Блокування реєстрації ПН/РК (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Al_na
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 03 квітня 2018, 14:09
Звідки: м. Бровари
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення Al_na »

LeNaDeO писав:
06 березня 2024, 20:27
Al_na писав:
05 березня 2024, 09:41
договори з ресом, водоканалом, штатка, + суму нарахованих податків (навантаження)
Це за цією формулою: податкове навантаження розраховується за формулою: D = S / T? Показник S це сума сплачених за останні 12 місяців податків (включаються суми єдиного соціального внеску та податків і зборів, що справляються органами ДПС - що входить до цих податків? показник T це загальна сума поставлених товарів чи послуг на митній території України - це загальна сума наших зобов'язань з ПДВ?
Ні, не по формулі, просто що єсв сплачено стільки то, пдв, пдфо, вз і прибутку стільки то

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Колеги, а підкажіть-но - хтось отримував повідомлення про неврахування Таблиці даних платника з причиною -
"встановлено невідповідність кількості придбаних товарів кількості реалізованих" ?

Я прям розгубилась :o
Бо ми прожажники (( І взагалі ніяк то неможливо (

Це просто нова мулька така ?

Al_na
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 03 квітня 2018, 14:09
Звідки: м. Бровари
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення Al_na »

По темі не підкажу, але відповіді все дурніші... скоро не прийматимуть, бо відбитків пальців не вистачає.... :angry:

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Al_na писав:
15 березня 2024, 10:35
По темі не підкажу, але відповіді все дурніші... скоро не прийматимуть, бо відбитків пальців не вистачає.... :angry:
1000% :handshake:
Я такої просто ще не бачила ніде :D
Типу вони сидять і кількість вивіряють... Бред повний.... І ми з таким працюєм...
Диверсанти :angry:

Demian7681
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 07 лютого 2024, 17:56
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Demian7681 »

Доброго дня!
Може хто стикався, у формі повідомлення на розблок передбачено додавати строки ПН/РК.
Отже, вірно я розумію, якщо на одну госп.операцію (один договір, один рахунок) в мене двічі блокували події (передплата і доплата), то я можу заповнити дві строки з реквізитами ПН (а пояснення і пакет документів в мене будуть одні і ті самі на дві заблоковані ПН) ?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Demian7681 писав:
19 березня 2024, 15:44
Доброго дня!
Може хто стикався, у формі повідомлення на розблок передбачено додавати строки ПН/РК.
Отже, вірно я розумію, якщо на одну госп.операцію (один договір, один рахунок) в мене двічі блокували події (передплата і доплата), то я можу заповнити дві строки з реквізитами ПН (а пояснення і пакет документів в мене будуть одні і ті самі на дві заблоковані ПН) ?
Так, все вірно. Я робила саме так, коли були блоки декількон пн в межах одного замовлення.

ЕПРСТ
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 16 липня 2017, 07:17
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення ЕПРСТ »

Доброго вечора, шановне панство. На вас остання надія. Як то кажть ,вік живи вік вчись. Ділюся своїм горем. Маю стаж головного бухгалтера 25 років. Весь ччас працюю з ПДВ, але..... Заблоквали мені податкову накладну, яку було складено по первій події (оплата покупця). Але ж покупцем було однією платіжною інструкцією оплачено відразу 2 рахунки і оскільки облік ПДВ я веду не в розрізі договорів а в розрізі рахунків, то я склала 2 податкові накладні ,під перший і другий рахуунок-фактуру. Одну накладну було зареєстровано ,інша попала в блок.
Розблокуувати не вдалося ,прийшла відмова, посилаються на ст.207 п.1 ПК,що платіжну інструукцію ділити не можна і я мала скласти однуу податкову!!!! Ціна питання 28000,00. Які буудуть пропозиції? В когось була подібна ситуація? Заздалегідь вдячна.

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 101 раз

Повідомлення STO Iryna »

ЕПРСТ писав:
22 березня 2024, 17:10
Доброго вечора, шановне панство. На вас остання надія. Як то кажть ,вік живи вік вчись. Ділюся своїм горем. Маю стаж головного бухгалтера 25 років. Весь ччас працюю з ПДВ, але..... Заблоквали мені податкову накладну, яку було складено по первій події (оплата покупця). Але ж покупцем було однією платіжною інструкцією оплачено відразу 2 рахунки і оскільки облік ПДВ я веду не в розрізі договорів а в розрізі рахунків, то я склала 2 податкові накладні ,під перший і другий рахуунок-фактуру. Одну накладну було зареєстровано ,інша попала в блок.
Розблокуувати не вдалося ,прийшла відмова, посилаються на ст.207 п.1 ПК,що платіжну інструукцію ділити не можна і я мала скласти однуу податкову!!!! Ціна питання 28000,00. Які буудуть пропозиції? В когось була подібна ситуація? Заздалегідь вдячна.
спорить с ними по поводу можно ли делить платижну инструкцию в случае разблокировки смысла я не вижу, поэтому можно сделать РК к 1вашей налогвоой на +ту сумму которой не хвататет до платежки (если ваш клиент не против), а заблоковану остаивть как помылкову. Ли бо же в скарге написать, что да ошибочно раздвоили оплату на 2 налоговых, подалуйсат разблокируйте для возможности сделать РК к этой налогвой. Ну и соответсвенно если удже декларация сдана уточнить и ее после всех манипуляций

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Колеги, потрібно подати Таблицю даних для виробника.
Можу в 1 Таблицю все показувать ?
На виході всього 2 кода продукції.
Показую "вхід" весь і потім код "на виході" ?
Чи можна по-хотрому (думаю ні, але..) - весь вхід і 2 коди на виході ?
Поділіться досвідом.
Потрібно терміново і не хочеться втрачати часу. Дякую небайдужим

vika7NI
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 01 квітня 2024, 11:45
Подякували: 1 раз

Повідомлення vika7NI »

Доброго дня! ні.. краще подавати на кожен код окремо.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”