Коригування ПН (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аnetti
Мастер
Мастер
Повідомлень: 58
З нами з: 25 травня 2020, 14:59
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Аnetti »

Доброго дня. Ми КНМП (комунальне некомерц.мед.підприємство).
Фінансуємось за рахунок НСЗУ. Виписуємо ПН з кодом 903 (звільнені від оподаткування), пільга 14060409. Звільняються від оподаткування операції з постачання послуг з охорони здоров'я закладами охорони здоров'я.

В жовтні 2023 року, НСЗУ прислало претензію на повернення коштів. Вони зробили перерахунок за період квітень 2020 по лютий 2021 р.
Кошти повернули 27.10.23.
Питання, як зробити РК до ПН яких зачіпає повернення, якщо термін ПН (квітень -жовтень 2020р) 1095 днів минув.

viktorika
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 30 вересня 2009, 03:23
Дякував (ла): 38 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення viktorika »

Добрий день!
Щойно відправила на реєстрацію ПН на неплатника, зараз помітила що неправильно вказала дату замість 05.10 в мене 11.10. Як правильно виправити дату в такій ситуації? які наслідки, якщо її не виправляти?
Дякую

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1626
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

viktorika писав:
03 листопада 2023, 11:54
Добрий день!
Щойно відправила на реєстрацію ПН на неплатника, зараз помітила що неправильно вказала дату замість 05.10 в мене 11.10. Як правильно виправити дату в такій ситуації? які наслідки, якщо її не виправляти?
Дякую
Дата не виправляється. Потрібно зареєструвати ПН з правильною датою, а на неправильну ПН зареєструвати мінусове коригування
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 101 раз

Повідомлення STO Iryna »

Подскажите пожалуйста, что-то я запуталась. На отгрузку была выписана НН, товар вернули полностью, выписали РК на - (деньги не возвращали), теперь на это сумму что осталась в виде предоплаты после возврата делаем отгрузки в другом периоде. Как правильно выписать НН на эти отгрузки?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

STO Iryna писав:
09 листопада 2023, 16:16
Подскажите пожалуйста, что-то я запуталась. На отгрузку была выписана НН, товар вернули полностью, выписали РК на - (деньги не возвращали), теперь на это сумму что осталась в виде предоплаты после возврата делаем отгрузки в другом периоде. Как правильно выписать НН на эти отгрузки?
Це постіне питання :(
Тому зараз стараюсь робити РК по поверненню грошей - і в ідеалі в 1 день з возвратом товара :D
У вашому випадку - просила б лист на зарахування переплати в оплату нових відгрузок - податкову б робила уже по факту 1-ї події що буде...

AV_VISH
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 143
З нами з: 07 жовтня 2016, 17:02
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення AV_VISH »

Добрий день!
Підкажіть, будь ласка, як виправити помилку.
В липні 2023 зареєстрували податкову накладну без пдв з кодом пільги 14060544.
Але ця пільга діяла до 30.06.23, і тепер потрібно відкоригувати податкову, донарахувати пдв і подати уточнюючу.
Допоможіть, будь ласка, може в когось теж виникала подібна ситуація, як коригували рк і подавали уточнюючу?
Запитувала у інспектора, вона сама не знає як це зробити, але каже, що зробити потрібно :stars:

Гадаю, що потрібно робити нульовий рк з типом причини 103 і формувати нову пн тією ж датою, але з пдв.
І ще проблема, як тепер в 1с оформити продаж цього товару який поставили на приход без пдв (необл. ндс), з пдв 20% (обл. ндс). 1с не дозволяє цього зробити і перепровести реалізацію.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

AV_VISH писав:
29 листопада 2023, 12:34
Добрий день!
Підкажіть, будь ласка, як виправити помилку.
В липні 2023 зареєстрували податкову накладну без пдв з кодом пільги 14060544.
Але ця пільга діяла до 30.06.23, і тепер потрібно відкоригувати податкову, донарахувати пдв і подати уточнюючу.
Допоможіть, будь ласка, може в когось теж виникала подібна ситуація, як коригували рк і подавали уточнюючу?
Запитувала у інспектора, вона сама не знає як це зробити, але каже, що зробити потрібно :stars:

Гадаю, що потрібно робити нульовий рк з типом причини 103 і формувати нову пн тією ж датою, але з пдв.
І ще проблема, як тепер в 1с оформити продаж цього товару який поставили на приход без пдв (необл. ндс), з пдв 20% (обл. ндс). 1с не дозволяє цього зробити і перепровести реалізацію.
Через изменение налогового назначения.
Не знаю вашу програму, в мене в ВАS розділ операции, ндс, изменение налогового назначения запасов. Де графа корректировка ндс «Метод» вибираєте Не корректировать.
По рк та пн + ур - все правильно.

Антоніна Г.
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 27 серпня 2021, 12:09
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Антоніна Г. »

Asia Svetlova писав:
03 листопада 2023, 13:25
Дата не виправляється. Потрібно зареєструвати ПН з правильною датою, а на неправильну ПН зареєструвати мінусове коригування
Це коригування реєструє покупець?

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1626
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Антоніна Г. писав:
13 грудня 2023, 08:17
Asia Svetlova писав:
03 листопада 2023, 13:25
Дата не виправляється. Потрібно зареєструвати ПН з правильною датою, а на неправильну ПН зареєструвати мінусове коригування
Це коригування реєструє покупець?
так
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1626
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Nelli-Nelli писав:
02 грудня 2023, 17:21
AV_VISH писав:
29 листопада 2023, 12:34
Добрий день!
Підкажіть, будь ласка, як виправити помилку.
В липні 2023 зареєстрували податкову накладну без пдв з кодом пільги 14060544.
Але ця пільга діяла до 30.06.23, і тепер потрібно відкоригувати податкову, донарахувати пдв і подати уточнюючу.
Допоможіть, будь ласка, може в когось теж виникала подібна ситуація, як коригували рк і подавали уточнюючу?
Запитувала у інспектора, вона сама не знає як це зробити, але каже, що зробити потрібно :stars:

Гадаю, що потрібно робити нульовий рк з типом причини 103 і формувати нову пн тією ж датою, але з пдв.
І ще проблема, як тепер в 1с оформити продаж цього товару який поставили на приход без пдв (необл. ндс), з пдв 20% (обл. ндс). 1с не дозволяє цього зробити і перепровести реалізацію.
Через изменение налогового назначения.
Не знаю вашу програму, в мене в ВАS розділ операции, ндс, изменение налогового назначения запасов. Де графа корректировка ндс «Метод» вибираєте Не корректировать.
По рк та пн + ур - все правильно.
в 1с так само
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”