помощь по беременности и родам

ФСС з ТВП, ФСС на випадок безробіття, ФСС від нещасного випадку на виробництві, Фонд соц. захисту інвалідів
Лия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 718
З нами з: 25 березня 2011, 07:43
Дякував (ла): 89 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Лия »

Соль-мажор писав:В тому-то й проблема - який саме оклад брати? Повний? Страховий випадок був у серпні 2011р. А бухгалтер заяву про переведення ТИМЧАСОВО ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ писала з 01.05.2011 по 31.08.2011р. Перевірка каже, що треба брати півокладу для розрахунку допомоги по вагітності... А я наполягаю, що це була не зміна істотних умов праці, не ВСТАНОВЛЕННЯ НЕПОВНОГО РЕЖИМУ РОБОТИ, а переведення за заявою працівника. Де правда???
Вы знаете у нас была подобная ситуация, консультировались с фондам он нам четкого ответа не дал. Нашли где-то пример. пришли к выводу что будем платить исходя из меньшего оклада (6 часовой рабочий день), соц. страх любит штрафовать за переплату чем не доплату.

v666
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 15 січня 2013, 05:07

Повідомлення v666 »

Добрий день!Допоможіть будь-ласка! Я ПП 3 група (маю підписаний договір з іноземною фірмою про надання послуг), маю 1 найманого працівника в декреті з серпня 2012р. Я зараз вагітна і весною планую іти в декрет і не займатися підприємницькою діяльністю. Як правильно поступити в цій ситуації, щоб не платити податків, бо прибутку не буде, але не хочу закривати діяльність, бо можливо ще пригодиться. Допоможіть будь-ласка. ДЯКУЮ!

Відповісти

Повернутись до “Фонди соціального страхування”