ФОП 2 и 3 гр.: терминал и отчёты

Розділ XIV ПКУ
M@RYN@
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 18 жовтня 2012, 17:05
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 27 разів

Повідомлення M@RYN@ »

Может кому нужна информация про Отчетность предпринимателя на едином налоге в 2016 году (Сроки по группам, Штрафы, Формы, Способы подачи)- http://yrin.com/otchetnost-predprinimat ... aloge.html

Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

подскажите (даже незнаю в какой теме писать) Яков на вас надежда :)
ФОП 2-я гр.зарегистр. с 01.03.16 . вот в апреле у него оборот 1млн.400тис.соответствено с 3-го кв-ла переходит на общую систему. И так в заявлении есть строка "Обсяг доходу за попередній календарний рік,що передує року переходу...тра-та-та.." и розрахунок к этой заяве. В моем случае я показываю НОЛЬ??? так как за попередній рік обсягів не було.так??

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13675
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14127 разів
Подякували: 27914 разів

Повідомлення Яков »

Енни писав: подскажите (даже незнаю в какой теме писать) Яков на вас надежда :)
ФОП 2-я гр.зарегистр. с 01.03.16 . вот в апреле у него оборот 1млн.400тис.соответствено с 3-го кв-ла переходит на общую систему. И так в заявлении есть строка "Обсяг доходу за попередній календарний рік,що передує року переходу...тра-та-та.." и розрахунок к этой заяве. В моем случае я показываю НОЛЬ??? так как за попередній рік обсягів не було.так??
Мой ответ: нифига себе?!Зображення

Если у него оборот 1млн400тыс., то я не вижу пока соответствия, как Вы пишите, для перехода на ОСН. Предел для Зображення - 1млн500тыс.
Другое дело РРО. Он "нужен" при достижении "оборота" в 1 млн грн.

Вашему ФОПу надо угомониться.ЗображенняЛибо больше не получать доходы и оставаться на Зображення до конца года, либо с 3 квартала переходить на ОСН.
(тогда Вам надо уточнить вопрос по регистрации плательщиком НДС на ОСН).
В заявке Зображення в строке "Обсяг доходу за попередній календарний рік,що передує року переходу...тра-та-та.." смело можно ставить прочерк, а розрахунок при отказе я лично никогда не подавал.
Розрахунок подаю при переходе на ЕН и в нём указывается доход, который дублируется в строке "Обсяг доходу за попередній календарний рік,що передує року переходу...тра-та-та.." Заяви. Чтобы видно было, что сумма полученного дохода позволяет перейти на ЕН.
Зображення

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 876 разів
Подякували: 3172 рази

Повідомлення shinna »

Енни писав: подскажите (даже незнаю в какой теме писать) Яков на вас надежда :)
ФОП 2-я гр.зарегистр. с 01.03.16 . вот в апреле у него оборот 1млн.400тис.соответствено с 3-го кв-ла переходит на общую систему. И так в заявлении есть строка "Обсяг доходу за попередній календарний рік,що передує року переходу...тра-та-та.." и розрахунок к этой заяве. В моем случае я показываю НОЛЬ??? так как за попередній рік обсягів не було.так??
Вообще-то как-то странно... Только зарегистрировали ФОПа с 1 марта единщиком 2 группы, а уже в следующем месяце такой оборот! Неужели не знал, не думал, не планировал, не смог предвидеть какие объемы у него будут при весьма ограниченных пределах для 2 группы? Почему не выбрали 3 группу? Возможно это было сделано специально: ведь отделаться фиксированным налогом для 2 группы и 5% от оборота для 3 группы - это, как говорят там, где живет уважаемый Яков, две большие разницы!#yahoo#

Черешня
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 05 травня 2014, 13:50
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Черешня »

Irina_111_Irina писав:
Яков писав:
IRYNA11 писав:Доброго всім вечора!!! Прочитала усю тему і не тільки цю і так не можу дійти до однозначного висновку, ще більше заплуталася.
Я ФОП Єдиний податок 2 група. Займаємося роздрібною торгівлею продуктами. На свою голову поставили термінал.
Тепер виникло купа питань.
Саме головне що писати у книгу доходів.
Працюємо з приватом. На рахунок попадають кошти уже чисті (за мінусом бонус плюс і комісії).
Дорогі форумчани ДУЖЕ ПРОШУ!!! Хто мав уже перевірки по єдинщикам з терміналами!!! Відпишіть яку суму писати у книгу і чим керуватися????

