Партнерство

Mykola Bilyi
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 03 листопада 2022, 15:59

Повідомлення Mykola Bilyi »

Всім доброго дня, потрібен бухгалтер на ФОП 3 групи для IT. Шукаємо такого бухгалтера щоб працювати на партнерській програмі, яка може допомогти вам отримувати пасивний дохід.

Як це працює?

Якщо ви пропонуєте своїм клієнтам наші юридичні послуги, ви отримуєте 10% від його чеку, наприклад клієнт заплатив нам за роботу 1000 USD (це середня сума, буває трохи менше, буває набагато більше), ви отримали з цього 100 USD, чим більше таких клієнтів ви надаєте, тим більше можете отримати.
Як можна отримати кошти?

Кошти можна отримати багатьма способами, за бажанням у валюті платежу клієнта.Зі свого боку ми надаємо всі необхідні документи, які підтверджують інвойс та оплату клієнтом наших послуг, працюємо прозоро та поважаємо наших партнерів.

Кого я можу вам надати як клієнта?

Як бухгалтер, який постійно веде ФОПів у сфері IT, думаю відповідь очевидна) просто запропонуйте, запитайте у своїх клієнтів, дуже мало у сфері IT якісного правового обслуговування, а ми є саме тією компанією, яка їх надає протягом 10 років, також ми займаємося реєстрацією та веденням компаній за межами України, це Естонія, Кіпр, США, Великобританія, Гонконг, та багато інших юрисдикцій.

Якщо у вас виникли додаткові запитання, або ви можете надати нам клієнта з такою потребою, будь-ласка, комунікуйте зі мною @Mr_White5 у телеграмі.

https://www.icon.partners/ це сайт нашої компанії. Його можна надавати клієнтам для ознайомлення із нами та нашими послугами.

Відповісти

Повернутись до “Бухгалтерські, аудиторські послуги, аутсорсинг”