Блокування реєстрації ПН/РК (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40704 рази

Повідомлення ar4ik »

Цензурних слів не має, ще такого не писали- про достовірність платіжок :evil: :evil: :evil: Дякую, буду знати :angry: :angry: :angry:

Zakusov
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 27 лютого 2024, 12:11

Повідомлення Zakusov »

Доброго дня.
Створив своє підприємство і займаюся оптовою торгівлею, працюю на дому.
Купую товар у постачальника і відразу з його складу відправляю покупцям.
Перша відгрузка покупцю була нормальною, на другу заблокували податкову накладну.
Перший раз подав пояснення де показав договори, видаткові та ТТН на відгрузку.
Прийшов лист де попросили додаткові пояснення "про виписки з банку, неподання 20 ОПП, наявність трудових ресурсів в штаті і те що видаткова була 15им числом, а податкова 16"
Пояснив, що видаткову робив раніше і програма поставила 15е число, але оплата була 16им числом і податкова зареєстрована 16им числом, надіслав виписки про оплату виробнику і прийняття оплати від покупця 16им числом, 20 ОПП не подавав тому що на момент створення, ТОВ не мала ніякого майна, складів чи авто. Наказ про призначення себе директором відправив і трудовий договір, також повідомив, що поки підприємство мало функціонує то функції бухгалтера і менеджера виконує директор, тобто я.
Всі документи були поданні і отримав відповідь про те, що відмовляють у реєстрації тому, що не надав або частково не надав документи для розблокування.
Підкажіть які подальші дії, чи можу відправляти таку скаргу з усією документацією не посилаючись на якісь закони.

m.mari
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 04 листопада 2022, 20:38
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення m.mari »

Zakusov писав:
27 лютого 2024, 12:27
Доброго дня.
Створив своє підприємство і займаюся оптовою торгівлею, працюю на дому.
Купую товар у постачальника і відразу з його складу відправляю покупцям.
Перша відгрузка покупцю була нормальною, на другу заблокували податкову накладну.
Перший раз подав пояснення де показав договори, видаткові та ТТН на відгрузку.
Прийшов лист де попросили додаткові пояснення "про виписки з банку, неподання 20 ОПП, наявність трудових ресурсів в штаті і те що видаткова була 15им числом, а податкова 16"
Пояснив, що видаткову робив раніше і програма поставила 15е число, але оплата була 16им числом і податкова зареєстрована 16им числом, надіслав виписки про оплату виробнику і прийняття оплати від покупця 16им числом, 20 ОПП не подавав тому що на момент створення, ТОВ не мала ніякого майна, складів чи авто. Наказ про призначення себе директором відправив і трудовий договір, також повідомив, що поки підприємство мало функціонує то функції бухгалтера і менеджера виконує директор, тобто я.
Всі документи були поданні і отримав відповідь про те, що відмовляють у реєстрації тому, що не надав або частково не надав документи для розблокування.
Підкажіть які подальші дії, чи можу відправляти таку скаргу з усією документацією не посилаючись на якісь закони.
Если у вас отгрузка 15 числа,то и нн должны была быть 15го, а не 16. Мне кажется, вам не разблокируют, если вы только начали деятельность,толком никакие налоги ещё не уплачивали на постоянной основе, и если налоговая на не маленькую сумму, сотрудников нет, 20 опп нет, желательно бы подать его

Zakusov
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 27 лютого 2024, 12:11

Повідомлення Zakusov »

Відгрузка була 16го і оплата була 16го. Тільки видаткова була 15го числа тому, що робилась на основі рахунку-фактурі. А 20 ОПП мені нема, що подавати тому, що працюю дома за комп'ютером, а відгружаю товар відразу зі складу виробника

Елена_А
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 18 лютого 2015, 13:31
Дякував (ла): 198 разів
Подякували: 193 рази

Повідомлення Елена_А »

Zakusov писав:
27 лютого 2024, 17:02
Відгрузка була 16го і оплата була 16го. Тільки видаткова була 15го числа тому, що робилась на основі рахунку-фактурі. А 20 ОПП мені нема, що подавати тому, що працюю дома за комп'ютером, а відгружаю товар відразу зі складу виробника
Вам нужно выписать расходную 15-м (здесь без разговоров - налоговая выписывается по первому событию), плюс хоть левенький договор аренды склада на 100грн + 20ОПП на него + платеж.

Елена_А
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 18 лютого 2015, 13:31
Дякував (ла): 198 разів
Подякували: 193 рази

Повідомлення Елена_А »

Елена_А писав:
27 лютого 2024, 18:12
Zakusov писав:
27 лютого 2024, 17:02
Відгрузка була 16го і оплата була 16го. Тільки видаткова була 15го числа тому, що робилась на основі рахунку-фактурі. А 20 ОПП мені нема, що подавати тому, що працюю дома за комп'ютером, а відгружаю товар відразу зі складу виробника
Вам нужно выписать расходную 16-м (здесь без разговоров - налоговая выписывается по первому событию), плюс хоть левенький договор аренды склада на 100грн + 20ОПП на него + платеж.

LeNaDeO
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 24 квітня 2013, 01:01
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення LeNaDeO »

Alinok писав:
05 лютого 2024, 10:32
Доброго дня. Нажаль і ця халепа дійшла до мене :cry:
Наше підприємство надає в оренду приміщення.
Я так розумію в переліку документів мені потрібно:
1) Договір оренди
2) Акт про надання послуг
3) Витяг що ця власність наша
Вірно? Чи я щось забула?
Можливо ви щось порадите? :oops:
Доброго дня! Вам вдалося розблокувати ПН? У мене аналогічна ситуація. Які документи надавали?

Al_na
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 03 квітня 2018, 14:09
Звідки: м. Бровари
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення Al_na »

договори з ресом, водоканалом, штатка, + суму нарахованих податків (навантаження)

LeNaDeO
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 24 квітня 2013, 01:01
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення LeNaDeO »

Al_na писав:
05 березня 2024, 09:41
договори з ресом, водоканалом, штатка, + суму нарахованих податків (навантаження)
Це за цією формулою: податкове навантаження розраховується за формулою: D = S / T? Показник S це сума сплачених за останні 12 місяців податків (включаються суми єдиного соціального внеску та податків і зборів, що справляються органами ДПС - що входить до цих податків? показник T це загальна сума поставлених товарів чи послуг на митній території України - це загальна сума наших зобов'язань з ПДВ?

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

LeNaDeO писав:
01 березня 2024, 16:56
Alinok писав:
05 лютого 2024, 10:32
Доброго дня. Нажаль і ця халепа дійшла до мене :cry:
Наше підприємство надає в оренду приміщення.
Я так розумію в переліку документів мені потрібно:
1) Договір оренди
2) Акт про надання послуг
3) Витяг що ця власність наша
Вірно? Чи я щось забула?
Можливо ви щось порадите? :oops:
Доброго дня! Вам вдалося розблокувати ПН? У мене аналогічна ситуація. Які документи надавали?
Оборотку по контрагентам, по цім послугам, плат.ін-ції

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”