❓ Питання по програмі BAS Бухгалтерія КОРП (термінові)

Продукти компанії 1С
One
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 159
З нами з: 22 березня 2012, 09:32
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 51 раз

Повідомлення One »

Я не помню подробности, но когда я первый раз столкнулся с этим вопросом (бухгалтер списывала на 231 списанием товаром и у неё не закрывались потом затраты), я для себя отметил, что на 231 материалы нужно списывать требованием накладной. В списании товаров не хватает какой-то аналитики счёта 231. Точно не помню какой.

С приведённой консультацией не согласен. Счета 23 группы и счета 9 класса имеют разную аналитику.

Женя23
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 26 червня 2023, 17:51
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Женя23 »

Добрий день, допоможіть будь ласка розібратися. В мене в програмі в статтях витрат, є окремо витрати за ПСБО, куди входять адмін., збут, загальновиробничі і так далі, і є окремо витрати, які не входять в цю групу: адміністративні, збутові, загальновиробничі, прямі виробничі. Тобто для прикладу є адміністративні витрати, які входять до складу витрат за ПСБО, і є окремо адміністративні витрати. Чи має значення, якими статтями витрат користуватись? Чи це якось вплине на облік. Завчасно дякую.

One
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 159
З нами з: 22 березня 2012, 09:32
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 51 раз

Повідомлення One »

Нет не повлияет.

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17317 разів

Повідомлення Ин »

Діма23 писав:
20 червня 2023, 18:04
One писав:
20 червня 2023, 17:39
Через требование накладная следует списывать материалы в производство (231, 232 счета).

Остальные списания следует делать через списание товаров.
A якщо підприємство надає послуги, і ми ремонтуємо комбайни, якими ми надаємо послуги, то ми списуємо запчастини для ремонту цих комбайнів через документ списання товарів, правильно я розумію?
Ремонт комбайнів, я так розумію не своїх, тоді це не ремонт ОЗ , а це надання послуг.Тому обліковувати на 231.

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”