Выписка Налоговых накладных

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
helenadnepr
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 91
З нами з: 29 червня 2017, 11:25
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення helenadnepr »

Доброго дня!
Підкажіть які коди пільги в ПН використовувати зараз на поставку коптерів?

апд. Знайшла. Може кому згодиться - код 14060514

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

перевізник використав одиницю виміру "умовна одиниця". не можу знайти випадки її застосування. Що з цим робити?

Бомба Пистолетовна
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 19 січня 2023, 16:49
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Бомба Пистолетовна »

Колеги, підкажіть будь ласка як правильно скласти ПН. з 1 вересня надаємо послуги оренди приміщення, отримали 11.09 передплату за 4 місяці оренди. Як вказати номенклатуру? чотирма рядками "Оренда за вересень", "Оренда за жовтень" і т.д? Чи просто оренда і кількість 4?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1403
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 840 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Бомба Пистолетовна писав:
19 вересня 2023, 11:23
Колеги, підкажіть будь ласка як правильно скласти ПН. з 1 вересня надаємо послуги оренди приміщення, отримали 11.09 передплату за 4 місяці оренди. Як вказати номенклатуру? чотирма рядками "Оренда за вересень", "Оренда за жовтень" і т.д? Чи просто оренда і кількість 4?
"передплата за 4 місяці оренди" можете так написати,а взагалі варіантів багато

izymin
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 02 березня 2021, 13:29
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення izymin »

Добрий день. Прийшла працювати в комунальне підприємство.Лікарня.Сказала розібратися,чи потрібно нам робити Зведені податкові з кодом 2.
Виявляється потрібно.Але я не розумію,чи щомісяця робити їх,чи коли відбулися якісь операції? Просто проставляти код2,чи якийсь коофіцієнт вираховувати.Де його брати?В податкову дзвонила,але не розумію до кінці все одно.Підкажіть,будь ласка,простими словами.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

izymin писав:
27 вересня 2023, 11:35
Добрий день. Прийшла працювати в комунальне підприємство.Лікарня.Сказала розібратися,чи потрібно нам робити Зведені податкові з кодом 2.
Виявляється потрібно.Але я не розумію,чи щомісяця робити їх,чи коли відбулися якісь операції? Просто проставляти код2,чи якийсь коофіцієнт вираховувати.Де його брати?В податкову дзвонила,але не розумію до кінці все одно.Підкажіть,будь ласка,простими словами.
ПКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17/print
ПКУ ст.199.1 VIII. Порядок обліку об'єктів оподаткув ... 4.06.2020}

Робите, коли мали місце операції, звісно ж

М@рина.
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 168
З нами з: 12 квітня 2016, 08:47
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення М@рина. »

Добрий день. Ми переодили на спецЄП, з 01 серпня повернулися на загальну систему з ПДВ. Зараз потрібно скласти накладну на умовний продаж (компенсуюче ПДВ). Заповнюю в Медку. Питання: всі суми заповнюються вручну? В мене сума пдв автоматом не розраховується, а також не виводится загальна сума у верхній частині таблиці. А заповнювати мені дофіга....

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

М@рина. писав:
05 жовтня 2023, 14:58
Добрий день. Ми переодили на спецЄП, з 01 серпня повернулися на загальну систему з ПДВ. Зараз потрібно скласти накладну на умовний продаж (компенсуюче ПДВ). Заповнюю в Медку. Питання: всі суми заповнюються вручну? В мене сума пдв автоматом не розраховується, а також не виводится загальна сума у верхній частині таблиці. А заповнювати мені дофіга....
Можливо у вас галочка Авторозрахунок не встановлена?

М@рина.
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 168
З нами з: 12 квітня 2016, 08:47
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення М@рина. »

Оля-ля777 писав:
05 жовтня 2023, 15:09
М@рина. писав:
05 жовтня 2023, 14:58
Добрий день. Ми переодили на спецЄП, з 01 серпня повернулися на загальну систему з ПДВ. Зараз потрібно скласти накладну на умовний продаж (компенсуюче ПДВ). Заповнюю в Медку. Питання: всі суми заповнюються вручну? В мене сума пдв автоматом не розраховується, а також не виводится загальна сума у верхній частині таблиці. А заповнювати мені дофіга....
Можливо у вас галочка Авторозрахунок не встановлена?
Перевірила. Стоїть

М@рина.
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 168
З нами з: 12 квітня 2016, 08:47
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення М@рина. »

М@рина. писав:
05 жовтня 2023, 14:58
Добрий день. Ми переодили на спецЄП, з 01 серпня повернулися на загальну систему з ПДВ. Зараз потрібно скласти накладну на умовний продаж (компенсуюче ПДВ). Заповнюю в Медку. Питання: всі суми заповнюються вручну? В мене сума пдв автоматом не розраховується, а також не виводится загальна сума у верхній частині таблиці. А заповнювати мені дофіга....
Що, ніхто з таким не знайомий?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”