ошибка в отчете по ЕСВ за июнь

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Скажіть будь ласка , якщо я у звіті за червень, липень, серпень,вересень поставила код застрахованої особи 2, а потрібно було 1. Відповідно нараховано ЄСВ 8,41%, а потрібно 38,52% . В листі написано, що потрібно виправити код застрахованої особи скасовуючою і початковою. Позвонила у пенсійний сказали у таблиці 1 у рядку 6 добавити суму донараховано 38,52% , а у рядку 7 суму зняти по 8,41%. Вказати зміст помилки , як ще не додумалася що написати . А штрафні санкції самій нараховувати чи мені пенсійний нарахує. Ще й пеня . Хто що знає підскажіть.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Альона1 писав:Скажіть будь ласка , якщо я у звіті за червень, липень, серпень,вересень поставила код застрахованої особи 2, а потрібно було 1. Відповідно нараховано ЄСВ 8,41%, а потрібно 38,52% . В листі написано, що потрібно виправити код застрахованої особи скасовуючою і початковою. Позвонила у пенсійний сказали у таблиці 1 у рядку 6 добавити суму донараховано 38,52% , а у рядку 7 суму зняти по 8,41%. Вказати зміст помилки , як ще не додумалася що написати . А штрафні санкції самій нараховувати чи мені пенсійний нарахує. Ще й пеня . Хто що знає підскажіть.
Ау , що ніхто не виправляв помилок у пенсійній звітності??????#g_cray# #g_cray#

Okse4ka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:47
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Okse4ka »

Альона1 писав:
Альона1 писав:Скажіть будь ласка , якщо я у звіті за червень, липень, серпень,вересень поставила код застрахованої особи 2, а потрібно було 1. Відповідно нараховано ЄСВ 8,41%, а потрібно 38,52% . В листі написано, що потрібно виправити код застрахованої особи скасовуючою і початковою. Позвонила у пенсійний сказали у таблиці 1 у рядку 6 добавити суму донараховано 38,52% , а у рядку 7 суму зняти по 8,41%. Вказати зміст помилки , як ще не додумалася що написати . А штрафні санкції самій нараховувати чи мені пенсійний нарахує. Ще й пеня . Хто що знає підскажіть.
Ау , що ніхто не виправляв помилок у пенсійній звітності??????#g_cray# #g_cray#
Сдавали. Рассказываю. Штрафные санкции Вам начисляются Вам при проверке, а пока не нужно.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Okse4ka писав:
Альона1 писав:
Альона1 писав:Скажіть будь ласка , якщо я у звіті за червень, липень, серпень,вересень поставила код застрахованої особи 2, а потрібно було 1. Відповідно нараховано ЄСВ 8,41%, а потрібно 38,52% . В листі написано, що потрібно виправити код застрахованої особи скасовуючою і початковою. Позвонила у пенсійний сказали у таблиці 1 у рядку 6 добавити суму донараховано 38,52% , а у рядку 7 суму зняти по 8,41%. Вказати зміст помилки , як ще не додумалася що написати . А штрафні санкції самій нараховувати чи мені пенсійний нарахує. Ще й пеня . Хто що знає підскажіть.
Ау , що ніхто не виправляв помилок у пенсійній звітності??????#g_cray# #g_cray#
Сдавали. Рассказываю. Штрафные санкции Вам начисляются Вам при проверке, а пока не нужно.
А перевірка приходить відразу після здачі виправлення .

irrenka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 184
З нами з: 22 грудня 2011, 00:17
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення irrenka »

сразу никто не приходит,а вот при плановой проверке начислят и пеню и штраф

Okse4ka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:47
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Okse4ka »

Альона1 писав:
Okse4ka писав:
Альона1 писав: Ау , що ніхто не виправляв помилок у пенсійній звітності??????#g_cray# #g_cray#
Сдавали. Рассказываю. Штрафные санкции Вам начисляются Вам при проверке, а пока не нужно.
А перевірка приходить відразу після здачі виправлення .
В обычном порядке, когда придет время проверки.

galayda
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 10 січня 2012, 03:07

Повідомлення galayda »

Подали звіт в пенсійний за лютий вчасно, тільки задвоїли ЗП та ЄСВ. Як можна виправити помилку до кінця березня та чи будуть штрафні санкції за несплату внесків.

Аватар користувача
elen_maman
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6456
З нами з: 22 липня 2011, 03:53
Дякував (ла): 8617 разів
Подякували: 4356 разів

Повідомлення elen_maman »

galayda писав:Подали звіт в пенсійний за лютий вчасно, тільки задвоїли ЗП та ЄСВ. Як можна виправити помилку до кінця березня та чи будуть штрафні санкції за несплату внесків.
в отчете за март по тем, работникам, по которым задвоили зп и есв, добавьте еще раз строки, только укажите в разделе "тип нарахувань"=3 "сума заробытку на яку страхувальником, самостийно зменшено зайвро нараховану суму эд.внеску" и указывайте сумму которая была лишней! Только без минуса!! Код 3 уже показывает, что сумма минусуется!
гм...по-логике...шс будет за неуплату...я бы, чтобы потом не разбираться со штрафными санкциями и проч., заплатила как есть..ну будет преплата..потом откорректируется в апреле, по факту сданного отчета за март.
Люблю и горжусь Донбассом!!

ірина2011
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 21
З нами з: 15 липня 2013, 13:58
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення ірина2011 »

Альона1 писав:Скажіть будь ласка , якщо я у звіті за червень, липень, серпень,вересень поставила код застрахованої особи 2, а потрібно було 1. Відповідно нараховано ЄСВ 8,41%, а потрібно 38,52% . В листі написано, що потрібно виправити код застрахованої особи скасовуючою і початковою. Позвонила у пенсійний сказали у таблиці 1 у рядку 6 добавити суму донараховано 38,52% , а у рядку 7 суму зняти по 8,41%. Вказати зміст помилки , як ще не додумалася що написати . А штрафні санкції самій нараховувати чи мені пенсійний нарахує. Ще й пеня . Хто що знає підскажіть.
Підкажіть, а як правильно сформувати зміст помилки?

А_нна
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 503
З нами з: 24 травня 2013, 03:30
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 196 разів

Повідомлення А_нна »

"В связи с изменением класса профессионального риска производства с 8,41% на 38,52%". Сделайте за эти месяцы только скасов табл6 и початковые табл6. А в текущем отчете покажите исправления в табл 1. Штраф и пеню они сами вам посчитают. Лучше прейдите к ним в понедельник и они оформят штраф

Відповісти

Повернутись до “Пенсійний фонд”