Первичка

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
Аля1992
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 06 жовтня 2018, 15:40
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Аля1992 »

Добрий день!
При наданні послуг онлайн (психологічні, терапевтичні консультації) з оплатою через wayforpay чи потрібно ФОП 3-ї групи якісь первинні документи під кожну оплату (акти, інвойси), чи достатньо буде лише виписки з банку?

Дякую!

Helenfin
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 11 червня 2021, 11:51

Повідомлення Helenfin »

Контрагенти надають електронні первинні документи через Вчасно або Медок. Питання: чи потрібно, щоб на самому первинному документі була написана посада і прізвище нашого підписанта? КЕП, яким підписуємо все це має - посаду і Прізвище ім'я. А цікавить саме візуалізація на самому документі. Дякую

Шеймус
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 199
З нами з: 13 лютого 2019, 17:55
Подякували: 94 рази

Повідомлення Шеймус »

Helenfin писав:
14 квітня 2023, 14:35
Контрагенти надають електронні первинні документи через Вчасно або Медок. Питання: чи потрібно, щоб на самому первинному документі була написана посада і прізвище нашого підписанта? КЕП, яким підписуємо все це має - посаду і Прізвище ім'я. А цікавить саме візуалізація на самому документі. Дякую
Все так. Первинний електронний документ який ви отримуєте повинен бути повністю заповнений.
При отриманні ви нічого туди більш не впишите.
Потім тільки накладаєте підпис, якщо ви згодні з таким електронним документом.
Якщо є бажання напішить листа підприємствам, що підписантом електронних документів є ,і вкажіть посаду та призвище та ім'я.

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1626
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Helenfin писав:
14 квітня 2023, 14:35
Контрагенти надають електронні первинні документи через Вчасно або Медок. Питання: чи потрібно, щоб на самому первинному документі була написана посада і прізвище нашого підписанта? КЕП, яким підписуємо все це має - посаду і Прізвище ім'я. А цікавить саме візуалізація на самому документі. Дякую
Теж цікавить це питання, бо, наче, обов'язкова інформація і присутня, але не зовсім там, де для неї відведене місце.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Добрый день, такой вопрос
осуществлена поездка Ташкент-Киев с грузом за наличку соответственно ни где не проведена, но на таможню была запрошена справка о транспортных расходах с разбивкой, так вот меня смущает это, поездка была, но документов никакие нет, может ли это быть проблемой? может ли налоговая(она же связана с таможней) запрос сделать о поездке, может кто знает отзовитесь, спасибо

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

Маруся10 писав:
25 квітня 2023, 10:41
Добрый день, такой вопрос
осуществлена поездка Ташкент-Киев с грузом за наличку соответственно ни где не проведена, но на таможню была запрошена справка о транспортных расходах с разбивкой, так вот меня смущает это, поездка была, но документов никакие нет, может ли это быть проблемой? может ли налоговая(она же связана с таможней) запрос сделать о поездке, может кто знает отзовитесь, спасибо
Было у меня такое года три назад. Мы выступали в роли экспедитора. Поставили свою печать на справке. В момент совершения сделки у меня, как бухгалтера, была истерика. Но вот прошло три года - тишина. Всё таки считаю, что такого нужно избегать, что им стоит проверить. Просто повезло, что мы мелкий ФОП.

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 901
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

Доброго дня.
Колеги, в кого було будівництво на підприємстві, поділіться будь ласка досвідом.
Ми будуємо Офіс, власними силами. Яким документом це все правильно проводити.
Я так розумію має бути наказ на працівників які можуть бути задіяні в будівництві, тай матеріали потрібно якимось документом списувати?

Mike8
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 21 грудня 2023, 10:27

Повідомлення Mike8 »

Добрий день, єдиний податок 2 група. Хочу продавати товар з аліекспрес, з Китаю. Так як купити на фоп товар малими партіями не можливо. Чи можу я замовити товар на фізичну особу, потім будучи фоп податковим агентом, купити його та сплатити пдфо+військовий збір. Таким чином матиму первинні документи на придбання товару, договір купівлі, чек оплати. Ці документи будуть вважатися як первинні документи на товар?та чи можуть бути наслідки для фіз особи, яка продає товар і не зареєстрована як фоп? Можливо є ще якісь способи купити такий товар та отримати первинку на нього?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Mike8 писав:
21 грудня 2023, 11:07
Добрий день, єдиний податок 2 група. Хочу продавати товар з аліекспрес, з Китаю. Так як купити на фоп товар малими партіями не можливо. Чи можу я замовити товар на фізичну особу, потім будучи фоп податковим агентом, купити його та сплатити пдфо+військовий збір. Таким чином матиму первинні документи на придбання товару, договір купівлі, чек оплати. Ці документи будуть вважатися як первинні документи на товар?та чи можуть бути наслідки для фіз особи, яка продає товар і не зареєстрована як фоп? Можливо є ще якісь способи купити такий товар та отримати первинку на нього?
Ви й ФОП і фізособа. Купуйте як фізособа і буде вам щастя! :hurray:

Mike8
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 21 грудня 2023, 10:27

Повідомлення Mike8 »

Купити як фіз особа проблем немає, а от продати як ФОП є, потрібні первинні документи на технічно складні товари. Хіба що купити як фіз особа і продати собі як ФОПу?)) Хотілосяб взнати хоч в яку сторону дивитись як отримаці ці документи..

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”