Блокування реєстрації ПН/РК (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Alinok
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 109
З нами з: 10 січня 2012, 11:04
Дякував (ла): 38 разів

Повідомлення Alinok »

Доброго дня. Чи можна реєструвати наступні податкові накладні, поки йде процес розблокування податкової накладної? (код такий самий(наше підприємство надає тільки послуги оренди)

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Alinok писав:
12 лютого 2024, 11:31
Доброго дня. Чи можна реєструвати наступні податкові накладні, поки йде процес розблокування податкової накладної? (код такий самий(наше підприємство надає тільки послуги оренди)
Не можна - а треба, це обов"язок....
Хочете уникнути блокувань - подавайте таблицю.
А вже заблоковані - само собою - розблоковувати...

RomenOLI
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 25 січня 2023, 13:58
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення RomenOLI »

Яков писав:
07 лютого 2024, 22:24
Так саме при здачі іншого звіту (Документ для подання сканкопій документів до Заяви про скасування РРО) в квитанції про НЕприйняття було написано, що: Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML - елемент "R01G1S" не містить коректне ім'я файлу
Ім'я файлу може містити лише букви, цифри, пробіл, крапку та тире.

У мене в імені файлу був символ нижнього підкреслення: "_"
довелося перейменовувати...
та сама фігня. я так розумію це новшества після нового року, бо до цього все проходило.
50вкладень довелось перейменовувати (
https://obrabotki.com.ua - Обробки для 1С/BAS

Demian7681
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 07 лютого 2024, 17:56
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Demian7681 »

Шановні колеги, хто стикався, чи може десь в цій темі було обговорення.

Заблокували мені вихідні послуги, точніше будівельно-монтажні роботи (монтаж трубопроводу і сантехнічних комунікацій).
Які відмінності по розблокуванню саме послуг і робіт, відносно товару, у переліку документів у поясненнях? Що там обов'язково треба, на що ДФС звертає увагу?

ChaikaDina
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 21 січня 2023, 14:47

Повідомлення ChaikaDina »

Добрий вечір. Підкажіть, таблицю даних не враховано, причина:
Надати документальне підтвердження причин сформування рядка 21 декларації з ПДВ, а також пояснення щодо розумної мети роботи підприємства при постійному декларуванні від’ємного значення з ПДВ (протягом 3х років).
Сільгосп виробник, попередня таблиця на продукцію врахована давно. Зараз надаємо послуги вантажних перевезень, тому і потрібна ще таблиця.
Тож, які документи маються на увазі? Невже всі первинні за 3 роки?
Може хтось мав таку відповідь?

Наташа859
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 21 лютого 2024, 11:38
Подякували: 3 рази

Повідомлення Наташа859 »

Demian7681 писав:
15 лютого 2024, 15:31
Шановні колеги, хто стикався, чи може десь в цій темі було обговорення.

Заблокували мені вихідні послуги, точніше будівельно-монтажні роботи (монтаж трубопроводу і сантехнічних комунікацій).
Які відмінності по розблокуванню саме послуг і робіт, відносно товару, у переліку документів у поясненнях? Що там обов'язково треба, на що ДФС звертає увагу?
Я подавала на роботи, схожі на Ваші, монтаж. Підкладіть обов'язково акт, вхідне платіжне від замовника і банківську виписку за той день, договір, оборотну 361 і картку рахунку. В поясненні просто пишу, що згідно договору виконали роботи, підтвердженням є акт і платіжне доручення, взаєморозрахунки закриті, як видно на ОСВ. Та і все. Роботи легше подавати, ніж товари, буквально пару документів і все. Авжеж є шанс що не розблокують, якщо дуже великі суми. Ну а так у нас, наприклад, десь 95/100 позитивних рішень.

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40706 разів

Повідомлення ar4ik »

Наташа859 писав:
21 лютого 2024, 14:42
Demian7681 писав:
15 лютого 2024, 15:31
Шановні колеги, хто стикався, чи може десь в цій темі було обговорення.

