Рентная плата за специальное использование воды

Розділ IX ПКУ
Aвангард
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 17 жовтня 2023, 11:38

Повідомлення Aвангард »

З власної свердловини використовується води до 5ти кубів за добу.
Вода не продається а використовується для нужд кафе.
Те що в мене до 5ти кубів в день звільняє мене від обов'язку перейти на загальну систему оподаткування чи ні?
(Якщо до 5ти кубів в день то дозвіл на спецводокористування не потрібен)

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Aвангард писав:
17 жовтня 2023, 15:21
З власної свердловини використовується води до 5ти кубів за добу.
Вода не продається а використовується для нужд кафе.
Те що в мене до 5ти кубів в день звільняє мене від обов'язку перейти на загальну систему оподаткування чи ні?
(Якщо до 5ти кубів в день то дозвіл на спецводокористування не потрібен)
ключевых моментов 2:

артезианскую скважину необходимо внести в госреестр ГеоНедр

обустроить скважину соответствующим счетчиком

в дополнение
З власної свердловини використовується води до 5ти кубів за добу.
Вода не продається а використовується для нужд кафе.
при этом
Стаття 48. Спеціальне водокористування

Спеціальне водокористування - це забір води з водних об'єктів із застосуванням споруд або технічних пристроїв, використання води та скидання забруднюючих речовин у водні об'єкти, включаючи забір води та скидання забруднюючих речовин із зворотними водами із застосуванням каналів.

Спеціальне водокористування здійснюється юридичними і фізичними особами насамперед для задоволення питних потреб населення, а також для господарсько-побутових, лікувальних, оздоровчих, сільськогосподарських, промислових, транспортних, енергетичних, рибогосподарських (у тому числі для цілей аквакультури) та інших державних і громадських потреб.

Не належать до спеціального водокористування:
...
забір та/або використання води в об’ємі до 5 кубічних метрів на добу, крім тієї, що використовується для виробництва (входить до складу) напоїв та фасованої питної води;

інші роботи, які виконуються без забору води та скидання зворотних вод.
боюсь, что ваш КОФЕ - НАПИТОК :oops:

Zolotoy-dyb
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 29 червня 2015, 15:54

Повідомлення Zolotoy-dyb »

Якщо я в день добуваю води з свердловини менш ніж 5 кубів то не потрібно брати дозвіл на спецводокориствування.
А чи є це приводом не переходити на загальну систему оподаткування? Те що в день менше ніж 5 кубів води.

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Zolotoy-dyb писав:
24 жовтня 2023, 15:53
Якщо я в день добуваю води з свердловини менш ніж 5 кубів то не потрібно брати дозвіл на спецводокориствування.
А чи є це приводом не переходити на загальну систему оподаткування? Те що в день менше ніж 5 кубів води.
Колега,

во-первых, "я в день добуваю води з свердловини менш ніж 5 кубів", т.е. без наличия соответствующей регистрации скважины и счетчика - решение Водного агентства

во-вторых, вы не обратили внимание на содержание статьи 48 Водного кодекса, где "в об’ємі до 5 кубічних метрів на добу, крім тієї, що використовується для виробництва (входить до складу) напоїв" - решение Водного агентства :oops:

в вашем сообщении вода для изготовления кофе (напитка), т.е. норма об объеме до 5 кубометров в вашем случае " що використовується для виробництва (входить до складу) напоїв" :oops:

после регистрации скважины и счетчика, и решения Водного агенства, вы самостоятельно определитесь с избранной вами системой налогообложения

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13654
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14116 разів
Подякували: 27891 раз

Повідомлення Яков »

Зображення

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Яков писав:
27 жовтня 2023, 10:47
Головне управління ДПС у Закарпатській області:

Чи може ФОП бути платником єдиного податку при видобутку та реалізації корисних копалин?
При реалізації корисних копалин місцевого значення ФОП мають право перебувати на спрощеній системі оподаткування.
ключевое слово ответа - реалізації :oops:

Відповісти

Повернутись до “Рентна плата”