чи посвідчення чорнобильця ліквідатора 1 категорії заміняє посвідчення інваліда?

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Добрий день! У нас є чорнобилець, який в результаті огляду МСЕК (копія довідки до акту огляду МСЕК у мене є) став інвалідом 3 групи і йому присвоїли Ліквідатора 1 категорії. Приніс посвідчення ліквідатора і сказав, що це замість посвідчення інваліда йому видали, що одне заміняє друге? Чи так це?
У посвідченні ліквідатора нічого не написано про інвалідність. Про присвоєння інвалідності тільки у акті МСЕК написано.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 876 разів
Подякували: 3172 рази

Повідомлення shinna »

Natalenna писав:Добрий день! У нас є чорнобилець, який в результаті огляду МСЕК (копія акту у мене є) став інвалідом 3 групи і йому присвоїли Ліквідатора 1 категорії. Приніс посвідчення ліквідатора і сказав, що це замість посвідчення інваліда йому видали, що одне заміняє друге? Чи так це?
На основании справки МСЭК должна оформляться пенсия и выдаваться пенсионное удостоверение. Посмотрите на справку: там должно быть указано на какой срок установлена инвалидность, возможно он уже закончился, возможно ему вообще нельзя работать, или работать в особенных условиях. Обычно 3 группу надолго не дают, скорее всего на 1-2 года.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

shinna писав:
Natalenna писав:Добрий день! У нас є чорнобилець, який в результаті огляду МСЕК (копія акту у мене є) став інвалідом 3 групи і йому присвоїли Ліквідатора 1 категорії. Приніс посвідчення ліквідатора і сказав, що це замість посвідчення інваліда йому видали, що одне заміняє друге? Чи так це?
На основании справки МСЭК должна оформляться пенсия и выдаваться пенсионное удостоверение. Посмотрите на справку: там должно быть указано на какой срок установлена инвалидность, возможно он уже закончился, возможно ему вообще нельзя работать, или работать в особенных условиях. Обычно 3 группу надолго не дают, скорее всего на 1-2 года.
у нього 3 група пожиттєво. Протипоказано важке фізичне навантаження і все.
Я хочу отримати довідку з податкової про сплату ЄСВ. Вони хочуть посвідчення інваліда.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

tdovgal
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 624
З нами з: 13 травня 2013, 05:38
Дякував (ла): 99 разів
Подякували: 253 рази

Повідомлення tdovgal »

Natalenna писав:
shinna писав:
Natalenna писав:Добрий день! У нас є чорнобилець, який в результаті огляду МСЕК (копія акту у мене є) став інвалідом 3 групи і йому присвоїли Ліквідатора 1 категорії. Приніс посвідчення ліквідатора і сказав, що це замість посвідчення інваліда йому видали, що одне заміняє друге? Чи так це?
На основании справки МСЭК должна оформляться пенсия и выдаваться пенсионное удостоверение. Посмотрите на справку: там должно быть указано на какой срок установлена инвалидность, возможно он уже закончился, возможно ему вообще нельзя работать, или работать в особенных условиях. Обычно 3 группу надолго не дают, скорее всего на 1-2 года.
у нього 3 група пожиттєво. Протипоказано важке фізичне навантаження і все.
Я хочу отримати довідку з податкової про сплату ЄСВ. Вони хочуть посвідчення інваліда.
Вот не перестаю я этим налоговикам удивляться... Для Вас как м впрочем и для пенсионного доказательством инвалидности являеться копия справки МСЕК, а им удостоверение подавай... Дайте им копию удоставерения ликвидатора и копию справки МСЕК. Хотя когда ЕСВ администирровал ПФ эти документы нужны были только во время проверки...

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”