Не сдан фин. отчет ((

Николаевна Я
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 08 лютого 2012, 01:57

Повідомлення Николаевна Я »

#cray#деку отправила ,фин. отчет забыла((какие штрафные санкции применяются?

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

как для себя я бы сегодня отправила с умным выражением лица!!!!! и тихо сидите - баланс это не налоговая отчётность - можно отбиться я думаю

Vasilishna
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 16 січня 2012, 04:33
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 16 разів

Повідомлення Vasilishna »

Вика, совершенно права! :)

Николаевна Я
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 08 лютого 2012, 01:57

Повідомлення Николаевна Я »

А вот такое мне письмецо подкинули...


ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 02.11.2011 р. N 2199/5/15-1416

Державна податкова служба України розглянула звернення щодо застосування штрафних санкцій у разі неподання фінансової звітності до податкових органів та повідомляє.

Відповідно до п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) платник податку на прибуток являє разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

Платники податку на прибуток, малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України, представляють разом з річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

Відповідно до п. 1 ст. 11 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (далі - Закон) на підставі даних бухгалтерського обліку підприємства зобов'язані складати фінансову звітність.

Юридичні особи, які відповідають критеріям, визначеним пунктом 154.6 статті 154 Податкового кодексу Україні, зобов'язані складати та подавати до відповідних органів фінансову звітність, передбачену для суб'єктів малого підприємництва, один раз на рік (п. 7 ст. 11 Закону).

Відповідно до п. 49.8 ст.49 Кодексу приймання податкової декларації є обов'язком органу державної податкової служби. В ході прийому податкової декларації уповноважена посадова особа органу державної податкової служби, в якому перебуває на обліку платник податків, зобов'язаний перевірити наявність і достовірність заповнення всіх обов'язкових реквізитів, передбачених пунктами 48.3 і 48.4 статті 48 цього Кодексу.

Відмова посадової особи органу державної податкової служби прийняти податкову декларацію з будь-яких причин, не визначеними цією статтею, у тому числі висунення будь-яких не визначених цією статтею попередніх умов щодо такого прийняття (включаючи зміну показників такої податкової декларації, зменшення або скасування від'ємного значення об'єктів оподаткування, сум бюджетних відшкодувань, незаконного збільшення податкових зобов'язань тощо) забороняється (п. 49.10 ст.49 Кодексу).

У разі подання платником податків до органу державної податкової служби податкової декларації, заповненої з порушенням вимог пунктів 48.3 і 48.4 статті 48 цього Кодексу, такий орган державної податкової служби зобов'язаний надати такому платнику податків письмове повідомлення про відмову у прийомі його податкової декларації із зазначенням причин (п . 49.11 ст. 49 Кодексу).

Відповідно до п. 120.1 ст. 120 Кодексу неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов'язаними нараховувати та сплачувати податки, збори податкових декларацій (розрахунків), - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Заступник Голови


С. Лекарь

tatbog1
Мастер
Мастер
Повідомлень: 50
З нами з: 30 червня 2011, 11:16
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення tatbog1 »

Девочки, вчера отправила через М.Е.Д.О.К баланс в статистику, весь день "в дорозі", а сегодня пришла квитанция, что отчет не принят, т.к. отправлен из версии 53, а надобно из 54, пришлось делать все расшифровки( честно, сама не знаю, что там писала, все цифры тупо подгоняла под строки баланса, т.к. время дали час), ноги в руки и бегом в статистику, успела! Вообще, интересно, значит по электронке расшифровки не надо, а если на бумаге, то нужно. Какой смысл в подаче таких отчетов, я просто не понимаю.

ollday
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 01 лютого 2012, 07:21

Повідомлення ollday »

У меня со сдачей фин отчета вообще сложная история: сдавала по Медку 5 раз, и все равно вернулся как непринятый.
Никак не могу его правильно закодировать. Сначала обозвала его "за 4-й кв.", как и Декл по приб. - вернулся.
Обозвала "за год" - вернулся с сообщением, что дата баланса указана неверно (у меня было 31 дек 2011).
Изменила дату, как вычитала на форуме - 01.01.2012, вернулся опять.
Поставила в верхнем правом углу 09.02.2012, отправила - вернулся с пометкой, что такой документ в этом периоде уже есть!
Пыталась в OPZ изменить номер док в периоде - окно неактивно.
Понимаю, что ошибки дурацкие и просто по нервам, НО ЧТО ТАМ ДОЛЖНО БЫТЬ - не понимаю.
Ну что, блин, делать?
Пожалуйста, посоветуйте.

Биба
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1350
З нами з: 21 липня 2011, 12:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 192 рази

Повідомлення Биба »

Вы знаете, девочки, в журнале "Налоговый кодекс" №3/2012 напечатана статья Ивана Чалого о том, что годовая финотчетность в ГНИ подается до 1 марта #swoon# . Пыталась дозвониться в редакцию ИД "Фактор", чтобы меня "просветили", откуда такая инфа (ведь в Постановлении КМУ №419 четко указано , что "квартальна або річна фінансова звітність подається підприємствами органові державної податкової служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток підприємств) Понимаю, что автор приравнял сроки годовой налоговой отчетности (60 дней) к срокам годовой финансовой отчетности, но ведь никто не отменял прямую норму в Постановлении КМУ для обычных "квартальщиков"(до 9 февраля), правда? #smile3#

п.с. зато статья порадовала мою главбушку, и финотчетность с чистой совестью не была ею сдана в ГНИ... и даже мои аргументы ее не убедили #blush#

daceva
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 164
З нами з: 15 червня 2011, 05:31
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 разів

Повідомлення daceva »

tatbog1 писав:Девочки, вчера отправила через М.Е.Д.О.К баланс в статистику, весь день "в дорозі", а сегодня пришла квитанция, что отчет не принят, т.к. отправлен из версии 53, а надобно из 54, пришлось делать все расшифровки( честно, сама не знаю, что там писала, все цифры тупо подгоняла под строки баланса, т.к. время дали час), ноги в руки и бегом в статистику, успела! Вообще, интересно, значит по электронке расшифровки не надо, а если на бумаге, то нужно. Какой смысл в подаче таких отчетов, я просто не понимаю.
вчерась отправила в версии 53 так квитанции пришли

daceva
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 164
З нами з: 15 червня 2011, 05:31
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 разів

Повідомлення daceva »

Николаевна Я писав:#cray#деку отправила ,фин. отчет забыла((какие штрафные санкции применяются?
могут книжечку попросить купить, не любовный роман, а статистический... у меня так было

Катрина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 954
З нами з: 04 листопада 2011, 03:29
Дякував (ла): 442 рази
Подякували: 77 разів

Повідомлення Катрина »

я сдавала( точнее послала дира сдать) в налоговую в бумажном виде физ звит малого пидприЕмства , там сдавать его нужно было всего лишь в применую- они на моем экз ставят отметку о принятии. это проще чем в эл виде с ним долбаться....
что касается статьи - то лучше перебдеть, чем недобдеть. не накажут же если сдашь 9.02 не не 01.03, правда ?

Відповісти

Повернутись до “Фонди, Статистика”