Коригування ПН (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Ніколь
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 20 жовтня 2021, 13:49
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення Ніколь »

Добрий день, підкажіть як правильно зробити коригування до ПН, якщо помилка у даті виписки ПН за липень?

Таня 2012
Мастер
Мастер
Повідомлень: 69
З нами з: 26 січня 2012, 08:07
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Таня 2012 »

Прошу допомоги! Будь ласка підкажіть..
До ПН була реєстрація РК (зміна номенклатури), а Згодом повернення оплати і відповідно потрібно виписати мінусову РК№2.
Яка номенклатура має бути в РК2 ? Та, що відкорегована РК 1 чи згідно з першим варіантом ПН ?

Аватар користувача
Хмель
Гений
Гений
Повідомлень: 453
З нами з: 17 листопада 2011, 00:25
Дякував (ла): 288 разів
Подякували: 160 разів

Повідомлення Хмель »

Таня 2012 писав:
12 вересня 2023, 17:22
Прошу допомоги! Будь ласка підкажіть..
До ПН була реєстрація РК (зміна номенклатури), а Згодом повернення оплати і відповідно потрібно виписати мінусову РК№2.
Яка номенклатура має бути в РК2 ? Та, що відкорегована РК 1 чи згідно з першим варіантом ПН ?
відкоригована

Lasto4ka
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 04 серпня 2017, 23:59
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Lasto4ka »

Вітаю, шановні: помилково виписали податкову накладну на Військову частину з ПДВ (продажа автозапчастин). ВЧ просить повернути ПДВ, сплачене у складі загальної сумі рахунку. Які мої дії: повертаю ПДВ. далі треба відкоригувати податкову накладну: яка причина коригування? тип коригування. Виписувати як на неплатника чи як?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Lasto4ka писав:
17 вересня 2023, 20:32
Вітаю, шановні: помилково виписали податкову накладну на Військову частину з ПДВ (продажа автозапчастин). ВЧ просить повернути ПДВ, сплачене у складі загальної сумі рахунку. Які мої дії: повертаю ПДВ. далі треба відкоригувати податкову накладну: яка причина коригування? тип коригування. Виписувати як на неплатника чи як?
Незрозуміло трохи.... Що значить повернути ПДВ ?
ВЧ - неплатник ПДВ , так ?
Ви виписали податкову на неплатника
Так ?
Що у договорі/специфікаціях ?
Звідки зайшли кошти ?
Мало інформації для коректної відповіді :(

Lasto4ka
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 04 серпня 2017, 23:59
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Lasto4ka »

ВЧ не платник ПДВ. Податкова виписана на неплатника ПДВ. Оплата від ВЧ з ПДВ. Відповідно до постанови КМУ №178 від 02.03.2022р.. до припинення чи скасування воєнного стану. операції для забезпечення транспорту ЗСУ у т.ч. ВЧ, що утримуються за рахунок держ.бюджету обкладається податком ПДВ за нульовую ставкою. Банк платника Казначейська служба.

Lasto4ka
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 04 серпня 2017, 23:59
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Lasto4ka »

Тобто. я повинна була виписати та зареєструвати податкову за нульовою ставкою?

tosya31
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 06 лютого 2015, 13:03
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення tosya31 »

Доброго дня, підкажіть будь ласка в серпні зареєструвала не вірною датою ПН, одразу ж зареєструвала іншу, але вже правильну. Який алгоритм ануляції цієї не правильної ПН. В мене нульова ставка і чи повинен тепер буде її реєструвати покупець? Просто в перше стикаюся і не можу розібратися з кодами причин і рядками, якщо поділитеся якимось прикладами буду дуже вдячна.

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

tosya31 писав:
18 вересня 2023, 14:19
Доброго дня, підкажіть будь ласка в серпні зареєструвала не вірною датою ПН, одразу ж зареєструвала іншу, але вже правильну. Який алгоритм ануляції цієї не правильної ПН. В мене нульова ставка і чи повинен тепер буде її реєструвати покупець? Просто в перше стикаюся і не можу розібратися з кодами причин і рядками, якщо поділитеся якимось прикладами буду дуже вдячна.
Я роблю РК з причиною 103

tosya31
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 06 лютого 2015, 13:03
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення tosya31 »

Дякую, зробила з причиною 301, сподіваюсь пройде

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”