Програмний РРО

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8523
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1889 разів
Подякували: 6492 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

buh_vika писав:
20 вересня 2023, 11:14
Доброго дня. ФОП зареєстрував ПРРО. Підкажіть, будь ласка, які звіти подаються по ПРРО?
Та ніяких ;)
https://buhgalter911.com/uk/news/news-1063505.html

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 205 разів

Повідомлення Оля-ля777 »

ФОП послуги надає на дому у клієнтів. Репетитор. Транспортного засобу немає. Ходить до клієнтів пішки. Зареєструвала ПРРО на адресу прописки ФОП, назву ГО зазначила ФОП Іванов І.І. (як радять податківці). Тип ПРРО вказала стаціонарний. А потім засумнівалась. Можливо треба було вказувати "пересувний"?
Реєструю то я ПРРО фактично на квартиру за місцем зберігання смартфона (квартира стаціонарна). А от тип ПРРО який зазначати? Пересувний чи стаціонарний?

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1071
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 509 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Оля-ля777 писав:
25 вересня 2023, 12:22
ФОП послуги надає на дому у клієнтів. Репетитор. Транспортного засобу немає. Ходить до клієнтів пішки. Зареєструвала ПРРО на адресу прописки ФОП, назву ГО зазначила ФОП Іванов І.І. (як радять податківці). Тип ПРРО вказала стаціонарний. А потім засумнівалась. Можливо треба було вказувати "пересувний"?
Реєструю то я ПРРО фактично на квартиру за місцем зберігання смартфона (квартира стаціонарна). А от тип ПРРО який зазначати? Пересувний чи стаціонарний?
Сьогодні чудова стаття на сайті Реєструємо ПРРО: нюанси заповнення заяви https://buhgalter911.com/uk/news/news-1074067.html
Я свій реєструвала як ПРРО «пересувний». Хоча інтернет-торгівля, але я одна працюю з ним, було, що с телефона, коли світло вимикали

Сашурка
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 11 липня 2012, 02:37
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Сашурка »

Фоп працює з готівко. Який порадите встановить ПРРО? і що ще потрібно? Цього буде досить?

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 205 разів

Повідомлення Оля-ля777 »

Сашурка писав:
29 вересня 2023, 10:20
Фоп працює з готівко. Який порадите встановить ПРРО? і що ще потрібно? Цього буде досить?
https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro
Ось безкоштовний від податкової. Й термінал не забудьте встановити.

morkovka
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 30 вересня 2023, 23:35

Повідомлення morkovka »

Підкажіть, будь ласка, як правильно зареєструвати касирів в 5-прро?

Треба щоб у кожного продавця був окремий ключ, так?

Тобто в мене в цілому, наприклад, 3 продавці, працюють позмінно - вони повинні кожен сам собі зробити той електронний ключ? А я вже у них його беру, та реєструю в 5-прро відповідно за кожним з них?

Чи це я можу зробити за них самостійно, як ФОП, через свій профіль у приваті, наприклад? Створити 3 додаткових кеп, та зареєструвати під продавців згідно з їх ІПН?

Чи я не можу створювати багато кеп, але це можна зробити за допомогою електронної печатки? та ІПН продавців у 5-прро?

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1849
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 899 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

morkovka писав:
01 жовтня 2023, 21:54
Підкажіть, будь ласка, як правильно зареєструвати касирів в 5-прро?

Треба щоб у кожного продавця був окремий ключ, так?

Тобто в мене в цілому, наприклад, 3 продавці, працюють позмінно - вони повинні кожен сам собі зробити той електронний ключ? А я вже у них його беру, та реєструю в 5-прро відповідно за кожним з них?

Чи це я можу зробити за них самостійно, як ФОП, через свій профіль у приваті, наприклад? Створити 3 додаткових кеп, та зареєструвати під продавців згідно з їх ІПН?

Чи я не можу створювати багато кеп, але це можна зробити за допомогою електронної печатки? та ІПН продавців у 5-прро?
Добрый день. У меня тоже эта тема интересует. Я вот вычитал, что можно сделать Печать предприятия и зарегистрировать ее на несколько ПРРО. Кто то такое делал? И где эту печать ПРРО можно сделать?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13675
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14127 разів
Подякували: 27914 разів

Повідомлення Яков »

morkovka писав:
01 жовтня 2023, 21:54
Підкажіть, будь ласка, як правильно зареєструвати касирів в 5-прро?

Треба щоб у кожного продавця був окремий ключ, так?

Тобто в мене в цілому, наприклад, 3 продавці, працюють позмінно - вони повинні кожен сам собі зробити той електронний ключ? А я вже у них його беру, та реєструю в 5-прро відповідно за кожним з них?
Треба щоб у кожного продавця був окремий ключ. 3 продавці — вони повинні кожен сам собі зробити електронний ключ. А Ви вже у в 5-ПРРО реєструєте відповідно за кожним з сертифікатів до ключів
Зображення

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13675
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14127 разів
Подякували: 27914 разів

Повідомлення Яков »

Denis@@@ писав:
06 жовтня 2023, 14:30
Я вот вычитал, что можно сделать Печать предприятия и зарегистрировать ее на несколько ПРРО. И где эту печать ПРРО можно сделать?
Наприклад (якщо мова про юр. особу)
Зображення

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1849
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 899 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Яков писав:
06 жовтня 2023, 15:17
Denis@@@ писав:
06 жовтня 2023, 14:30
Я вот вычитал, что можно сделать Печать предприятия и зарегистрировать ее на несколько ПРРО. И где эту печать ПРРО можно сделать?
Наприклад (якщо мова про юр. особу)
Да это мне для юрособы. Получается по ссылке можно сделать Печать ПРРО не ходя в налоговую? Подскажите пожалуйста - можно ли одну печать регистрировать на несколько ПРРО?

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”