Аренда...и налог

Розділ XIV ПКУ
shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 876 разів
Подякували: 3172 рази

Повідомлення shinna »

Helen_Marlen писав:
беда писав:Здравствуйте всем. Я сейчас сдаю одну квартиру в аренду (до 100 кв.м) и нахожусь на едином налоге . Являюсь пенсионером.
В новом кодексе налоговом не нашла свою категорию -"аренда собственного жилья". Куда меня переведут?
http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=10243

друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

обсяг доходу не перевищує 1 000 000 гривень.

Дія цього підпункту не поширюється на фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (гр. 70.31 КВЕД ДК 009:2005). Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для третьої групи;

третя група - фізичні особи - підприємці, які протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

обсяг доходу не перевищує 3 000 000 гривень;
Спасибо. Я это читала. Но КВЭД 70.31 касается агентств и посредников в недвижимости. А мы - владельцы, площадь до 300 кв.м. Поэтому я и подумала, что можно быть во 2 группе. Это можно понять по-разному, поэтому и нужны разъяснения.

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”