Питання про дохід і не тільки

Розділ XIV ПКУ
Yurist
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 07 жовтня 2014, 08:05
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Yurist »

В 2010 році фізична особа - підприємець на спрощеній системі оподаткування (всі податки сплачені). В цьому ж 2010 році ФОП продає продукцію але коштів не отримує.
В 2011 році ФОП обирає загальну систему оподаткування. І після цього отримує кошти за продукцію продану в 2010 році. Питання : чи є доходом кошти отримані в 2011 році за 2010 рік. І чи потрібно повторно сплачувати податки, якщо вони фактично були сплачені в 2010?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Yurist писав:В 2010 році фізична особа - підприємець на спрощеній системі оподаткування (всі податки сплачені). В цьому ж 2010 році ФОП продає продукцію але коштів не отримує.
В 2011 році ФОП обирає загальну систему оподаткування. І після цього отримує кошти за продукцію продану в 2010 році. Питання : чи є доходом кошти отримані в 2011 році за 2010 рік. І чи потрібно повторно сплачувати податки, якщо вони фактично були сплачені в 2010?
Так, це доход. Записуйте в Книгу (для ОСН). Если есть затраты, их можно учесть
P.S. А шо було фактично сплачено??? Разніе системі - разные податкы...

Aleksandrovna
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 15 лютого 2012, 04:07
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Aleksandrovna »

а с чего же был уплачен налог, если деньги не были получены?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Aleksandrovna писав:а с чего же был уплачен налог, если деньги не были получены?
Вероятно, вопрошант был на ЕН: уплачен ЕН + ЕСВ...

Aleksandrovna
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 15 лютого 2012, 04:07
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Aleksandrovna »

т.е. это значит, что налог с этого дохода уплачен не был. Так как для единщика доход - это полученные деньги в наличной или безналичной форме. Соответственно и в декларацию плательщика единого налога эта сумма, как доход, тоже не попала.

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

перенесено из закрытой темы
Juliaaa писав:СПД 2 группа единого налога. Работает по договору - поручения с юр лицом на общей системе. Получает от предприятия услуги, сам перечисляет согласно договора средства на выполнения, указанного в договоре поручения. Оплаты осуществляются только согласно договора, а не по счёту или акту выполненных работ.
ситуация такая: в рамках одного месяца было перечислесление денег и их последующий возврат, как ошибочно перечисленных.
В налоговой утверждают, что если деньги возвращены позже трёх дней, то они должны быть включены в доход предпринимателя.
согласно НКУ.пункт 292.11 - такой возврат не является доходом.
Хотелось бы услышать мнения, какие аргументы в противовес налоговой.

peb87
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 29 квітня 2015, 08:53
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення peb87 »

Добрый день! подскажите, правильно ли я думаю, если у ЮЛ единщика оформлен депозит, и % по депозиту за 3-ий кв. были перечислены на счет пердприятия 01.10, то этот доход я буду облагать ЕН уже в 4 кв.? спасибо.

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

peb87 писав:Добрый день! подскажите, правильно ли я думаю, если у ЮЛ единщика оформлен депозит, и % по депозиту за 3-ий кв. были перечислены на счет пердприятия 01.10, то этот доход я буду облагать ЕН уже в 4 кв.? спасибо.
Так

aLisa1910
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 553
З нами з: 19 грудня 2011, 08:22
Дякував (ла): 212 разів
Подякували: 324 рази

Повідомлення aLisa1910 »

Підскажіть, будь-ласка, юр. особа 3-я група 2% +ПДВ здає в оренду приміщення. Плюс компенсація комунальних витрат. Що буде доходом: тільки орендна плата без ПДВ, чи орендна плата без ПДВ+компенсація комунальних витрат без ПДВ?

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

aLisa1910 писав:Підскажіть, будь-ласка, юр. особа 3-я група 2% +ПДВ здає в оренду приміщення. Плюс компенсація комунальних витрат. Що буде доходом: тільки орендна плата без ПДВ, чи орендна плата без ПДВ+компенсація комунальних витрат без ПДВ?
2 вариант.

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”