Звітність переробного господарства.

декларація, уточнення, виправлення помилок
Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Вперше зіткнулася з таким. В кого є досвід роботи в такій сфері відгукніться!!!
Ми продаємо тільки с/г продукцію, складаю 2 декларації з ПДВ. Одну звичайну, другу переробного господарства. В звичайну включаю НЗ по продажу таки с/г продукції, а в НК товари послуги різні. По переробній НЗ продаж с/г продукції, НК закупка с/г продукції, розділяю тут до сплати частину в бюджет, а частину підприємствам. І тут в мене закралися деякі сумніви..
1. Чи можна в основну включати НЗ з продажу с/г прод. (просто якщо буду показувати тільки НК, то самі розумієте Ж..)
2. як ділити скільки платити господарствам?
3. суму до сплати ПДВ по двох деках платити на один рахунок бюджету чи на різні?

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Так що ні в кого такого немає?

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Наташа_75 писав:Вперше зіткнулася з таким. В кого є досвід роботи в такій сфері відгукніться!!!
Ми продаємо тільки с/г продукцію, складаю 2 декларації з ПДВ. Одну звичайну, другу переробного господарства. В звичайну включаю НЗ по продажу таки с/г продукції, а в НК товари послуги різні. По переробній НЗ продаж с/г продукції, НК закупка с/г продукції, розділяю тут до сплати частину в бюджет, а частину підприємствам. І тут в мене закралися деякі сумніви..


1. Чи можна в основну включати НЗ з продажу с/г прод. (просто якщо буду показувати тільки НК, то самі розумієте Ж..)
2. як ділити скільки платити господарствам?

3. суму до сплати ПДВ по двох деках платити на один рахунок бюджету чи на різні?
Відгукніться бухгалтера хто як робить!!! Платите НДС на один рахунок чи на різні?

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”