Заблокували мені вихідні послуги, точніше будівельно-монтажні роботи (монтаж трубопроводу і сантехнічних комунікацій).
Які відмінності по розблокуванню саме послуг і робіт, відносно товару, у переліку документів у поясненнях? Що там обов'язково треба, на що ДФС звертає увагу?
Я подавала на роботи, схожі на Ваші, монтаж. Підкладіть обов'язково акт, вхідне платіжне від замовника і банківську виписку за той день, договір, оборотну 361 і картку рахунку. В поясненні просто пишу, що згідно договору виконали роботи, підтвердженням є акт і платіжне доручення, взаєморозрахунки закриті, як видно на ОСВ. Та і все. Роботи легше подавати, ніж товари, буквально пару документів і все. Авжеж є шанс що не розблокують, якщо дуже великі суми. Ну а так у нас, наприклад, десь 95/100 позитивних рішень.
Не знаю, як Вам так везе з послугами((( я подаю, окрім актів і оплат, дозволи на киконання робіт, навчання працівників, ліцензію. Дуже прискіпливо зараз все дивляться, якщо є можливість, зразу акт звірки, бо напишуть, шо не подали. Бажано розписати, що є достатньо працівників для виконання цих робіт і інструментів для їх виконання. Все залежить від суми блоку, на жаль.

Юльча
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 27 липня 2021, 14:14
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Юльча »

Доброго дня. Подала Пояснення на розблокування ПН, отримала Повідомлення про необїідність надання додаткових пояснень, а саме потрібні банківські виписки з печаткою банку. Підкажіть, як саме подавати ці виписки? Це нове формую Повідомлення, чи просто Листом до ДПІ? В якій формі додати ці виписки?

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40706 разів

Повідомлення ar4ik »

Пощукайте, э форма J 1307801- Повідомлення про надання додаткових пояснень, якраз на ваш випадок

Наташа859
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 21 лютого 2024, 11:38
Подякували: 3 рази

Повідомлення Наташа859 »

ar4ik писав:
22 лютого 2024, 08:04
Наташа859 писав:
21 лютого 2024, 14:42
Demian7681 писав:
15 лютого 2024, 15:31
Шановні колеги, хто стикався, чи може десь в цій темі було обговорення.

Заблокували мені вихідні послуги, точніше будівельно-монтажні роботи (монтаж трубопроводу і сантехнічних комунікацій).
Які відмінності по розблокуванню саме послуг і робіт, відносно товару, у переліку документів у поясненнях? Що там обов'язково треба, на що ДФС звертає увагу?
Я подавала на роботи, схожі на Ваші, монтаж. Підкладіть обов'язково акт, вхідне платіжне від замовника і банківську виписку за той день, договір, оборотну 361 і картку рахунку. В поясненні просто пишу, що згідно договору виконали роботи, підтвердженням є акт і платіжне доручення, взаєморозрахунки закриті, як видно на ОСВ. Та і все. Роботи легше подавати, ніж товари, буквально пару документів і все. Авжеж є шанс що не розблокують, якщо дуже великі суми. Ну а так у нас, наприклад, десь 95/100 позитивних рішень.
Не знаю, як Вам так везе з послугами((( я подаю, окрім актів і оплат, дозволи на киконання робіт, навчання працівників, ліцензію. Дуже прискіпливо зараз все дивляться, якщо є можливість, зразу акт звірки, бо напишуть, шо не подали. Бажано розписати, що є достатньо працівників для виконання цих робіт і інструментів для їх виконання. Все залежить від суми блоку, на жаль.
З маленькими сумами не було проблем, а от великі, від 500тис - відмова і далі вже суд. Одного разу взагалі відмовили через причину - сумнівна достовірність платіжних дорученнь і суд надавав запит до банку для підтвердження доручень. Того ось так, раз на раз)

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”