Корректировки Окко по чекам

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

У меня тоже самое. И главное за полугодие коректировка. Почему мы должны страдать от этого, терять ПК. И как это отобразить в дод. 1. Мне в Медок скинули додатки 2 с минусами на реэстрацию, в них не отображаются НН на которые делаются коректировки. директор сказал чтобы послать их подальше. Чеки за июль без акциза, что делать незнаю. Я уже деки все поодправляла за июнь. Кто и как этот вопрос решает?

Comptable
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 07 квітня 2015, 14:17
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Comptable »

Kas писав:У меня тоже самое. И главное за полугодие коректировка. Почему мы должны страдать от этого, терять ПК. И как это отобразить в дод. 1. Мне в Медок скинули додатки 2 с минусами на реэстрацию, в них не отображаются НН на которые делаются коректировки. директор сказал чтобы послать их подальше. Чеки за июль без акциза, что делать незнаю. Я уже деки все поодправляла за июнь. Кто и как этот вопрос решает?

Странно у меня в корректировках указываются к каким налоговым. Правда мне еще не все пришли

А чеки без акциза , т.к в налоговой не предусмотрено - вот из их письма

""" Так, пунктом 15 Порядку визначено порядок заповнення окремих рядків податкових накладних.

У податковій накладній відображається, зокрема окремо вартість товару, що постачається, (без урахування ПДВ), яка є базою оподаткування ПДВ, та сума ПДВ, що нараховується на вартість такого товару. Відображення у податковій накладній суми акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів ПКУ та Порядком не передбачено. """

Olyshka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 190
З нами з: 26 серпня 2014, 14:45
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 22 рази

Повідомлення Olyshka »

Comptable писав:
Kas писав:У меня тоже самое. И главное за полугодие коректировка. Почему мы должны страдать от этого, терять ПК. И как это отобразить в дод. 1. Мне в Медок скинули додатки 2 с минусами на реэстрацию, в них не отображаются НН на которые делаются коректировки. директор сказал чтобы послать их подальше. Чеки за июль без акциза, что делать незнаю. Я уже деки все поодправляла за июнь. Кто и как этот вопрос решает?

Странно у меня в корректировках указываются к каким налоговым. Правда мне еще не все пришли

А чеки без акциза , т.к в налоговой не предусмотрено - вот из их письма

""" Так, пунктом 15 Порядку визначено порядок заповнення окремих рядків податкових накладних.

У податковій накладній відображається, зокрема окремо вартість товару, що постачається, (без урахування ПДВ), яка є базою оподаткування ПДВ, та сума ПДВ, що нараховується на вартість такого товару. Відображення у податковій накладній суми акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів ПКУ та Порядком не передбачено. """
Тогда пусть указывают правильно ПДВ, а то получается оплатили 126,00 грн , ПДВ 21,00, но не как ПДВ 20,00 грн #wall#

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

В чеках не вказано окремо акзизний збір без ПДВ. Там і дальше загальна сума в т.ч. ПДВ 20%. Де тепер брати таку суму для реєстрації коректировок по ОККО. І це все потрібно показати в дод. 1(розписати по ПН). Мені на медок вчора прийшло 20 кориктіровок, а сьогодні прийшло 3 дублікати. В кого таке як у мене ?

Olyshka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 190
З нами з: 26 серпня 2014, 14:45
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 22 рази

Повідомлення Olyshka »

В мене те саме по ОККО телефонували на ОККо сказали не хочете коректувати не підписуйте, але в мене питання коли зявляться чеки в яких вкахано акцизний податок та вірне ПДВ і що робити нам з ПДВ та витратами.

Comptable
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 07 квітня 2015, 14:17
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Comptable »

У меня тоже много корректировок, и то не все пришли. А сегодня последний день регистрации. Директор сказал корректировать. Получается я уменьше налоговый кредит. и придется корректировать доходы. т.к. бензин списан, все пошло на расходы. а теперь получится сумма поставки бензина должна уменьшиться, соответственно расходы корректирую. Я пока только такую схему для себя определила, может есть другие варианты??

Директор сказал рассмотрит вариант смены заправки. но я так понимаю , как писал выше Sancho Panza , проблемы не только на ОККО.

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Сума по чеках заплачена повністю. Якщо коректувати , то зменшуються затрати, збільшується прибуток. А куди дівати суму акцизного збору? На який рахунок давати?

Olyshka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 190
З нами з: 26 серпня 2014, 14:45
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 22 рази

Повідомлення Olyshka »

Право на кредит відповідно до ПКУ ст. 201.11 . Підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту без отримання податкової накладної, також є: а) транспортний квиток, готельний рахунок або рахунок, який виставляється платнику податку за послуги зв'язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер продавця, крім тих, форма яких встановлена міжнародними стандартами; б) касові чеки, які містять суму отриманих товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального номера та податкового номера постачальника). При цьому з метою такого нарахування загальна сума отриманих товарів/послуг не може перевищувати 200 гривень за день (без урахування податку).Очень класно получается , я кто-то задумывался над следующим и так легко снимаете ПДВ , а теперь посчитайте : сплачено 240,00 в т.ч. ПДВ 20 % 38,09 и Акциз 5 % 11,43 грн и получается что сумма без податків сладає 190,47 грн а не 200,00 грн как брали к затратам. Мы будем отстаивать свои права за пол года ни одного чека с выделенным акцизом. Пока буду брать письма с постальників про те як вони рахують акцизний податок у разі видачі чеків.


Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Лічно я не буду робити коректіровки, пока все не виясниться. З 1 липня, чеки на загальну суму в т.ч.ПДВ, а ПН виписують за мінусом акзизного податку. все одно цю суму(акзизуЇ потрібно десь показати, ми ж повністю плотим по чеку. , як хто думає на рахунок цього?

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

Kas писав:Лічно я не буду робити коректіровки, пока все не виясниться. З 1 липня, чеки на загальну суму в т.ч.ПДВ, а ПН виписують за мінусом акзизного податку. все одно цю суму(акзизуЇ потрібно десь показати, ми ж повністю плотим по чеку. , як хто думає на рахунок цього?
Я суму акцизу відношу на собівартість ПММ.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”