авансовый отчёт

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
oscolok
Гений
Гений
Повідомлень: 300
З нами з: 06 квітня 2011, 00:50
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення oscolok »

Доброго дня!
(ТОВ на загальних підставах)
Керівник без повідомлення бухгалтерії поповнюва МТС ВЕГА(телефон інтернет) протягом 6 місяців.
Квитанцій немає.
Через термінали - "Приват" обіцяв надати копії.
З власної кратки - також можливо роздрукувати квитанції завірити в банку.
Як це все можливо провести через
Авансові звіти (зробити заднім числом?) чи по даті предявлення?
Від МТС ВЕГА потрібно брати Акти звірки?
#wall#

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

oscolok писав:Доброго дня!
(ТОВ на загальних підставах)
Керівник без повідомлення бухгалтерії поповнюва МТС ВЕГА(телефон інтернет) протягом 6 місяців.
Квитанцій немає.
Через термінали - "Приват" обіцяв надати копії.
З власної кратки - також можливо роздрукувати квитанції завірити в банку.
Як це все можливо провести через
Авансові звіти (зробити заднім числом?) чи по даті предявлення?
Від МТС ВЕГА потрібно брати Акти звірки?
#wall#
Якщо договір з вашим постачальником оформлено на юр.особу, то вам повинні були щомісячно присилати рахунки за надані послуги і ви повинні були зразу виявити ці проплати. Якщо це так, то запросіть копії рахунків, а від банку копії проплат і проведіть заднім числом, якщо можете. І оплату робити за безготівковим розрахунком.

П.С. Керівники ще й не таке можуть учворити #sigh# а потім сиди думай, як його вирулити в обліку.

новичок89
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 03 лютого 2015, 18:24
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення новичок89 »

feoklena писав:
новичок89 писав:подкажите пожалуйста, если доверительное лицо карты "ключ к счету" руководитель, только на него могу выдать подотчет или можно на любого сотрудника??? Blush
Как мне объяснили, то ключ к счету заменяет чековую книжку. Может где-то прописать у себя, что он имеет право снимать деньги с карточки...
а он же может распорядится, что деньги с этой карты снимал другой человек??? нужно составлять наказ в таком случае??

nata19121982
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 94
З нами з: 19 січня 2014, 14:55
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення nata19121982 »

Девченки помогите,у меня давно не было такого-чтобы не было превышения лимита кассы мы берем под отчет вечером, а утром возвращаем как невикористани кошти,-нужно ли составлять авансовый отчет?голова кругом идет от НДСа,а тут совсем вышибло

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

nata19121982 писав:Девченки помогите,у меня давно не было такого-чтобы не было превышения лимита кассы мы берем под отчет вечером, а утром возвращаем как невикористани кошти,-нужно ли составлять авансовый отчет?голова кругом идет от НДСа,а тут совсем вышибло
По здравому смыслу - АО не нужен. Но когда то читала что при проверке инспектор придрался почему нет АО, ии оштрафовал 25% за выдачу подотчета так как не отчитался за предыдущий

Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

Нагадайте, пліііз, якщо працівник за власні кошти придбав ТМЦ, то в який термін він має відзвітуватися (скласти авансовий звіт)?
Наче якщо за власні гроші, то терміну граничного немає? чи може є прив'язка до термінів повернення йому витрачених коштів? Нагадайте, будь ласочка!

nezdara
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 122
З нами з: 24 липня 2015, 14:57
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 41 раз

Повідомлення nezdara »

Добрий день.

http://www.interbuh.com.ua/ua/documents ... ytics/5348

непогано описано ситуацію.

За ЦКУ треба негайно чи за першої ж нагоди повідомити про витрати власних коштів на користь підприємства. (авансовим звітом, наприклад)

Але було б краще наказом по підприємству встановити строки повернення працівнику коштів витрачених на користь компанії.

LEMON
Оракул
Оракул
Повідомлень: 226
З нами з: 08 квітня 2015, 11:29
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення LEMON »

nezdara писав:Добрий день.

http://www.interbuh.com.ua/ua/documents ... ytics/5348

непогано описано ситуацію.

За ЦКУ треба негайно чи за першої ж нагоди повідомити про витрати власних коштів на користь підприємства. (авансовим звітом, наприклад)

Але було б краще наказом по підприємству встановити строки повернення працівнику коштів витрачених на користь компанії.
У меня такая же ситуация, 2 недели назад оплатили на таможне наличкой забыли мне сказать. Я узнала когда пришла налоговая и акт. Как мне правильно оформить ? Если я сделаю отчет той датой, а выплачу деньги сейчас - непроблема? Подскажите пожалуйста как правильно расчитатся с подотчетником,у нас нет кассы, снять через чековую книжку?

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

LEMON писав:
У меня такая же ситуация, 2 недели назад оплатили на таможне наличкой забыли мне сказать. Я узнала когда пришла налоговая и акт. Как мне правильно оформить ? Если я сделаю отчет той датой, а выплачу деньги сейчас - непроблема? Подскажите пожалуйста как правильно расчитатся с подотчетником,у нас нет кассы, снять через чековую книжку?
а почему нет, если есть возможность сделать АО задним числом.
рассчитаться через кассу по РКО сняв с р/с по чековой книжке.
Можете еще наваять распоряжение, что поручается такому-то сотруднику оплатить услуги на таможне собственными средствами с последующей компенсацией после предоставления и утверждения АО

LEMON
Оракул
Оракул
Повідомлень: 226
З нами з: 08 квітня 2015, 11:29
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення LEMON »

marinesko писав:
LEMON писав:
У меня такая же ситуация, 2 недели назад оплатили на таможне наличкой забыли мне сказать. Я узнала когда пришла налоговая и акт. Как мне правильно оформить ? Если я сделаю отчет той датой, а выплачу деньги сейчас - непроблема? Подскажите пожалуйста как правильно расчитатся с подотчетником,у нас нет кассы, снять через чековую книжку?
а почему нет, если есть возможность сделать АО задним числом.
рассчитаться через кассу по РКО сняв с р/с по чековой книжке.
Можете еще наваять распоряжение, что поручается такому-то сотруднику оплатить услуги на таможне собственными средствами с последующей компенсацией после предоставления и утверждения АО
Спасибо, за ответ. Просто давно уже небыло АО , подзабыла.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”