Добавление КВЭДа

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
NastyaMi
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 12 травня 2015, 15:44
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення NastyaMi »

Викна писав:есть ли ограничения по количеству КВЕД, а то в заяве про застосування спрощеной системы только пять строчек?


"У свідоцтві платника єдиного податку зазначаються всі обрані фізичною особою — підприємцем першої та другої груп види діяльності. При цьому, кількість вказаних видів діяльності не обмежується. Нагадуємо, що свідоцтво платника єдиного податку видається суб’єкту господарювання, який вирішив обрати або перейти на спрощену систему оподаткування. Для цього платник подає відповідну заяву до органу ДПС за місцем своєї реєстрації. У заяві зазначаються обрані фізичною особою — підприємцем першої та другої груп види господарської діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010, які надалі зазначаються у свідоцтві платника єдиного податку. Водночас, у свідоцтві платника єдиного податку, що видається платникам третьої або п’ятої груп, види господарської діяльності не зазначаються. Порядок видачі, отримання та анулювання свідоцтва платника єдиного податку регулюється ст. 299 Податкового кодексу України."

Источник: http://buhgalter911.com

Лелешка
Гений
Гений
Повідомлень: 467
З нами з: 26 січня 2013, 13:00
Дякував (ла): 125 разів
Подякували: 50 разів

Повідомлення Лелешка »

Подскажите, если 2гр. ЕН основной квед 46.74 "Оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього", но хочет еще заниматься запчастями к котлам, и есть еще такой квед вписан 46.90 "Неспеціалізована оптова торгівля", могу ли я по нему работать чтоб продавать запчасти, или лучше добавлять новый? Работа будет по безналу вся. Спс.

NastyaMi
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 12 травня 2015, 15:44
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення NastyaMi »

Лелешка писав:Подскажите, если 2гр. ЕН основной квед 46.74 "Оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього", но хочет еще заниматься запчастями к котлам, и есть еще такой квед вписан 46.90 "Неспеціалізована оптова торгівля", могу ли я по нему работать чтоб продавать запчасти, или лучше добавлять новый? Работа будет по безналу вся. Спс.
А запчасти не попадают под "...і приладдя до нього"?

Лелешка
Гений
Гений
Повідомлень: 467
З нами з: 26 січня 2013, 13:00
Дякував (ла): 125 разів
Подякували: 50 разів

Повідомлення Лелешка »

NastyaMi писав:
Лелешка писав:Подскажите, если 2гр. ЕН основной квед 46.74 "Оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього", но хочет еще заниматься запчастями к котлам, и есть еще такой квед вписан 46.90 "Неспеціалізована оптова торгівля", могу ли я по нему работать чтоб продавать запчасти, или лучше добавлять новый? Работа будет по безналу вся. Спс.
А запчасти не попадают под "...і приладдя до нього"?
запчасти к газокомпресорному оборудованию заправок и автозапчасти..не думаю что подходит.

sparrow
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 30 квітня 2012, 08:19
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення sparrow »

Хочу добавить КВЕД, но не знаю, какой правильно выбрать.
Буду проводить личные авторские обучающие тренинги на темы отношений, личностного роста и поиска призвания, а также организации своей жизни и планирования. А также проводить личные консультации на эти темы. Какой сдесь КВЕД или КВЕДЫ добавить? 85.59 Інші види освіти для тренингов дождны подойти? А вот что подойдет для личных консультаций такого рода, какой КВЕд?

marin4_ik
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 17 лютого 2013, 07:47
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення marin4_ik »

Подскажите, изменения в КВЕДах, куда обращаться,чтоб изменить, какая процедура и сколько времени занимает?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13665
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14120 разів
Подякували: 27904 рази

Повідомлення Яков »

marin4_ik писав:Подскажите, изменения в КВЕДах, куда обращаться,чтоб изменить, какая процедура и сколько времени занимает?
к госрегистратору с формой 11: лично, через доверенное лицо (с нотар. доверенностью) или по почте с нотар. завер. подписью ФОПа.
Потом подаёте в ГНИ Заяву про застосування спрощеної системи оподаткування и Запит на отримання Витягу
Зображення

marin4_ik
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 17 лютого 2013, 07:47
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення marin4_ik »

Яков писав:
marin4_ik писав:Подскажите, изменения в КВЕДах, куда обращаться,чтоб изменить, какая процедура и сколько времени занимает?
к госрегистратору с формой 11: лично, через доверенное лицо (с нотар. доверенностью) или по почте с нотар. завер. подписью ФОПа.
Потом подаёте в ГНИ Заяву про застосування спрощеної системи оподаткування и Запит на отримання Витягу
а зачем заяву , если я и так на спрощенной системе? а где бланки брать? с интернета или дают?кто и где?

Alica
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 567
З нами з: 26 листопада 2012, 01:13
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 257 разів

Повідомлення Alica »

marin4_ik писав:
Яков писав:
marin4_ik писав:Подскажите, изменения в КВЕДах, куда обращаться,чтоб изменить, какая процедура и сколько времени занимает?
к госрегистратору с формой 11: лично, через доверенное лицо (с нотар. доверенностью) или по почте с нотар. завер. подписью ФОПа.
Потом подаёте в ГНИ Заяву про застосування спрощеної системи оподаткування и Запит на отримання Витягу
а зачем заяву , если я и так на спрощенной системе? а где бланки брать? с интернета или дают?кто и где?
данные от гос.регистратора попадают в налоговую, вам нужно подать заяву на отримання витяга с реестра пл. единого налога, но при этом уточните в налоговой у инспектора, нужно ли вам сдать старый витяг или свидетельство (если у вас еще свидетельство пл.единого налога).

Alica
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 567
З нами з: 26 листопада 2012, 01:13
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 257 разів

Повідомлення Alica »

тут http://www.sfs.gov.ua/rpep можно увидеть информацию о плательщиках единого налога и их КВЕДах по состоянию на 01.07.15г.

Відповісти

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”