зовнішні звіти та обробки 1С УТП

Продукти компанії 1С
підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

Колеги, вітаю! Підкажіть будь ласка, чи може хтось поділитися зовнішнім звіт матеріаліста? Короче має бути оборотка з номенклатурою, одиницями виміру та ціною за одиницю, а далі всі діла, Дт,Кт, Замовляли такий сто років тому, юзали в 1с бухгалтерія, потім задля 1 с утп підійшов, але під час війни пішли мої звіти разом з сервером дуже далеко, В програміста копії бази не залишилось ((( Знаю, що багато хто саме подібнимі користується при списанні матеріалів за актовками, :cry:
Востаннє редагувалось 12 вересня 2023, 01:18 користувачем підрахуй, всього редагувалось 1 раз.

One
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 159
З нами з: 22 березня 2012, 09:32
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 51 раз

Повідомлення One »

Сделаю недорого. Пишите в личку.

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

я вам написав

olegV
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 17 вересня 2023, 11:30

Повідомлення olegV »

Потрібен зовнішній звіт для УТП 1.2 який виводив б таку таблицю в ексель

Дата Назва (тип) док. БР_ДТ СубР_ДТ БР_КТ СубР_КТ Організація Валюта Сума у вал Грн Екв Банк Контрагент Договір Товар_номенкл. Послуга_номенкл. к-ть Од виміру Склад Співробітник Підрозділ Стаття витрат Стаття доходів Коментарій

One
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 159
З нами з: 22 березня 2012, 09:32
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 51 раз

Повідомлення One »

Добавьте описание отчёта, пока не совсем понятно для чего он нужен, откуда должен брать данные.

Если данные брать только из проводок, то многие поля будут пустые, потому что на каждом счёте свой набор субконто.

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”