авансовый отчёт

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
tyss
Оракул
Оракул
Повідомлень: 276
З нами з: 12 серпня 2013, 19:34
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення tyss »

aduvan4ik писав:
tyss писав:Здравствуйте! Подскажите, как быть, если сотрудник предоставил электронный билет + чек об оплате без посадочного талона?
Для підтвердження витрат на придбання будь-якого електронного квитка потрібен такий пакет документів: оригінал розрахункового або платіжного документа, що підтверджує здійснення розрахункової операції у готівковій чи безготівковій формі (платіжне доручення, розрахунковий чек, касовий чек, розрахункова квитанція, виписка з карткового рахунку, квитанція до прибуткового касового ордера); роздрук на папері частини електронного авіаквитка з вказаним маршрутом (маршрут/квитанція); оригінали відривної частини посадкових талонів пасажира; посадочний документ, перевізний документ роздруковані на папері (транспортні квитки). Залежно від форми оплати за електронний квиток розрахунковим документом є, зокрема, при оплаті за допомогою банківської платіжної картки корпоративної чи особистої платіжної картки працівника — квитанція платіжного термінала про оплату вартості квитків із застосуванням платіжної картки або виписка з відповідного рахунку, засвідчена підписом та печаткою банку.

https://buhgalter.com.ua/news/buhgalter ... vitrat-na/
А есть возможность восстановить посадочный талон?

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

Добрый день! У меня есть чеки за октябрь 2014г.(прошло уже больше года). Могу я сегодня составить авансовый отчет по этим чекам? Существуют сроки давности в подобных случаях?

halasky
Оракул
Оракул
Повідомлень: 290
З нами з: 13 листопада 2014, 14:43
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення halasky »

директор приїхав з відрядження ,привіз рахунок на сплату за готель,є печатки ,є прізвище людини,що проживає,є разом одержано по рахунку сума,є підпис касира,але називаєтся РАХУНОК,а не квитанція,що мене турбує...проводити його чи ну його?

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

NTL писав:Добрый день! У меня есть чеки за октябрь 2014г.(прошло уже больше года). Могу я сегодня составить авансовый отчет по этим чекам? Существуют сроки давности в подобных случаях?
Поделить опытом, пожалуйста!

halasky
Оракул
Оракул
Повідомлень: 290
З нами з: 13 листопада 2014, 14:43
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення halasky »

ну відрядження вроді потрібно відзвітувати протягом 5 днів,інше день в день.Хіба ви заднім числом їх проведете(якщо вас не турбує,що воно порве вам баланс та декл.по приб.)а поточним місяцем я б не робила!

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

halasky писав:ну відрядження вроді потрібно відзвітувати протягом 5 днів,інше день в день.Хіба ви заднім числом їх проведете(якщо вас не турбує,що воно порве вам баланс та декл.по приб.)а поточним місяцем я б не робила!
Это не командировка. И денег авансом не выдавали.

halasky
Оракул
Оракул
Повідомлень: 290
З нами з: 13 листопада 2014, 14:43
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення halasky »

я б не проводила

lapka_ira
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 115
З нами з: 01 жовтня 2011, 08:55
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 38 разів

Повідомлення lapka_ira »

Раз не было аванса - не действует правило 3 дней. Делаете авансовый отчет - текущей датой, директор утверждает - и берете в учет. Если бы это были накладные или акты, несвоевременно полученные Вы бы думали???? В моей практике была не годичная давность, а месяцев 6 - вопросов не было

halasky
Оракул
Оракул
Повідомлень: 290
З нами з: 13 листопада 2014, 14:43
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення halasky »

може ви й праві!

а що скажете чи може форма 4-Г бути підтвердженням оплати готельного рахунку?

lapka_ira
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 115
З нами з: 01 жовтня 2011, 08:55
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 38 разів

Повідомлення lapka_ira »

честно, не сталкивалась на практике. из теории: счет из готеля и квитанция (кас.чек) об оплате. ссылку на нормативку сходу не дам. Сам счет не является фактом траты денег - сами понимаете

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”