Єдиний податок 3 група, 2%

Розділ XIV ПКУ
BUH22
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 26 квітня 2023, 15:57

Повідомлення BUH22 »

Всим доброго дня
Питання таке:В жовтні 22р. була передоплата постачальнику,від перебував на загальній системі оподаткування;з грудня постачальник перейшов на 2%;акт надають в лютому 23р. на повну суму без ПДВ. Чи це вірно? Чи не повинен бути в акті вказаний ПДВ по передоплаті?
Дякую за небайдужість

Аля1992
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 06 жовтня 2018, 15:40
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Аля1992 »

Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, чи потрібно подавати заяву до 15-го червня для зміни групи єдиного податку на 5%, чи все ж таки нас автоматично переведуть? До обрання 2% була на 3-й групі (5%) півтора місяці.

Дякую!

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Аля1992 писав:
02 червня 2023, 20:51
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, чи потрібно подавати заяву до 15-го червня для зміни групи єдиного податку на 5%, чи все ж таки нас автоматично переведуть? До обрання 2% була на 3-й групі (5%) півтора місяці. Дякую!
Закон ще не прийнято... Але добровільно подати заяву можна завжди. 8-)

Аля1992
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 06 жовтня 2018, 15:40
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Аля1992 »

Popen писав:
02 червня 2023, 21:18
Аля1992 писав:
02 червня 2023, 20:51
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, чи потрібно подавати заяву до 15-го червня для зміни групи єдиного податку на 5%, чи все ж таки нас автоматично переведуть? До обрання 2% була на 3-й групі (5%) півтора місяці. Дякую!
Закон ще не прийнято... Але добровільно подати заяву можна завжди. 8-)
Та хотілось би залишатись на 2% по максимуму,але переймаюсь, що якщо закон приймуть і не подам заяву - то може ще й на загальну систему, не дай Боже, переведуть :?

ГорАл
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 26 грудня 2018, 10:52
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення ГорАл »

Доброго дня,в кого злетіли нарахування ЕП за грудень 2022 р.?В податковій сказали,що треба було заповнити 4 стрічку в Декларації.Тепер треба подавати уточнення.Хто може підказати,як правільно зробити це уточнення?

бухІрина
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 08 червня 2023, 18:08

Повідомлення бухІрина »

Добрий вечір.
Підкажіть, будь ласка, сьогодні до мене на пошту прийшов лист з податкової (без логотипів від податкової, просто doc файлі). Лист:

"Головне управління ДПС України повідомляє, що Вами не вірно заповнена податкова декларація єдиного податку третьої групи на період дії воєнного, надзвичайного стану України за грудень 2022 року (не заповнено рядок 4 – який підлягає обов’язковому заповненню у податковій декларації платника єдиного податку третьої групи за грудень відповідного поточного року), в зв’язку з чим в ІКП по єдиному податку відсутні нарахування.
Вам необхідно подати уточнюючу податкову декларацію ( без додатків) за грудень 2022 року, в якій обов’язково повинні бути заповнені:
Рядок 2.Податковий (звітний) період: 12 місяць 2022 року;
Рядок 3.Податковий (звітний) період, який уточнюється: 12 місяць 2022 року;"


У мого ФОПа немає земельних ділянок, я другий розділ взагалі не повинна заповнювати. А рядок 2 та 3 я заповнювала у грудні, коли подавала декларацію.
Підкажіть, будь ласка, чи потрібно мені подавати уточнюючу декларацію? Чи потрібно заповнювати рядок 4? Дякую

Аватар користувача
anna1
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 15 грудня 2011, 15:52
Звідки: Київ
Дякував (ла): 421 раз
Подякували: 226 разів

Повідомлення anna1 »

Є відповідь в іншій темі:
nermy писав:
08 червня 2023, 12:51
Розібралась. У кого такаж проблема можу повідомити: нарахування були, вони злетіли, це технічна проблема ДПС. Дехто пише, що їм телефонують і вимагають подати уточнюючу і заповнити стр.4, хоча це є безпіставно. Буду писати лист щоб нарахували по поданій декларації.
В мене пропадали нарахування за грудень, але потім з'явилися. Можливо, треба просто почекати

natamal2
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 29 лютого 2012, 02:45
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення natamal2 »

Всім привіт! підкажіть, буду вдячна. ФОП на3 гр 2% за 22 рік не подавав звітність ЄП + ЄСВ грудень зовсім, хоча сам податок сплачував, коли був дохід. Як тепер подати звітність за 22-23 роки? Спробувати подавати деки просто вказуючи місяці потрібні? Знаю що за місяці, коли не було доходу- можназовсім не подавати, а от за жовтень 22 - лютий 23 треба подати.

ElenaK
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 14 лютого 2013, 01:49
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення ElenaK »

Шановні колеги, подивилася у одного зі ФОПів відсутні нарахування по ЄП 2% за січень 2023 в електронному кабінеті, хоча декларація подана в строк і нарахування в деці є. Що робити чи нічого? Дякую

tomunoleh
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 10 березня 2022, 09:28
Дякував (ла): 17 разів

Повідомлення tomunoleh »

Платник ЄП 2% не подав заяву про перехід на 5%, (до війни був на 5%) залишать на 2%, чи переведуть на іншу систему, тому що зараз до кінця не зрозуміло що буде.Підкажіть, дякую!

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”