Блокування реєстрації ПН/РК (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1403
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 840 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Tasa писав:
01 квітня 2024, 11:39
Колеги, потрібно подати Таблицю даних для виробника.
Можу в 1 Таблицю все показувать ?
На виході всього 2 кода продукції.
Показую "вхід" весь і потім код "на виході" ?
Чи можна по-хотрому (думаю ні, але..) - весь вхід і 2 коди на виході ?
Поділіться досвідом.
Потрібно терміново і не хочеться втрачати часу. Дякую небайдужим
Я давав окремо,вхід-вихід,вхід-вихід

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Колеги, підкажіть - в таблиці платника, які я подавала раніше (по торгівлі) - приходила кв2 зазвичай за 10 хв...
На відправлені вчора таблиці для виробника - так і нема ... вже майже добу у статусі "очікується кв 2"...

Це норма ?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1403
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 840 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Tasa писав:
02 квітня 2024, 14:20
Колеги, підкажіть - в таблиці платника, які я подавала раніше (по торгівлі) - приходила кв2 зазвичай за 10 хв...
На відправлені вчора таблиці для виробника - так і нема ... вже майже добу у статусі "очікується кв 2"...

Це норма ?
Норма,програма ще провіряє на автоматичне прийняття і тому так довго

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

zoltan писав:
02 квітня 2024, 14:44
Спойлер
Tasa писав:
02 квітня 2024, 14:20
Колеги, підкажіть - в таблиці платника, які я подавала раніше (по торгівлі) - приходила кв2 зазвичай за 10 хв...
На відправлені вчора таблиці для виробника - так і нема ... вже майже добу у статусі "очікується кв 2"...

Це норма ?
Норма,програма ще провіряє на автоматичне прийняття і тому так довго [/quote]

Саме про автоматичне врахування і подумала. Розумна яка програма ;)

helenadnepr
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 91
З нами з: 29 червня 2017, 11:25
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення helenadnepr »

Підкажіть, будь ласка!
Вже вдруге відправляю повідомлення на розблокування ПН і вдруге його відбиває.
Пише "документ в електронному
вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через
відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено
цілісність пакету)"

я вже не знаю що перевірити. бо все роблю як два тижні тому - тоді все пройшло.
Можливо щось змінилось?

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 101 раз

Повідомлення STO Iryna »

helenadnepr писав:
03 квітня 2024, 10:58
Підкажіть, будь ласка!
Вже вдруге відправляю повідомлення на розблокування ПН і вдруге його відбиває.
Пише "документ в електронному
вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через
відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено
цілісність пакету)"

я вже не знаю що перевірити. бо все роблю як два тижні тому - тоді все пройшло.
Можливо щось змінилось?
если вы копируете предыдущие и вних меняете только файлы где-то есть ошибка, попробуйте создать новый и к нему все новые додатки. Из своих ошибок что было то в каком-то из документов ставила Х не "Звытний" а или уточн или новый звитный. Или в имени самого прикрепляемого файла либо русские буквы либо символы.

helenadnepr
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 91
З нами з: 29 червня 2017, 11:25
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення helenadnepr »

STO Iryna писав:
03 квітня 2024, 11:46


если вы копируете предыдущие и вних меняете только файлы где-то есть ошибка, попробуйте создать новый и к нему все новые додатки. Из своих ошибок что было то в каком-то из документов ставила Х не "Звытний" а или уточн или новый звитный. Или в имени самого прикрепляемого файла либо русские буквы либо символы.
Дякую!
Спробую зробити все спочатку без копіювання.

Все зроблять задля того щоб ми гаяли час на казна-що

mr.SV
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 17 грудня 2016, 12:00
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення mr.SV »

Нове створення в ручну без копіювання Вам не допоможе, проблема не в цьому. В мене було те ж саме, як я вийшов з ситуації:
Перше,що потрібно перевірити-це в налаштуваннях,в розділі "звітність" переконатись,що стоїть позначка на "Пряме з'єднання", краще щоб стояли обидві і на прямом з'єднані і на електронній пошті;
Друге,потрібно переконатись,що в іменах файлів немає символів (лапок,ком і т.д.), краще всього в кожному документі довільного формату провести перевірку(F4), не повинно бути попереджень зеленим кольором, в кожному документі потрібно побачити повідомлення про те ,що помилок не має, і нажати ОК .
Третє,стосується кількості документів, існує обмеження на не більше ніж 100 документів, але в мене було 140 і вони всі додалися нормально але відображалось попередження зеленим кольором, я скоротив список до 95 з дотриманням умов попередніх двох пунктів і прийнялось за пів години, а до цього я мав вісім спроб, на всі з яких я чекав на другу квитанцію приблизно добу і вона приходила з тим же текстом ,що і у Вас про порушення цілісності пакету.

helenadnepr
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 91
З нами з: 29 червня 2017, 11:25
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення helenadnepr »

mr.SV писав:
04 квітня 2024, 11:03
Нове створення в ручну без копіювання Вам не допоможе, проблема не в цьому. В мене було те ж саме, як я вийшов з ситуації:
Перше,що потрібно перевірити-це в налаштуваннях,в розділі "звітність" переконатись,що стоїть позначка на "Пряме з'єднання", краще щоб стояли обидві і на прямом з'єднані і на електронній пошті;
Друге,потрібно переконатись,що в іменах файлів немає символів (лапок,ком і т.д.), краще всього в кожному документі довільного формату провести перевірку(F4), не повинно бути попереджень зеленим кольором, в кожному документі потрібно побачити повідомлення про те ,що помилок не має, і нажати ОК .
Третє,стосується кількості документів, існує обмеження на не більше ніж 100 документів, але в мене було 140 і вони всі додалися нормально але відображалось попередження зеленим кольором, я скоротив список до 95 з дотриманням умов попередніх двох пунктів і прийнялось за пів години, а до цього я мав вісім спроб, на всі з яких я чекав на другу квитанцію приблизно добу і вона приходила з тим же текстом ,що і у Вас про порушення цілісності пакету.
Дякую за інформацію!

Ще знайшла проблему в своїх документах.
Виявила її через перевірку в Кабінеті платника податків створюючі там Повідомлення про розблокування ПН.(Раніше робила в Медок і там перевірка не виявляла помилок).
Там при перевірці додатку з вкладенням банк.виписки з Приватбанку видало мені помилку що документ має якись не той формат. Ні пдф, ні жпг. Дивно, бо два тижні тому все нормально пройшло.
Я ці документи прогнала через онлайн стиснення файлів пдф і воно перестало лаятися на них.

Можливо ця інформація теж комусь допоможе

mr.SV
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 17 грудня 2016, 12:00
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення mr.SV »

Це вже глюк самого кабінета не звертайте уваги, і робіть в медку чьотко по моїй пораді і у Вас все вийде.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”