Приклад: 14.02.14 пройшла оплата по терміналу в розмірі 100.00 грн.
Гроші поступлять 17.02.14 в розмірі 98.00 (2 грн зразу забрав банк і в призначенні платежу розписав що це комісія).
Що писати в книгу???
Яка сума вважається доходом ФОП - платника ЄП у разі використання платіжних терміналів при здійсненні розрахунків: загальна сума розрахунків чи сума, що надійшла на розрахунковий рахунок за мінусом комісії банку?
107.04 Питання - Відповідь
Коротка:
У разі використанні платіжних терміналів при здійсненні розрахунків за товари (послуги) доходом фізичної особи – платника – єдиного податку вважається вся сума, що надійшла на розрахунковий рахунок.
Повна:
Згідно з ст.292 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями для фізичної особи - підприємця – платника єдиного податку доходом є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті (до суми доходу за звітний період включається сума кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності, та вартість безоплатно отриманих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг). При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності.
Отже, у разі використанні платіжних терміналів при здійсненні розрахунків за товари (послуги) доходом фізичної особи – платника – єдиного податку вважається вся сума, що надійшла на розрахунковий рахунок.
Зрозуміла,що нічого не зрозуміла #wall# "вся сума, що надійшла на розрахунковий рахунок" - це значить ми записуємо 98 грн??так як 2 грн нам не заходило на роз.рах.
У нас есть тоже терминал. Пишем в книгу доходов всю сумму, которая пришла на счет + комиссию туда же включаем (в Вашем случае 98 грн + 2 = 100 грн). Вы в накладной отразили продажу клиенту на 100 грн, и этих 100 грн он Вам оплатил по терминалу. Значит, их и показываем в доход. А то, что банк забрал 2 грн, так это уже Ваши расходы из этого дохода.

Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

Яков и shinna СПАСИБО!
Да "не угомонятся" дорогие импорт. косилки,машинки и т.д. официал. берут у предст-ва, так что в течении 2-х месяцев набирают предельную сумму до 1,5 млн переходят на ОСН и все... ндс не нужен и дальше откр.следующ.
Я дира предупредила по-поводу рро..... пока вот так надо с 3-го кв-ла перевести чп на ОСН.

А раньше 01.06.16 можно подать это заявление в гни на осн ?

Я просто обожаю єтот форум и особенно форумчан #gimfive# #goody#

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 876 разів
Подякували: 3172 рази

Повідомлення shinna »

Енни писав:Яков и shinna СПАСИБО!
Да "не угомонятся" дорогие импорт. косилки,машинки и т.д. официал. берут у предст-ва, так что в течении 2-х месяцев набирают предельную сумму до 1,5 млн переходят на ОСН и все... ндс не нужен и дальше откр.следующ.
Я дира предупредила по-поводу рро..... пока вот так надо с 3-го кв-ла перевести чп на ОСН.

А раньше 01.06.16 можно подать это заявление в гни на осн ?

Я просто обожаю єтот форум и особенно форумчан #gimfive# #goody#
Вообще-то не позднее, чем за 15 дней до начала квартала, т.е. до 15 июня. Мне кажется, что если подать заяву сильно заранее, это может показаться подозрительным. Я бы сильно не спешила, а просто не вела бы деятельность, подав заявление в июне.

Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

А какое "наказание" светит фоп 2-я гр.если он при достижении 1млн. не ввел РРО ( а доработав до 1,499 млн). просто со след. кв-ла перешел на ОС?

soie
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 19 червня 2015, 21:11
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення soie »

Добрый день! В тему терминалов и ФОП 3 гр без НДС. Выписки печатать каждый день? Или можно за месяц?
И еще: какой-то период в книгу писали доход не в день поступления на р/с, а по чекам - в день осуществления продажи...
Чего теперь ждать?

V_A2008
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 05 листопада 2012, 04:27
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення V_A2008 »

Добрый день! Подскажите пожалуйста ФЛП 2 группа работает с терминалами и наличным расчетом, по терминалу зашла оплата от покупателя на наш расчетный счет (безналичный расчет) за пару обуви, могу ли я вернуть необходимую сумму денег покупателю наличными средствами из кассы, каким документом это отражать? как отразить это в книге доходов и расходов?

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”