Когда работнику платить больничные

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Лилия-НИКА писав:А во что Вы предлагаете верить...???

Лично я хочу верить в людей, и верю, что не перевелись еще ЧЕЛОВЕКИ...,
а органам - нет, не верю и верить не буду, не та система (и систем много ) и не та страна.

оляля, спасибо, мы не ругаемся, мы вроде мирно более-менее - просто не сходимся кардинально в некоторых взглядах.... Но пожалуй Вы правы, зачем напрягать и других присутствующих, прекращаю.
ні на секунду не уявляла це сваркою: консутруктивна суперечка розумних людей, кожен щось собі винесе. Відео виставила тільки тому, щоб понизити градус суперечки.
Влада не вирощується в інкубаторі, вони дійсно такі як ми, бо вони і є ми. АЛЕ: чому не всі працюють у владі? я оосбисто знаю людей, які втекли з ДПС, втративши статутс держслужбовця, тому що їх моральні принципи не дозволяли там працювати. Система- страшна річ і ти або в ній, або поза нею. це дійсно страшно, працювати в системі, я працювала і знаю. і тому точно знаю, що назад я точно не повенусь, я свободолюбива)))0

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Вам отказывали открыть счет? С таким вообще не знаком, вроде наоборот должны охотится за желающими )

Кстати, в процессе поиска этих решений находил и решения, где истребовали суммы с соцстраха в судебном порядке - там людям не выплачивали уж более полугода. Уверен - это они просто пороли горячку, если бы еще чуть-чуть подождали, то было бы нормально )

Про бухгалтеров - не в них дело, если говорить о моем отношении, то просто не люблю проявления слабости и бездействия... ну это так, не относится к предмету обсуждения.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

оляля писав:Влада не вирощується в інкубаторі, вони дійсно такі як ми, бо вони і є ми. АЛЕ: чому не всі працюють у владі? я оосбисто знаю людей, які втекли з ДПС, втративши статутс держслужбовця, тому що їх моральні принципи не дозволяли там працювати.
Относительно того, как это сложилось в систему - напомнило сразу эту картинку (под спойлером) #g_haha# :
нажмите
Зображення

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Marlboro писав:Вам отказывали открыть счет? С таким вообще не знаком, вроде наоборот должны охотится за желающими )
Я исправила свой пост, не счет не открывали, а чековую книжку не выдавали, хотели по б\налу перечислить, несмотря на отсутствие карточки у этого сотрудника. Действовали в своих шкурных интересах )))

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Marlboro писав:
оляля писав:Влада не вирощується в інкубаторі, вони дійсно такі як ми, бо вони і є ми. АЛЕ: чому не всі працюють у владі? я оосбисто знаю людей, які втекли з ДПС, втративши статутс держслужбовця, тому що їх моральні принципи не дозволяли там працювати.
Относительно того, как это сложилось в систему - напомнило сразу эту картинку (под спойлером) #g_haha# :
нажмите
Зображення
"ні" не змогли сказати ще до нас, вже ми якось намагаємось сказати, не завжди виходить. добре, що вже наші дітки інші.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Бюгюльмэ писав:
Marlboro писав:Вам отказывали открыть счет? С таким вообще не знаком, вроде наоборот должны охотится за желающими )
Я исправила свой пост, не счет не открывали, а чековую книжку не выдавали, хотели по б\налу перечислить, несмотря на отсутствие карточки у этого сотрудника. Действовали в своих шкурных интересах )))
А пострадал, конечно же, человек которому предназначались выплаты ))
У нас вся страна думает только о таких интересах #:-k
Наверное, мы действительно заслужили "покращень" #sigh#

Міленочкаsweet24
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 16 жовтня 2013, 13:18
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Міленочкаsweet24 »

Я заплуталась, допоможіть, пліз. Працівниця хворіє вже цілий місяць і продовжує й надалі хворіти. Листок непрацездатності за цей місяць вона передала мені через дочку. Я зробила заяву-розрахунок по цьому листку, віднесла у ФСС з ТВП і в той же день проплатила 33,2% (нарахування на лікарняні). Гроші від фонду ще не надійшли. Чи правильно я зробила, чи можливо потрібно було почекати на кошти від ФСС з ТВП, а вже потім нараховувати 33,2%?

@Nika@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1412
З нами з: 09 січня 2011, 14:26
Звідки: Кривий Ріг
Дякував (ла): 959 разів
Подякували: 1175 разів

Повідомлення @Nika@ »

Правильнее было бы уплатить их при выплате пособия. Ну, беды в этом нет, всё равно 33,2% предприятие платит за свой счет, а не за счет соцстраха. Просто у вас образовалась переплата по ЕСВ. И при получении денег от соцстраха, вернее, их выплате работнице, нужно будет доказать банку, что ЕСВ на эти деньги уже уплачен.

Міленочкаsweet24
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 16 жовтня 2013, 13:18
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Міленочкаsweet24 »

Дякую. Я перший раз у своєму житті нараховувала лікарняні, тому почала переживати.
Лікарняні буду перекидувати на зп-картку. А яким чином можна доказати банку?

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

У нас, например, Укрсоцбанк смотрит исключительно назначение платежа.
Были ситуации, когда в сентябре платил больничные за июль - банк пропускал, так как в августе у нас была платежка с назначением "ЄСВ до ПФУ з лікарняних 33,2%=**,**грн".
Если такой вариант не пройдет, то придется брать справку в Миндоходе, смотрите порядок - http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1602-13

Відповісти

Повернутись до “Лікарняні”