня?
Сижу, читаю, думаю, думаю а придумати не можу. Ніде не можу знайти норми що б заважала.

SAAT
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 29 березня 2018, 16:32
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 38 разів

Повідомлення SAAT »

Hasiy писав:
16 жовтня 2023, 14:55
Доброго дня.
Допоможіть розібратись, бо я втикаю в медок вже другий день.
Підприємство мало б бути з мінусовим ПДВ кожного місяця. Але ще з періоду "Глобального блокування", керуємся порадою інспектора, типу "недопокажіть кредит, заплатіть 100 гривент, менше будуть блокувати". В результаті кредит кожного місяця реєструєм з "лагом" в місяць-другий.
Тепер власне проблема. Проґавили накладну в січні 2023. Зареєстрували її, і подаємо УР за січень. Фактично на момент січня кредит, щоб її покрити без штрафу був, але він зареєстрований в березні.
Чи можу я подати УР з ПК по січневих ПН, щоб уникнути штрафу, потім подати УР по березню з виключенням тієї свчневої ПН, і включеням нової ПН за березень, яку я "вкраду", в травні, і таким чином дійти до сьогоднішнього дня?
Сижу, читаю, думаю, думаю а придумати не можу. Ніде не можу знайти норми що б заважала.
Вважаю, що можете. А скажіть, Вам та порада від блокування допомогла? Бо мені таке не допомагає. Що плачУ, що не плачУ, блокують все одно. При цьому, хоч і посилаються на код товару(п.1 Критеріїв), але дві податкові на одного контрагента, відправлені з інтервалом в 1 хвилину, с одним і тим же кодом товару, і суми майже однакові, перша блокується, а друга - ні!!! А буває, що навпаки. Лотерея :angry:

Hasiy
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 26 жовтня 2022, 10:26
Подякували: 1 раз

Повідомлення Hasiy »

SAAT писав:
16 жовтня 2023, 16:37
Hasiy писав:
16 жовтня 2023, 14:55
Доброго дня.
Допоможіть розібратись, бо я втикаю в медок вже другий день.
Підприємство мало б бути з мінусовим ПДВ кожного місяця. Але ще з періоду "Глобального блокування", керуємся порадою інспектора, типу "недопокажіть кредит, заплатіть 100 гривент, менше будуть блокувати". В результаті кредит кожного місяця реєструєм з "лагом" в місяць-другий.
Тепер власне проблема. Проґавили накладну в січні 2023. Зареєстрували її, і подаємо УР за січень. Фактично на момент січня кредит, щоб її покрити без штрафу був, але він зареєстрований в березні.
Чи можу я подати УР з ПК по січневих ПН, щоб уникнути штрафу, потім подати УР по березню з виключенням тієї свчневої ПН, і включеням нової ПН за березень, яку я "вкраду", в травні, і таким чином дійти до сьогоднішнього дня?
Сижу, читаю, думаю, думаю а придумати не можу. Ніде не можу знайти норми що б заважала.
Вважаю, що можете. А скажіть, Вам та порада від блокування допомогла? Бо мені таке не допомагає. Що плачУ, що не плачУ, блокують все одно. При цьому, хоч і посилаються на код товару(п.1 Критеріїв), але дві податкові на одного контрагента, відправлені з інтервалом в 1 хвилину, с одним і тим же кодом товару, і суми майже однакові, перша блокується, а друга - ні!!! А буває, що навпаки. Лотерея :angry:
Знаєте, таки помогло, спочатку і блокувати перестали, а потім взагалі таблицю прийняли. Тому, мені здається все залежить від конкретно ДПС на місці.

Irisik
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 23 січня 2019, 23:55
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Irisik »

Добрий день!
Підкажіть, шановні колеги. Знайшла помилку, у серпні 23 року не виписала податкову накладну. Зробила податкову, зареєструвала, роблю уточнюючий розрахунок. Чи потрібно нараховувати суму штрафу за самостійно виявлену помилку в рядку 18.1 ?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Irisik писав:
23 жовтня 2023, 14:18
Добрий день!
Підкажіть, шановні колеги. Знайшла помилку, у серпні 23 року не виписала податкову накладну. Зробила податкову, зареєструвала, роблю уточнюючий розрахунок. Чи потрібно нараховувати суму штрафу за самостійно виявлену помилку в рядку 18.1 ?
Закон 2836
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2836-20#Text
"У разі самостійного виправлення платником податків, з дотриманням порядку, вимог та обмежень, визначених статтею 50 цього Кодексу, помилок, що призвели до заниження податкового зобов’язання у звітних (податкових) періодах, що припадають на період дії воєнного стану, такі платники звільняються від нарахування та сплати штрафних санкцій, передбачених пунктом 50.1 статті 50 цього Кодексу, та пені."

wwwEkaterina
Мастер
Мастер
Повідомлень: 68
З нами з: 03 квітня 2015, 14:53
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення wwwEkaterina »

Добрый день. Подскажите пожалуйста в таком вопросе.

В декларации за сентябрь включили ошибочную незарегистрированную налоговую, указали в додатке 1. Подаю уточненку, как правильно заполнить додаток 1? В додатке указать только налоговую которую нужно исключить с минусом?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

wwwEkaterina писав:
01 листопада 2023, 10:21
Добрый день. Подскажите пожалуйста в таком вопросе.

В декларации за сентябрь включили ошибочную незарегистрированную налоговую, указали в додатке 1. Подаю уточненку, как правильно заполнить додаток 1? В додатке указать только налоговую которую нужно исключить с минусом?
Так. В УР - показуєте тільки те, що уточнюєте.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

wwwEkaterina писав:
01 листопада 2023, 10:21
Добрый день. Подскажите пожалуйста в таком вопросе.

В декларации за сентябрь включили ошибочную незарегистрированную налоговую, указали в додатке 1. Подаю уточненку, как правильно заполнить додаток 1? В додатке указать только налоговую которую нужно исключить с минусом?
Це ваші пз? Тоді ви правильно все зробили
Якщо це ваш пк і пн не зареєстрована, то виключайте УРом

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”