Планова перевірка з центру зайнятості

ФСС з ТВП, ФСС на випадок безробіття, ФСС від нещасного випадку на виробництві, Фонд соц. захисту інвалідів
Альбіна
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 04 січня 2012, 07:18

Повідомлення Альбіна »

Надіслали з фонду повідомлення про перевірку. Скажіть будьласка, хто знає, чи мають вони такі повноваження і які документи потрібно "перевірити" перед їхнім приходом?

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

я проходила позапланові.потрібно мати нарахування зарплати, якщо є - то звіти в безробіття, відомомсті на впиплату. перегляньте, чи не було часом випадків прийняття на роботу і нездачу звітів про прийнятих(вже не виправиш, але хоч будете знати) . Якщо Ви приймали на дотоване робоче місце - то там можуть бути якісь заморочки, цього я не знаю .а так в принципі, нічого страшного

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

В мене була така перевірка, також присилали повідомлення, я передзвонила мені сказали які документи необхідно принести накази на прийняття, щоб перевірити 5-ПН книги по з/платі , касові книги, банківські виписки, бо перевіряємий період попав коли ми платили ім внески, а взагалі в нас цетровики начебто нормальні , проблем поки що не було, написали мені акт без порушень, чого й Вам бажаю.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

LLM писав:В мене була така перевірка, також присилали повідомлення, я передзвонила мені сказали які документи необхідно принести накази на прийняття, щоб перевірити 5-ПН книги по з/платі , касові книги, банківські виписки, бо перевіряємий період попав коли ми платили ім внески, а взагалі в нас цетровики начебто нормальні , проблем поки що не було, написали мені акт без порушень, чого й Вам бажаю.
А что штрафуют и за годы до 2011 за неподачу 5-ПН?
Я читала,что до 2011-за это не штрафовать не могут, т.к. в законе не было прописано о штрафах.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

я можу помилитися, але це почало діяти десь з грудгня2010

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Так,5-ПН потрібно подавати з 2011 року, а в мене перевіряємий період 2009-2011

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

5 пн затвердили 14 .07.2010 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0946-11
про штрафи за нездачу пошукаю

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

За неподання звіту про прийнятих працівників – штраф!

Доводимо до уваги працедавців, що Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», який набрав чинності з 01.01.2011 року, внесено зміни та доповнення до Закону України «Про загальнообов»язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» та Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: статтею 35 Закону передбачено обов'язкове подання до центру зайнятості в установленому порядку відомостей про прийняття на роботу працівників (звіт за ф.5-ПН), а статтею 38 - встановлено відповідальність працедавця, за несвоєчасне подання або неподання цих відомостей.

За порушення зазначених вимог законодавства встановлена адміністративна відповідальність, яка передбачена статтею 165-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, зокрема: "Порушення посадовими особами підприємств, установ, організацій, фізичними особами, які використовують найману працю, порядку використання коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття; несвоєчасне або неповне їх повернення; несвоєчасне подання або неподання визначених Законом України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" відомостей, подання недостовірних відомостей про використання коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття – тягнуть за собою накладення штрафу від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті ж дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з правопорушень, зазначених у частині першій цієї статті, - тягнуть за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".
Задля уникнення адміністративної відповідальності наголошуємо керівникам підприємств, установ та організацій на обов»язковість своєчасного подання до центру зайнятості звітів про прийнятих працівників за формою 5-ПН.Форма складається та подається не пізніше 10 календарних днів з дня прийому працівника на роботу (першого робочого дня працівників). Якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, днем закінчення строку подачі звіту є перший за ним робочий день.
Одночасно нагадуємо, що відповідно до п.4 ст.20 Закону України "Про зайнятість населення" підприємства, установи і організації незалежно від форми власності повинні у дeсятиденний строк подавати інформацію про всіх прийнятих працівників до центрів зайнятості згідно форми №5-ПН «Звіт про прийнятих працівників». Цією ж статтею Закону передбачено, що підприємства, установи й організації, незалежно від форми власності та господарювання повинні при наявності вакансій у повному обсязі подавати центрам зайнятості «Звіт про наявність вакансій» за формою №3-ПН, у тому числі призначених для працевлаштування інвалідів.

Форми звітів та інструкції щодо їх виповнення Ви можете знайти на інтернет-сторінці Львівського міського центру зайнятості - www.rec.lviv.ua
Більш детальну інформацію можете отримати у фахівців міського центру зайнятості за адресою: м. Львів, вул. Кн.Ольги, 122; за телефонами: 244-59-74; 244-59-91; 244- 59-95; 244-07-69.

Відділ інформаційної роботи з працедавцями
Львівського міського центру зайнятості,
Телефон для довідок 245-79-92.

maryx
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 820
З нами з: 21 вересня 2011, 01:28
Дякував (ла): 261 раз
Подякували: 21 раз

Повідомлення maryx »

геморой однако. но проверка в фонде не ровня налоговой. так что я думаю особо переживать не нужно. если что пробуйте договориться. а то им давно никто никаких отчетов наверное не носил. человеческой вам удачи и тупого проверяющего!!!!

Альбіна
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 04 січня 2012, 07:18

Повідомлення Альбіна »

Всім дякую за відповіді!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти

Повернутись до “Фонди соціального страхування”