= КВЕД-2010: як правильно вибрати =

Розділ XIV ПКУ
Kosinus
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 28 червня 2023, 10:53
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Kosinus »

Яков писав:
28 червня 2023, 19:06
Обычно, когда КВЕД содержит что-то типа "інші товари", "не віднесену до інших угруповань", и т.д. — их добавляют "на всякий случай" ))

Дякую..... Правильно я понимаю, что о бижутерии на второй группе лучше забыть?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13655
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14116 разів
Подякували: 27891 раз

Повідомлення Яков »

Kosinus писав:
28 червня 2023, 19:13
Яков писав:
28 червня 2023, 19:06
Обычно, когда КВЕД содержит что-то типа "інші товари", "не віднесену до інших угруповань", и т.д. — их добавляют "на всякий случай" ))

Дякую..... Правильно я понимаю, что о бижутерии на второй группе лучше забыть?
Чому "забыть"? Можна ))
Зображення

Kosinus
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 28 червня 2023, 10:53
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Kosinus »

Яков писав:
29 червня 2023, 11:00
Чому "забыть"? Можна ))
Тогда я так и не понял под каким кведом это делать?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13655
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14116 разів
Подякували: 27891 раз

Повідомлення Яков »

Kosinus писав:
29 червня 2023, 11:09
Яков писав:
29 червня 2023, 11:00
Чому "забыть"? Можна ))
Тогда я так и не понял под каким кведом это делать?
Мы же уже обсуждали на предыдущей странице))
Яков писав:
28 червня 2023, 17:46
Также, обратите внимание на 47.59 Роздрібна торгівля меблями, освітлювальним приладдям та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах:
Цей клас включає: ... ▪ роздрібну торгівлю товарами для дому, не віднесену до інших угруповань
Яков писав:
28 червня 2023, 19:06
Якщо на 2 групі додавати цей КВЕД, то в заяві по єдиному податку (та у подальшому в деклараціях) вказувати:
47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах за виключенням торгівлі ювелірними виробами
Зображення

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3140
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2370 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Есть код
Надання інших індивідуальних послуг, н.в.і.у. [96.09]
Цей клас включає:
- астрологічну та спіритичну діяльність
- надання соціальних послуг, таких як послуги ескорту, служби знайомств, шлюбних бюро
- утримання тварин-домашніх улюбленців, у тому числі дресирування та догляд за ними тощо
- діяльність з дослідження генеалогії
- діяльність салонів татуювань та пірсингу
- надання послуг чистильників взуття, носіїв, послуги з паркування автомобілів тощо
- концесійну експлуатацію автоматів (фотоавтоматів, апаратів для зважування, устатковання для виміру кров'яного тиску, камер схову тощо)
Цей клас включає також відеозйомку для побутових та особистих потреб замовників, яка здійснюється особами-любителями (КЦ)
Цей клас не включає:
- діяльність ветеринарів, див. 75.00
- ігрові автомати, які працюють на монетах, див. 92.00
- пральні автомати, які працюють на монетах, див. 96.01


т.е. есть список что точно НЕ включает и в списке ""Цей клас включає" нет слова ВИКЛЮЧНО включає

Можно ли под єтим соусом оказывать другие услуги, не из списка выше.??

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3140
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2370 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Яков писав:
29 червня 2023, 11:00
Kosinus писав:
28 червня 2023, 19:13
Яков писав:
28 червня 2023, 19:06
Обычно, когда КВЕД содержит что-то типа "інші товари", "не віднесену до інших угруповань", и т.д. — их добавляют "на всякий случай" ))
Дякую..... Правильно я понимаю, что о бижутерии на второй группе лучше забыть?
Чому "забыть"? Можна ))
бижутерия для 2гр. вещь коварная, в ней часто используются полудрагоценные камни

291.4 Дія цього підпункту не поширюється на фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005), послуги з надання доступу до мережі Інтернет, а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для такої групи;

дорогоцінне каміння органогенного утворення - перли і бурштин в сировині, необробленому та обробленому вигляді;
напівдорогоцінне каміння - природні та штучні (синтетичні) мінерали, органогенні утворення та гірські породи в сировині, необробленому та обробленому вигляді (виробах):

