Партнерська програма та додаткова робота для бухгалтерів

Kyrylo_Petrovich
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 02 листопада 2022, 12:21

Повідомлення Kyrylo_Petrovich »

Доброго дня!
Я є представником юридичної компанії, яка працює в сферах IT, Blockchain, NFT, реєстраціїї компаній в багатьох юрисдикціях світу, та пов'язаними з цими сферами. ми надаємо комплексні послуги нашим клієнтам, тому це вигідно обом сторонам, ви можете надати нам клієнта, ми можемо вам, наприклад з питань бухгалтерьского обліку, консультаціям, тощо.
Як це працює?
Якщо ви пропонуєте своїм клієнтам наші юридичні послуги, ви отримуєте 10% від його чеку, наприклад клієнт заплатив нам за роботу 1000 USD (це середня сума, буває трохи менше, буває набагато більше), ви отримали з цього 100 USD, чим більше таких клієнтів ви надаєте, тим більше можете отримати.
Як можна отримати кошти?
Кошти можна отримати багатьма способами, за бажанням у валюті платежа клієнта.Зі свого боку ми надаємо всі необхідні документи, які підтверджують інвойс та оплату клієнтом наших послуг, працюємо прозоро та поважаємо наших партнерів.
Кого я можу вам надати як клієнта?
Як бухгалтер, який наприклад постійно веде ФОПів у сфері IT, думаю відповідь очевидна) просто запропонуйте, запитайте у своїх клієнтів, дуже мало у сфері IT якісного правового обслуговування, а ми є саме тією компанією, яка їх надає протягом 10 років, також ми займаємося реєстрацією та веденням компаній за межами України, це Естонія, Кіпр, США, Великобританія, Гонконг, та багато інших юрисдикцій.
Якщо у вас виникли додаткові запитання, або ви можете надати нам клієнта з такою потребою, будь-ласка, комунікуйте зі мною тут, або в будь-якому зручному для вас форматі, +380996227249 це мій номер телефону, на ньому є всі соціальні мережі, найкращим варіантом буде телеграм. Дякую за вашу увагу, всім гарного дня.

Відповісти

Повернутись до “Бухгалтерські послуги, комерційні пропозиції”