Довідка-розрахунок про переплату ЄСВ з ДПС для банку

Питання по ЄСВ
Сашуня
ПрофиПрофи
Повідомлень: 46
З нами з: 18 березня 2020, 09:16
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Сашуня »

TatanovaXXXL писав:
27 жовтня 2023, 21:04
Доброго вечора, колегі. Допоможіть розібратися, чому при заповненні довідки - розрахунок, ЄСВ ми розраховуєм із зп до виплати, а не з фонду оплати праці?
у мене в довідці п.1 і п. 1.2 йдуть "грязними" ЗП , а потім вже під самою таблицею ЗП яка виплачується на карту співробітнику

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1626
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Жанна0911 писав:
21 листопада 2023, 15:13
TatanovaXXXL писав:
27 жовтня 2023, 21:04
Доброго вечора, колегі. Допоможіть розібратися, чому при заповненні довідки - розрахунок, ЄСВ ми розраховуєм із зп до виплати, а не з фонду оплати праці?
Добрий день! те ж саме питання. Ви отримали відповідь? розібралися з довідкою?
Добрий день! Скоріш за все тому, що банк контролює ЄСВ по формулі: сума до виплати*22%
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Жанна0911
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 07 червня 2021, 18:23
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Жанна0911 »

Сашуня писав:
24 листопада 2023, 13:08
TatanovaXXXL писав:
27 жовтня 2023, 21:04
Доброго вечора, колегі. Допоможіть розібратися, чому при заповненні довідки - розрахунок, ЄСВ ми розраховуєм із зп до виплати, а не з фонду оплати праці?
у мене в довідці п.1 і п. 1.2 йдуть "грязними" ЗП , а потім вже під самою таблицею ЗП яка виплачується на карту співробітнику
Добрий день! вам таку довідку погоджує податкова і приймає банк?

Сашуня
ПрофиПрофи
Повідомлень: 46
З нами з: 18 березня 2020, 09:16
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Сашуня »

Жанна0911 писав:
05 грудня 2023, 13:36
Сашуня писав:
24 листопада 2023, 13:08
TatanovaXXXL писав:
27 жовтня 2023, 21:04
Доброго вечора, колегі. Допоможіть розібратися, чому при заповненні довідки - розрахунок, ЄСВ ми розраховуєм із зп до виплати, а не з фонду оплати праці?
у мене в довідці п.1 і п. 1.2 йдуть "грязними" ЗП , а потім вже під самою таблицею ЗП яка виплачується на карту співробітнику
Добрий день! вам таку довідку погоджує податкова і приймає банк?
так приймає
що правда я пару місяців телефонувала та відстоювала довідку, кожен співробітник приватбанка бачить її по-своєму, і ось вже півроку працюю без відхилень

Жанна0911
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 07 червня 2021, 18:23
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Жанна0911 »

Добрий вечір! ділюсь своєю практикою:
    Шевченківська ДПІ не погоджує довідки, якщо в рядку 5 стоїть сума з мінусом, що утворилася за рахунок переплати. в такому випадку просто не заповнювати комірку
      Приватбанк приймає довідки, в яких в пустих комірках має стояти НУЛЬ, їх не влаштовує незаповнена комірка
        зарплата все ж таки має бути чиста, бо саме від неї банк проводить обчислення. Де тут логіка? не варто ТУТ її шукати

        Сашуня
        ПрофиПрофи
        Повідомлень: 46
        З нами з: 18 березня 2020, 09:16
        Дякував (ла): 78 разів
        Подякували: 7 разів

        Повідомлення Сашуня »

        Жанна0911 писав:
        06 грудня 2023, 17:23
        Добрий вечір! ділюсь своєю практикою:
          Шевченківська ДПІ не погоджує довідки, якщо в рядку 5 стоїть сума з мінусом, що утворилася за рахунок переплати. в такому випадку просто не заповнювати комірку
            Приватбанк приймає довідки, в яких в пустих комірках має стояти НУЛЬ, їх не влаштовує незаповнена комірка
              зарплата все ж таки має бути чиста, бо саме від неї банк проводить обчислення. Де тут логіка? не варто ТУТ її шукати
              Дивно, моя податкова враховує з мінусом ... так по іншому як ? якщо переплата ...
              я і до податкової телефонувала спілкувалася з людиною яка погоджує довідки

              Жанна0911
              ЗнатокЗнаток
              Повідомлень: 16
              З нами з: 07 червня 2021, 18:23
              Дякував (ла): 5 разів
              Подякували: 3 рази

              Повідомлення Жанна0911 »

              Сашуня писав:
              06 грудня 2023, 18:06
              Жанна0911 писав:
              06 грудня 2023, 17:23
              Добрий вечір! ділюсь своєю практикою:
                Шевченківська ДПІ не погоджує довідки, якщо в рядку 5 стоїть сума з мінусом, що утворилася за рахунок переплати. в такому випадку просто не заповнювати комірку
                  Приватбанк приймає довідки, в яких в пустих комірках має стояти НУЛЬ, їх не влаштовує незаповнена комірка
                    зарплата все ж таки має бути чиста, бо саме від неї банк проводить обчислення. Де тут логіка? не варто ТУТ її шукати
                    Дивно, моя податкова враховує з мінусом ... так по іншому як ? якщо переплата ...
                    я і до податкової телефонувала спілкувалася з людиною яка погоджує довідки
                    Добрий вечір! я так само спілкувалась з інспектором із податкової..перед цим було 7 спроб подати довідку з мінусом..то ж мене і "просвітили" :stars:

                    Kas
                    Гений
                    Гений
                    Повідомлень: 364
                    З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
                    Дякував (ла): 80 разів
                    Подякували: 39 разів

                    Повідомлення Kas »

                    Доброго дня. Де шукати довідку-розрахунок в електронному кабінеті (вхідні документи ДПС?) і як відправити в приватбанк? Друга квитанція (прийнято) прийшла.

                    Kas
                    Гений
                    Гений
                    Повідомлень: 364
                    З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
                    Дякував (ла): 80 разів
                    Подякували: 39 разів

                    Повідомлення Kas »

                    Відправила довідку-розрахунок ще зранку. Прийшла 2 квитанція ПРИЙНЯТО. А в вхідних документах досі немає Погоджено чи ні. Підкажіть де ще дивитись, потрібно виплачувати зарплату. Дякую.

                    Ветка
                    Мудрец
                    Мудрец
                    Повідомлень: 115
                    З нами з: 05 травня 2011, 07:01
                    Дякував (ла): 2 рази
                    Подякували: 9 разів

                    Повідомлення Ветка »

                    Kas писав:
                    19 січня 2024, 13:57
                    Відправила довідку-розрахунок ще зранку. Прийшла 2 квитанція ПРИЙНЯТО. А в вхідних документах досі немає Погоджено чи ні. Підкажіть де ще дивитись, потрібно виплачувати зарплату. Дякую.
                    Добрий день. Ви знайшли де знаходиться погоджена довідка для відправки в банк? Теж не можу знайти.

                    Відповісти

                    Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”