першого порядку - бірюза, жадеїт, лазурит, малахіт, молдавіт, нефрит, тигрове та кошаче око, хауліт, хризокола, цоізит, чароїт;
другого порядку - агат, амазоніт, гагат, гематит, дерево скам'яніле, джеспіліт, егіриніт, епідозит, кахолонг, кварцит кольоровий, кремінь кольоровий, онікс мармуровий, опал, пегматит, пірофіліт, родоніт, сердолік, серпентиніт, скарни кольорові, содаліт, халцедон, шпати іризуючі польові, яшма;
Востаннє редагувалось 17 серпня 2023, 10:41 користувачем FyDD, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13655
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14116 разів
Подякували: 27891 раз

Повідомлення Яков »

FyDD писав:
13 липня 2023, 11:55
... и в списке ""Цей клас включає" нет слова ВИКЛЮЧНО включає
так в любом КВЕДе, если посмотреть его описание, нигде не указано, что "Цей клас включає виключно...", а просто указано "Цей клас включає". ))
Надо посмотреть, что пишут вообще про "96 Надання інших індивідуальних послуг":
Цей розділ включає всі послуги, не згадані в інших групуваннях цієї класифікації, такі як прання та хімчистка текстильних і хутряних виробів, підстригання волосся, візаж та інші послуги з косметології, ритуальні послуги.

После этого просмотреть КВЕДы 96.01, 96.02, 96.03, 96.04, а потом уже, в конце, просмотреть 96.09...
В самом описании я бы обратил внимание на "тощо", заметьте:
утримання тварин-домашніх улюбленців, у т.ч. дресирування та догляд за ними, тощо (т.е. спикок можно продолжить чем-то подобным), а, например:
надання соціальних послуг, таких як послуги ескорту, служби знайомств, шлюбних бюро — указано без "тощо", и если б завтра, к примеру, разрешили деятельность таких соціальних (!!!) послуг, як послуги публічних будинків, то формально к этому КВЕДу нельзя было бы отнести, т.к. нет слова "тощо" :D
Зображення

MarinaVer
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 14 січня 2024, 09:46
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення MarinaVer »

Добрий день! Я хочу відкрити ФОП (3 група). Продаю цифрові товари на іноземних маркетплейсах. Підкажіть, які кведи мені підійдуть?
Якщо основним я оберу 74.10 : Спеціалізована діяльність із дизайну або 47.91 : Роздрібна торгівля що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет.
Можливо ще додати
46.90 : Неспеціалізована оптова торгівля
47.99 : Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами
63.11 : Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язана з ними діяльність
63.12 : Веб-портали
63.99 : Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13655
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14116 разів
Подякували: 27891 раз

Повідомлення Яков »

MarinaVer писав:
14 січня 2024, 10:03
Добрий день! Я хочу відкрити ФОП (3 група). Продаю цифрові товари на іноземних маркетплейсах. Підкажіть, які кведи мені підійдуть?
Якщо основним я оберу 74.10 : Спеціалізована діяльність із дизайну або 47.91 : Роздрібна торгівля що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет.
Можливо ще додати
46.90 : Неспеціалізована оптова торгівля
47.99 : Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами
63.11 : Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язана з ними діяльність
63.12 : Веб-портали
63.99 : Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.?
Можливо ще подивиться:
62.01 Комп'ютерне програмування
58.29 Видання іншого програмного забезпечення
72.19 Дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук
47.41 Роздрібна торгівля комп'ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням у спеціалізованих магазинах
Також подивиться КВЕДи групи 62.0 та відповідні КВЕДи, якщо буде щось з:
види діяльності з надання експертної оцінки у сфері інформаційних технологій, а саме: розроблення, модифікацію, тестування і технічну підтримку програмного забезпечення, планування та проектування інтегрованих комп'ютерних систем, які поєднують апаратні засоби, програмне забезпечення та комунікаційні технології; керування й обслуговування комп'ютерних систем клієнтів та/або оброблення даних та іншу професійну діяльність у сфері інформаційних технологій.

Тобто, звернить увагу: якщо продаж НЕвласних товарів, або продаж власного розробленого прогр. забеспеченя ...
Зображення

Аватар користувача
Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 02 вересня 2018, 09:55
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 284 рази
Подякували: 410 разів

Повідомлення Nepogoda »

Доброго дня, коллеги!
Посоветуйте какой квед подойдет в этой ситуации. ТОВка является собственником "тимчасової споруди" т.е. павильоном. С точки зрения ПКУ не является недвижимостью, не регистрируется в реестре. Поэтому для сдачи в аренду квед 68.20 не подходит. Какой квед в этой ситуции можно использовать. Из всего что пересмотрела склоняюсь либо к 77.39 или 82.99. Может кто то сталкивался с подобной проблемой, поделитесь опытом.

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”