Деятельность ДФС будет незаконна?

Обговорюємо законопроекти та інші новини
Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Рада залишила співробітників органів доходів і зборів без пенсій до кінця року
http://www.unian.ua/politics/1050740-ra ... -roku.html
Верховна Рада України ухвалила закон “Про внесення змін до Митного кодексу України” (щодо посадових осіб органів доходів і зборів) (реєстраційний №2211).
Як передає кореспондент УНІАН, за дане рішенні проголосували 292 із 323 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.
Даним законом передбачено не виплачувати пенсії посадовим особам, які працюють в органах доходів і зборів.
Дія даного закону розповсюджується на період з 1 квітня до 31 грудня включно 2015 року.
Також ВР ухвалила проект закону “Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо посадових осіб контролюючих органів) (реєстраційний №2210).
За дане рішення проголосували 285 із 320 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.
Даним законом передбачено не виплачувати пенсії посадовим особам контролюючих органів у період роботи у цих органах.

Мне, вот, просто интересно, и за что так издеваются над налоговиками?
Ну, я ушла на пенсию. А в отделе осталась "из старичков" одна наша женщина, которая получала пенсию "по потере кормильца" 1500 грн. (за погибшего во время службы мужа). Это позволяло ей работать на ту мизерную зарплату, которую сейчас выплачивают налоговикам. Так теперь и этой пенсии лишают...



Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

наверное хотят таким образом освободить места для молодых и "перспективных"(типа "сиди, сиди, я сам открою"). Любознательная, а когда вы спите?

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Ребекка писав:наверное хотят таким образом освободить места для молодых и "перспективных"(типа "сиди, сиди, я сам открою"). Любознательная, а когда вы спите?
Так я же на пенсии, когда хочу, тогда и сплю, у меня уже нет такого как день и ночь, особенно, если учесть, что я сова...)))

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40704 рази

Повідомлення ar4ik »

Ребекка писав:наверное хотят таким образом освободить места для молодых и "перспективных"(типа "сиди, сиди, я сам открою"). Любознательная, а когда вы спите?
У нас и так одни молодые и перспективные остались, заколебалась им растолковывать, особенно меня впечатлила борьба с двумя // по филии, когда мне доказывал инспектор по НДСу, что надо одна /, и пересдавайте реестр, т.к. снимем кредит. Я всё распечатала, маркером выделила, мальчик обалдел и убежал, больше не звонили.

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Крымские налоговики пошли «войной» против Игоря Билоуса
http://www.capital.ua/ru/publication/41 ... ya-bilousa

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Ребекка писав:наверное хотят таким образом освободить места для молодых и "перспективных"(типа "сиди, сиди, я сам открою"). Любознательная, а когда вы спите?
В другой теме как раз писала сегодня про молодых и перспективных:

http://obozrevatel.com/politics/14398-s ... enyuku.htm

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Колективу ДФС представили нових керівників
http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/195705.html
Скрытый текст
5 травня 2015 року Міністр фінансів України Наталія Яресько представила колективу ДФС нових керівників служби. Згідно з розпорядженням КМУ Державну фіскальну службу України очолив Роман Насіров. Першим заступником Голови ДФС став Сергій Білан, який куруватиме податкову міліцію, заступником Голови ДФС – Костянтин Лікарчук, який відповідатиме за митний напрям.

Під час представлення новопризначеним керівникам ДФС було окреслено основні завдання. Так, першочерговим завданням є забезпечення впровадження реальних змін у роботі ДФС, зокрема, забезпечення порядку роботи фіскальних органів та зменшення корупції. Крім того, серед завдань – оптимізація вертикалі керівництва ДФС на рівні областей та центрального апарату, залучення до роботи на цих посадах високопрофесійних кадрів, що зможуть ліквідувати корупційні схеми; збільшення надходжень до бюджету за рахунок детінізації економіки та боротьби з «податковими ямами», а також за рахунок боротьби з контрабандою.

У свою чергу, Голова ДФС Роман Насіров зазначив, що фіскальна служба починає працювати плідно і по-новому – чесно, відкрито та відверто.

«У нас є два, три, максимум чотири місяці, щоб зробити зміни, і нам треба починати їх робити вже сьогодні. Нам потрібно зробити реальну податкову реформу. Це не тільки зміни у Податковому та Митному кодексах, а, що найважливіше, – зміни у функціонуванні структури, зміни ментальності. Потрібно виховати у платників податків, чи то юридичних, чи фізичних осіб – підприємців, культуру сплати податків», - наголосив Роман Насіров.

За його словами, найближчі три місяці є вирішальними як для фіскальної служби, так і для держави в цілому.

Сергій Білан та Костянтин Лікарчук серед пріоритетів визначили комплексні зміни у роботі податкової міліції та митниці, боротьбу з корупційними проявами, а також забезпечення зростання надходжень до бюджету.
"Рыба жареная - жареная рыба" (с)

Відповісти

Повернутись до “Новини законодавства”