Ошибка в написанные фамилии в персонификации!!!

Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2195 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

Ларок писав:Работник фирмы после бракосочетания в 2010р. изменила фамилию. Персонификация подавалась по старой фамилии.Як исправить ошибку.Помогите.Буду очень благодарна!
При изменении фамилии обязательно меняется ид. код.

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

Берса писав:
Ларок писав:Работник фирмы после бракосочетания в 2010р. изменила фамилию. Персонификация подавалась по старой фамилии.Як исправить ошибку.Помогите.Буду очень благодарна!
При изменении фамилии обязательно меняется ид. код.
нет код не меняется - он один на всю жизнь просто надо идти в налоговую и менять эту ДОВИДКУ (на новую фамилию) а код остаётся тот же

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Берса писав:
Ларок писав:Работник фирмы после бракосочетания в 2010р. изменила фамилию. Персонификация подавалась по старой фамилии.Як исправить ошибку.Помогите.Буду очень благодарна!
При изменении фамилии обязательно меняется ид. код.
При смене фамилии ид.код не меняется. Выдается новая справка - код старый, фамилия новая.

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

по поводу исправления надо обязательно идти в пенсионный писать письмо с какого периода надо изменить данные по фамилии может заставят переделывать отчёты не знаю даже - точно не подскажу , а то на пенсию уйдёт и будут проблемы

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

мюсля писав:А я обнаружила грамматические ошибки в фамилиях двух сотрудников (вместо а были о). Так отчитывалась предшественница 2,5 года. Я с перепуга наваяла дод.5 (отчет за фев2012) внесла правильные фамилии, но без дат... Не знаю правильно сделала или нет... завтра буду звонить в ПФУ#g_witch#
девочки моя мама потеряла 3 года стажа из-за этих дыбильных переводов фамилий по буквам "О" и "А" так что всё согласовывайте в пенсионном

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Виктория 80 писав:по поводу исправления надо обязательно идти в пенсионный писать письмо с какого периода надо изменить данные по фамилии может заставят переделывать отчёты не знаю даже - точно не подскажу , а то на пенсию уйдёт и будут проблемы
Серьезно? Я думала у них учет ведется по нал.номеру.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Виктория 80 писав:по поводу исправления надо обязательно идти в пенсионный писать письмо с какого периода надо изменить данные по фамилии может заставят переделывать отчёты не знаю даже - точно не подскажу , а то на пенсию уйдёт и будут проблемы
Ні не заставлять. У мене теж таке було. Ви здаєте правильні дані, у додатку 4 таблиця 5 і воно автоматично поновлюється. От я тільки не пам'ятаю, що я там робила з датою прийняття звільнення. Як буду на роботі то подивлюсь. Взагалі подзвоніть в пенсійний запитайте. Вони самі мені подзвонили і сказали, що зробити. Можливо це потрібно зробити зараз через додаткову таблицю 5.

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

Ир4ик писав:
Виктория 80 писав:по поводу исправления надо обязательно идти в пенсионный писать письмо с какого периода надо изменить данные по фамилии может заставят переделывать отчёты не знаю даже - точно не подскажу , а то на пенсию уйдёт и будут проблемы
Серьезно? Я думала у них учет ведется по нал.номеру.
Вы знаете в своё время когда я сдавала эти годовые отчёты за 20-30 человек то проверяли все фамилии дотошно (при наличии то кода) не дай бог была ошибка бежала переделывала

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Ой дівчата мені , то зараз весело. Переважно всі працівники ідуть на пенсію. Колишня бухгалтер по зарплаті безвідповідальна людина помилка на помилці у коді, у зарплаті, у призвіщі( на рахунок призвіща всі працюють у нас по 40 років , які колись написали у автобіографії такі позаводили у карточки навіть імена понаписували не ті які у паспорті, а ті яким вдома їх називають ). А це у 2010 чи 2011р працівник ішов на пенсію, а бухгалтер його згубила у персоніфікації за 2003 р. Я той рік переробляла , чуть не здуріла. По перше 200 чоловік,зробити терміново, вийти треба на ту суму , що була здана, по друге копії персоніфікації за той рік не лишилось, лікарняні, відпускні не розбиті, пусті місяці без нарахувань. я думала здурію. Мало того вже в кінці все повиводила не хватає 15,45 коп. перелопатила всю первинку, знайшла у табелях людину , яка працювала тимчасово два місяці на об'єкті і нарахували їй зарплату, по наказах у кадрах її ніхто не приймав не звільняв , ні тобі кода , ні тобі паспорта, що хоч те і роби. Отакий дурдом.

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Альона1 писав:
Виктория 80 писав:по поводу исправления надо обязательно идти в пенсионный писать письмо с какого периода надо изменить данные по фамилии может заставят переделывать отчёты не знаю даже - точно не подскажу , а то на пенсию уйдёт и будут проблемы
Ні не заставлять. У мене теж таке було. Ви здаєте правильні дані, у додатку 5 і воно автоматично поновлюється. От я тільки не пам'ятаю, що я там робила з датою прийняття звільнення. Як буду на роботі то подивлюсь. Взагалі подзвоніть в пенсійний запитайте. Вони самі мені подзвонили і сказали, що зробити. Можливо це потрібно зробити зараз через додатковий додаток 5.
+1 Позвонила в свой ПФ, сказали дод.5 без даты с правильными ФИО и усе, этот месяц автоматом перекрывает пред. периоды с неправильными данными (у меня девочки молодые, заморочки были бы при оформлении пенсии сотрудникам с неправильными данными).

Відповісти

Повернутись до “Пенсійний фонд”