Дважды выписана налогговая накладная и зарегистрирована в ЕРНН. Как исправить?

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Dubrova1984
ПрофиПрофи
Повідомлень: 35
З нами з: 05 червня 2012, 08:52
Дякував (ла): 16 разів

Повідомлення Dubrova1984 »

Смотрите что я нашла:

"Відповідно до п. 9 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 29 грудня 2010 року №1246, можливості реєстрації в Єдиному реєстрі двох податкових накладних з однаковими реквізитами немає. Платник податку у разі реєстрації податкової накладної, що містить помилкові показники, повинен скласти нову податкову накладну з новим номером та зареєструвати її в Єдиному реєстрі. Податкова накладна, що містить помилкові показники, вилученню з Єдиного реєстру не підлягає.

Крім того, оскільки податкова накладна, що містить помилкові показники, не вважається податковим документом, то до неї не може бути виписано розрахунок коригування, але вона не підлягає вилученню з реєстру виданих податкових накладних продавця та не може бути включена до реєстру отриманих податкових накладних покупця.

Наявність в Єдиному реєстрі податкової накладної з помилками спричиняє розбіжності між даними Єдиного реєстру та реєстру виданих податкових накладних платника податку -- продавця. Ці розбіжності є податковою інформацією, що свідчить про можливі порушення платником податків податкового законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи податкової служби. Ненадання пояснення щодо суті таких розбіжностей та документального підтвердження своїх пояснень на обов'язковий письмовий запит органу ДПС протягом 10 робочих днів з дня отримання запиту є однією з обставин, за наявності якої здійснюється документальна позапланова перевірка платника податку (пп. 78.1.1 ст. 78 ПКУ)." Ж-л. Дебет-Кредит

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

це те, про що я говорила. але Вам потрібні розбіжності ? Мені ні, тому я і реєструвала РК. правда мені підписали

Танюшка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 117
З нами з: 26 січня 2010, 06:48
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Танюшка »

Добрый день! Ошибочно выписали две НН на одну и ту же сумму ( по отгрузке и потом по оплате). Какую причину указать в расчете корректировки?

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2195
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

Танюшка писав:Добрый день! Ошибочно выписали две НН на одну и ту же сумму ( по отгрузке и потом по оплате). Какую причину указать в расчете корректировки?
Было у меня такое, причина НН ошибочно выписана, отправляете покупателю он регает

Танюшка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 117
З нами з: 26 січня 2010, 06:48
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Танюшка »

IRINAST писав:
Танюшка писав:Добрый день! Ошибочно выписали две НН на одну и ту же сумму ( по отгрузке и потом по оплате). Какую причину указать в расчете корректировки?
Было у меня такое, причина НН ошибочно выписана, отправляете покупателю он регает
А цифры ставить в графе "коригування кількості" или "коригування вартості"?

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Танюшка писав:
IRINAST писав:
Танюшка писав:Добрый день! Ошибочно выписали две НН на одну и ту же сумму ( по отгрузке и потом по оплате). Какую причину указать в расчете корректировки?
Было у меня такое, причина НН ошибочно выписана, отправляете покупателю он регает
А цифры ставить в графе "коригування кількості" или "коригування вартості"?
"коригування кількості"

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”