Програмний РРО

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1071
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 509 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Tasa писав:
23 серпня 2023, 12:35
YuliyaDol писав:
23 серпня 2023, 11:52
Спойлер
Tasa писав:
23 серпня 2023, 11:39
Колеги, хто як пробиває чеки при продажу з пром.уа ?
Наприклад там замовлення на 100грн, клієнт оплатив (через лікпей наприклад) - а на рахунок зайшло на 2 день сума за мінусом комісії самого прома - тобто 95 грн ((( У виписці сума комісії ніде не фігурує (наприклад як при продажу через термінал) ....
Я пробивала чеки на всю суму що клієнт оплатив - тобто 100 грн - і наче вірно.... але
Комісія ніде не відображена по виписці - тобто ФОП отримав 95 і все...
Як хто думає ?
Що тут думати, пробиваю на всю суму, тобто 100 грн. В дохід включаю всю суму, тобто 100 грн. Чек пробиваю у день відправки товара :beer:. У мене ПРОМ фігурує в виписке. Якось так: ЛикПей - prom - № замовлення
Дякую. Та що оплата з прома - бачу, але не бачу суму комісії, яку пром собі "забрав" :(
Тільки пробиваю все в день,коли по виписці пройшло ( я не знаю і не бачу коли товар відправляється (
Комиссию я рахую один раз на місяць, скачую звіт по ПРОМ-оплатам, та тільки вручну, разом з банківською випискою перераховую. Ну у мене замовлень не багато з ПРОМ-оплатою, до 50 за місяць.
ПРОМ обслуговує компанія Ево Пей, як і Розетку. Існує кабінет ЕвоПей, там видно всі транзакції, колі покупець перераховує (при замовленні з ПРОМ-оплатою) та коли ЕвоПей зараховує продавцю, колі покупець отримав замовлення. Коміссії тільки не видно, вся сума, я майже не користуюсь іх звітами.

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1071
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 509 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Долучайтесь до підпису петиції за внесення змін у правила застосування РРО. Посилання на петицію: https://petition.president.gov.ua/petition/202308
Або тут: https://buhgalter911.com/uk/news/news-1073482.html
:work: :work: :work: :work: :work:

Svetkin
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 24 жовтня 2019, 15:14
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Svetkin »

Katty писав:
17 серпня 2023, 13:05
Добрий день. Звертаюся до підприємців, які вже використовують прро при продажах товарів з залученням Нової пошти.
Підкажіть, будь ласка, який спосіб оплати Ви вказуєте у чеку : готівка, післясплата, тощо?
А також як Ви трактуєте вимогу податкової вкладати чек у коробку перед відправленням? Адже до моменту переходу права власності на товар (а це відбувається лише тоді коли покупець забирає товар у транспортної компанії) в нас немає підстав для виписки чеку і надсилання його покупцеві вказаними каналами зв'язку. Бо виходить що клієнт отримує чек до отримання товару і розрахунку за нього. Але і інформацію від НП ми отримуємо не миттєво, і чек може бути виписаний з затримкою. Як Ви виходите з подібних ситуацій?
Буду дуже вдячна за опис будь-якого досвіду співпраці з НП при наявності прро.
Теж дуже цікавить це питання.
Хто вже встановив прро для роботи з Новапей? Поділіться практикою. Ну і яким прро користуєтесь.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13675
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14127 разів
Подякували: 27914 разів

Повідомлення Яков »

Зображення

stavros_sparrow
Гуру
Гуру
Повідомлень: 70
З нами з: 10 травня 2012, 05:37
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення stavros_sparrow »

Доброго дня.
ФОП планує перейти на ПРРО, чи обов'язково на найманого працівника робити КЕП для роботи з ПРРО?
Чи працівник може працювати під ключем ФОПа? Якщо ні, то яка за це відповідальність?
Заздалегіть дякую за відповіді.

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 205 разів

Повідомлення Оля-ля777 »

stavros_sparrow писав:
11 вересня 2023, 12:41
Доброго дня.
ФОП планує перейти на ПРРО, чи обов'язково на найманого працівника робити КЕП для роботи з ПРРО?
Чи працівник може працювати під ключем ФОПа? Якщо ні, то яка за це відповідальність?
Заздалегіть дякую за відповіді.
На найманого працівника обов'язково робити кеп.
Відповідальність за компрометацію ключа.

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1071
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 509 разів

Повідомлення YuliyaDol »

ІНТЕРНЕТ-ТОРГІВЛЯ та РРО: ЗАПИТАННЯ – ВІДПОВІДІ
http://chp.com.ua/all-news/item/86156-i ... -vidpovidi

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1071
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 509 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Добрий ранок! Щось мене перемкнуло на останній статті, а саме це: відсутність обов’язкових реквізитів в чеку (штрих код марки акцизного податку для алкогольних напоїв, коду УКТЗЕД для підакцизної групи товарів, реквізити платіжної системи, підсумкові показники чеку, всі реквізити, які пов’язані з податками та інше згідно Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів, затвердженого Наказом Мінфіну від 21.01.2016 р. № 13).
Чи це означає, що я, приймаючи оплату за заказ, який покупець оплатив на сайті Інтернет-магазину через ЛикПей, РозеткаПей, ГуглПей та т.і., повинна вказувати їх у чеках?
Мабуть, це щось не те, заспокойте мене, хто в темі! :o
Дякую всім!

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Доброго дня Встановлюєм термінал та ПРРО від Приватбанку на послуги по шиномонтажу. Підскажіть, будь-ласка, Потрібно вказувати шиномонтажні роботи, чи докладно все( наприклад Зняв-поставив колесо, балансіровка, латка та інше....)?

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 858
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 555 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення buh_vika »

Доброго дня. ФОП зареєстрував ПРРО. Підкажіть, будь ласка, які звіти подаються по ПРРО?

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”